IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

    От колко много години! Статистиката показва, че БФБ е на печалба и за последната 1 година, и за последните 3 години, и за последните 5!?... Е, вярно, че печалбата можеше да е по-голяма, но си е печалба - факт! И ако продължава да печели, въобще не ме интересува на какво се крепи - пазарът никога не е виновен, виновни са си пишман инвеститорите, които очакват да печелят само от тренд!
    бОли ги големите пари за статистиката на бфб. всеки от вас се отплесва в една посока и дълбае до несвяст, докато изпуска толкова много пари да спечели. и после се почва кравешкото или овче(по-подходящо е за сбиртака тук) предъвкване до припадък на всеизвестни постулати, теореми, аксиоми и всякакви теории. нищо повече, освен загуба на ценно и невъзвра-/необратимо време. но всеки сам си кове съдбата.
    ей ги и ония дето отварят теми: Глобул го окрал или Булброкърс го излъгал и т.п.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

      Ти да не си сляп?! Не виждаш ли снимката?
      Снимката я виждам ,но как да бъда сигурен какъв вятър духа в ушите ти и ти продухва главният мозък?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Сега какво си чадо..... разгонен бик в атака,току що събудена освирепяла мечка или модерното напоследък джандар марка?
        Ти да не си сляп?! Не виждаш ли снимката?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Много ми харесва когато всички са оклюмали.
          Сега какво си чадо..... разгонен бик в атака,току що събудена освирепяла мечка или модерното напоследък джандар марка?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Много ми харесва когато всички са оклюмали.
            Аз не съм оклюмал,а по-скоро изумен от неадекватността на нашата борса.Не знам какво трябва да се случи,за да тръгне нагоре.Може би да забранят националната лотария и да закрият планета пайнер.

            Коментар


            • Много ми харесва когато всички са оклюмали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Мечо,няма ли да викаш верюищите в изповедалнята или няма смисъл ........то вече всичко е ясно
                Посипвам си главата с пепел - ще пусна анкетите до няколко дни. То песимизмът е очеваден, но е добре да го замерим за база са сравнение...
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Просто на БФБ само името и е борса иначе е дялов пазар. Сделки също като на дяловия пазар се сключват рядко, ликвидност няма, инвестициите са много дългосрочни, чакане на ликвидни събития като продажба на компанията. Развитите пазари които гледаш ако им махнеш компютърната търговия, опциите, дериватите, фючерсите, маржин търговията, късите продажби, клиринговите къщи и им сложиш бюрократичното управление което поне веднъж годишно обърква компаниите в водещия индекс ще получиш нашия пазар - пазар доминиран от много дългосрочни участници които купуват за години, чакат ликвидни събития - дивиденти, продажби на целите компании или търгови предложения.
                  Мечо,няма ли да викаш верюищите в изповедалнята или няма смисъл ........то вече всичко е ясно

                  Коментар


                  • Просто на БФБ само името и е борса иначе е дялов пазар. Сделки също като на дяловия пазар се сключват рядко, ликвидност няма, инвестициите са много дългосрочни, чакане на ликвидни събития като продажба на компанията. Развитите пазари които гледаш ако им махнеш компютърната търговия, опциите, дериватите, фючерсите, маржин търговията, късите продажби, клиринговите къщи и им сложиш бюрократичното управление което поне веднъж годишно обърква компаниите в водещия индекс ще получиш нашия пазар - пазар доминиран от много дългосрочни участници които купуват за години, чакат ликвидни събития - дивиденти, продажби на целите компании или търгови предложения.
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                      ноу проблем:
                      булгаристан-борс е от много години вече ноу-гоу борса за иноземни капитали. крепи се единствено на локални задкулисни врътки и екзалтирани местни спекуланти.
                      От колко много години! Статистиката показва, че БФБ е на печалба и за последната 1 година, и за последните 3 години, и за последните 5!?... Е, вярно, че печалбата можеше да е по-голяма, но си е печалба - факт! И ако продължава да печели, въобще не ме интересува на какво се крепи - пазарът никога не е виновен, виновни са си пишман инвеститорите, които очакват да печелят само от тренд!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от geo0rgi Разгледай мнение
                        Някой ако може да ми даде някакво логично обяснение за поведението на нашата борса ще съм му много благодарен.В цял свят пазарите вървят нагоре,покоряват нови рекорди само при нас едно напред едно назад.А не е като да няма достатъчно позитивни новини последните години.Икономиката расте,безработицата намалява,лихвите са ниски,минималните заплати се увеличават,компаниите подобряват печалбите тримесечие след тримесечие,ситуацията в Русия се нормализира.Но борсата ни противно на всякаква логика едвам е мръднала през последните няколко години.Да има някакъв ръст,но ако се сравни с която и да е водеща борса не изоставаме ами направо се влачим отзад.
                        В цял свят държавите издигат борсите си на пиадестал и дават мило и драго за тях,става дума за фондовите борси ......не черешовите.КФН в цял свят си вършат работата и не си затварят очите за определени мажовци.Борсовият оператор не бърка всеки път състава на основния си индекс,въведени са марджин покупки и къси продажби отдавна.Комисионните на ИП-тата са такива че те да рекламират и агитират масово смисъла от покупка на акции на борсата,а не само форекс и сделки на чужди пазари.За лихвите по репо сделките не знам как е по света ,ама тук са потресаващи....и т.н.
                        Last edited by спекуланта; 08.03.2018, 17:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от geo0rgi Разгледай мнение
                          Някой ако може да ми даде някакво логично обяснение за поведението на нашата борса ще съм му много благодарен.В цял свят пазарите вървят нагоре,покоряват нови рекорди само при нас едно напред едно назад.А не е като да няма достатъчно позитивни новини последните години.Икономиката расте,безработицата намалява,лихвите са ниски,минималните заплати се увеличават,компаниите подобряват печалбите тримесечие след тримесечие,ситуацията в Русия се нормализира.Но борсата ни противно на всякаква логика едвам е мръднала през последните няколко години.Да има някакъв ръст,но ако се сравни с която и да е водеща борса не изоставаме ами направо се влачим отзад.
                          ноу проблем:
                          булгаристан-борс е от много години вече ноу-гоу борса за иноземни капитали. крепи се единствено на локални задкулисни врътки и екзалтирани местни спекуланти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от geo0rgi Разгледай мнение
                            Някой ако може да ми даде някакво логично обяснение за поведението на нашата борса ще съм му много благодарен.В цял свят пазарите вървят нагоре,покоряват нови рекорди само при нас едно напред едно назад.А не е като да няма достатъчно позитивни новини последните години.Икономиката расте,безработицата намалява,лихвите са ниски,минималните заплати се увеличават,компаниите подобряват печалбите тримесечие след тримесечие,ситуацията в Русия се нормализира.Но борсата ни противно на всякаква логика едвам е мръднала през последните няколко години.Да има някакъв ръст,но ако се сравни с която и да е водеща борса не изоставаме ами направо се влачим отзад.
                            Изброил си един куп индикатори, че борсата ни е подценена, т.е. предлага добри възможности за покупки!

                            Коментар


                            • Някой ако може да ми даде някакво логично обяснение за поведението на нашата борса ще съм му много благодарен.В цял свят пазарите вървят нагоре,покоряват нови рекорди само при нас едно напред едно назад.А не е като да няма достатъчно позитивни новини последните години.Икономиката расте,безработицата намалява,лихвите са ниски,минималните заплати се увеличават,компаниите подобряват печалбите тримесечие след тримесечие,ситуацията в Русия се нормализира.Но борсата ни противно на всякаква логика едвам е мръднала през последните няколко години.Да има някакъв ръст,но ако се сравни с която и да е водеща борса не изоставаме ами направо се влачим отзад.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                Ето така се правят големите печалби
                                Обирджииска история!!!!!!Цяла зима някой позиции събираха парите на будалите без да мръднат и сега айде
                                в ниското.
                                Last edited by Grosss; 08.03.2018, 12:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X