IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Супер година беше за мен от всяка гледна точка !! Много красиви изживявания с любимите хора, работата ми вървеше отлично и без напрежение, бизнесът също !!!! Дано винаги да е така !!!!
    е стара кола си взех, но поне разбрах следващата да е нова !!!!
    Last edited by fortiss; 30.12.2017, 19:39.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Абе милионери ама преди няколко месеца ги питах кой си е купил чисто нова кола през последните 3 г като го докаже с документи и никой нищо не отговори.С една дума милионерите карат стари коли и се мислят за Бъфет.Хахаха !!
      Напротив, отговорих ти и сега пак ще ти отговоря - портфейлът ми порасна с 50% през 2017 г. - имам възможност да си купя не една нова кола, но не виждам икономическа логика? Освен ако не е основно средство за производство, колата е пасив. Само за да блесна в очите на индианците, не бих сменил старата с нова!...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Тя фирмата където бачкам е богата и само нови коли се карат ... аз що да се набутвам с такава "инвестиция"...
        Баси мамата.... Никога не съм имал кола. Все на служебни бръмча. Наложи ми се да купя на синковеца. Ми то никва инвестиция не е тва. Само изваждане

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Абе милионери ама преди няколко месеца ги питах кой си е купил чисто нова кола през последните 3 г като го докаже с документи и никой нищо не отговори.С една дума милионерите карат стари коли и се мислят за Бъфет.Хахаха !!
          Тя фирмата където бачкам е богата и само нови коли се карат ... аз що да се набутвам с такава "инвестиция"...
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Абе милионери ама преди няколко месеца ги питах кой си е купил чисто нова кола през последните 3 г като го докаже с документи и никой нищо не отговори.С една дума милионерите карат стари коли и се мислят за Бъфет.Хахаха !!
            документи??? ти нали не се очаквал някой да се разкрие в анонимен форум...
            1000 % съм сигурен че има много с нови коли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

              Jeka, тук всички са милионери, за какви 10k говориш
              Абе милионери ама преди няколко месеца ги питах кой си е купил чисто нова кола през последните 3 г като го докаже с документи и никой нищо не отговори.С една дума милионерите карат стари коли и се мислят за Бъфет.Хахаха !!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                91% доходност за 2017 - та! Софикс - а толкова не съм го бил скоро
                112% в акции, т.е. кеша е минус 12%
                Ще кеширам повече като му дойде времето

                Успешна 2018-та на позитивните и предприемчиви играчи!
                Дали правилно разбирам думите "доходност 91 процента"?Например ако си имал реална стойност на кеша плюс стойността на портфейла от акции в началото на 2017 година примерно 100лв(без репата),то посрещаш 2018 год с 191лв.......ако е така то това е много голямо число -ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ ЗА УСПЕХА
                Last edited by спекуланта; 30.12.2017, 15:16.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                  Jeka, тук всички са милионери, за какви 10k говориш
                  Добър въпрос, извинявам се!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Това с меренето настрана, но освен промяната в наддаването мисля, че с промяната за минимум 10 к евро на айсберг тоя тип поръчки вече си е просто изчезващ вид. А що тогава вкарахме сетрата.
                    Jeka, тук всички са милионери, за какви 10k говориш

                    Коментар


                    • Тази година ми е добра, само 30% общ ръст на притежанията, а само от бг акции 25%

                      ПО-ВАЖНОТО за мен е, че вече съм 3 пъти над рекорда си от 2007 г. (200% над)

                      Дай боже всекиму

                      Иначе дребните игри, една година напред, другата назад и при следващата криза изчезнали от форума и пазара...

                      от реколта "до 2007-ма" оцеляхме под 5% по мои наблюдения и то всички поради една или друга случайност... в това число и аз

                      Да видим след следващата криза кои от нас ще останат и дали и аз ще съм сред тях ;(

                      Поздрави и успешна 2018 г. и не гледайте малката картина (пък може би точно аз нея гледам
                      Мразя меренето, защото то води до грешни решения, поне при мен
                      Лакомията е много заразна, завистта се засилва рязко и пазарните участници полудяват (полудявам)

                      То бива завист, но това мерене винаги ме е отвращавало, проблема си е мой
                      2007-ма си мерехме репата ..... и поръчките в Трейс .... Поне сега още не си мерим репата

                      Сполай ви и умната, ако не русата

                      Понякога се чудя защо пиша въобще ....

                      Коментар


                      • Това с меренето настрана, но освен промяната в наддаването мисля, че с промяната за минимум 10 к евро на айсберг тоя тип поръчки вече си е просто изчезващ вид. А що тогава вкарахме сетрата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          91% доходност за 2017 - та! Софикс - а толкова не съм го бил скоро
                          112% в акции, т.е. кеша е минус 12%
                          Ще кеширам повече като му дойде времето

                          Успешна 2018-та на позитивните и предприемчиви играчи!
                          Уау, поздравления!
                          Съдейки по ръстовете на компаниите явно държиш доста в ЕУБГ и Актив?
                          Догодина още толкова!

                          Коментар


                          • 50% ръст на портфейла, 19% доходност - не е много, но... догодина повече! Живи и здрави на цялата компания!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Ами просто успеха идва при тези които го търсят и вярват в него.
                              Нали разбираш че ако кеширам при първите 20% нама как да дочакам 90!
                              Под "Юсеин Болт" визирах теб! Разбирам те много добре и ти вярвам, но просто сме различни! Не го казвам със завист и ти пожелавам успех!
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                                17% на БФБ, останалите навън. 34% доходност на портфейла на годишна база, 4,6 % дивиденти, 20% кеш, 7,46 % злато. Нека съм мечка!
                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X