IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

    Не ставай смешен! Иначе няма лошо, мечоци много.
    дай аргумент. аз съм поствал вижданията си. смешното е, че толкова дълго продължи бичия тренд.
    Но с такива като Джанет, Драги и Курода друго не може да се очаква.

    Според мен това е поредното име на Софикс...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

      хартии, тухли - всичко е в падеж следващите 2 години. Тук имам чувството, че са се събрали дърти пенсионери, които говорят за минало, което няма връщане.
      Target SOFIX края 2018 - 400!!!
      Не ставай смешен! Иначе няма лошо, мечоци много.

      Коментар


      • Не го вярвам, но ако се случи милсля да увелича портфейла си с 200% .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Maverik, недей да дразниш играчите сега не е подходящ момент, а и може да се сетиш. че хартиите са по-бързи от имотите, т.е. ако избуши велпапето, 9 месеца след него започва и имотя (а може и 6, кой знае :rolleyes ) Да имаме съпричастност ! (А това че хартиите са по-бързи, може да им е плюс а може и минус, за всеки - индивидуално предполагам ) Момента е подходящ да попитаме какво прави правителството по въпроса (имаше такъв чарт с борсовите цикли)
          хартии, тухли - всичко е в падеж следващите 2 години. Тук имам чувството, че са се събрали дърти пенсионери, които говорят за минало, което няма връщане.
          Target SOFIX края 2018 - 400!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            С нетърпение очаквам днешната сесия.
            останаха ли рога ???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Maverik, недей да дразниш играчите сега не е подходящ момент, а и може да се сетиш. че хартиите са по-бързи от имотите, т.е. ако избуши велпапето, 9 месеца след него започва и имотя (а може и 6, кой знае :rolleyes ) Да имаме съпричастност ! (А това че хартиите са по-бързи, може да им е плюс а може и минус, за всеки - индивидуално предполагам ) Момента е подходящ да попитаме какво прави правителството по въпроса (имаше такъв чарт с борсовите цикли)
              Мир.., спирам...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Мдаа, май ще падне едно хубаво друсане на круши и пак по тренда нагоре..
                А западняците нека малко клекнат и да потъргуват в рейндж, че много се надуха и трябва да ни поизчакат сега
                как е leverage - а батко???

                Коментар


                • Maverik, недей да дразниш играчите сега не е подходящ момент, а и може да се сетиш. че хартиите са по-бързи от имотите, т.е. ако избуши велпапето, 9 месеца след него започва и имотя (а може и 6, кой знае :rolleyes ) Да имаме съпричастност ! (А това че хартиите са по-бързи, може да им е плюс а може и минус, за всеки - индивидуално предполагам ) Момента е подходящ да попитаме какво прави правителството по въпроса (имаше такъв чарт с борсовите цикли)
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Та кво викаш, че имаме общо с Дау!
                    Ааа..., нищо общо... днес е само пръ.ня..., засега... Седи мирен..., ше го усетиш...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Казваш зелен..., ама добре ли го видя...?!
                      Че аз друго виждам - 600 точки надолЕ...
                      Е,и! Цела година расте като луд. Нека клекне малко. Ние сме в корекция от лятото.
                      Та кво викаш, че имаме общо с Дау!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                        Айде, бе Дакса върна 300п. стига сте напъвали Дау на премаркета е зелен
                        Казваш зелен..., ама добре ли го видя...?!
                        Че аз друго виждам - 600 точки надолЕ...

                        Коментар


                        • Голямата цел е по възможност да се купи в ниското. Много мераклии, много нещо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Мдаа, май ще падне едно хубаво друсане на круши и пак по тренда нагоре..
                            А западняците нека малко клекнат и да потъргуват в рейндж, че много се надуха и трябва да ни поизчакат сега
                            ppt тима отвъд локвата май почна да се сбира.
                            Ама тук такъв нема, пак трябва се възлагат надежди на батко и братко ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Генерале, не плашете моряците, вода има за всички, но флагмана се държи много добре (според мен) засега и няма нужда от излишен стрес И в случая как е по-правилно да се каже "за Бога братя не купувайте" или "за Бога братя не продавайте " !?
                              Прецка, превъзбудила си се нещо, пак.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gaki
                                За днес сме на път да напипаме равновесната точка.Загубите са прилични.А утре???Трябва да позвъня на ген.Али
                                Генерале, не плашете моряците, вода има за всички, но флагмана се държи много добре (според мен) засега и няма нужда от излишен стрес И в случая как е по-правилно да се каже "за Бога братя не купувайте" или "за Бога братя не продавайте " !?
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X