IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

    Глупости на търкалета!
    Кой знае ,глупости ли са или мераци.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      Определено е скучно без биковете на нашата позадрямала борса
      Доста сигнали предричат завръщането им, дано е скоро!
      Гледам и Монти се е появил по някои теми, други велики инвеститУри вече само хейтят тук и се кланят на чужди компании, кеш много, отчетите биват, дивидентите идват... време е палавите бикове да се завърнат! Всички са поканени
      Успех на всички!








      Глупости на търкалета!

      Коментар


      • https://m.youtube.com/watch?v=LAis6C6R7fQ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Доста позиции са на долна мъртва точка и не бих се учудил ако още тоя месец има раздвижване.
          Съгласен съм...дай боже ...а и Христос Воскресе. вече време е и за борсата...пролет е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            “Знаци” няма според мен все още...а желание виждам и усещам само при една позиция...
            Доста позиции са на долна мъртва точка и не бих се учудил ако още тоя месец има раздвижване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Има желание за рязко вдигане до края на април,но не знам дали има свободни финикийски знаци?
              “Знаци” няма според мен все още...а желание виждам и усещам само при една позиция...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Благодаря ти за мнението!Нека видя мойте коне как ще се представят на медицинските тестове и предсезонната подготовка.
                Сезона започва есента според мен.

                Дано съм ги уцелил конете!
                Има желание за рязко вдигане до края на април,но не знам дали има свободни финикийски знаци?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Нее, една птичка пролет не прави, както се и видя! Говоря за масово покачване, т.н. Бичи пазар. Като разбира се и по време на такъв има куци коне които тъпчат на едно място или даже падат. Вече тук е ролята на добрия инвеститор да подбере на какво да заложи
                  Благодаря ти за мнението!Нека видя мойте коне как ще се представят на медицинските тестове и предсезонната подготовка.
                  Сезона започва есента според мен.

                  Дано съм ги уцелил конете!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Всичко ли ще е нагоре или само една както януари според теб?
                    Нее, една птичка пролет не прави, както се и видя! Говоря за масово покачване, т.н. Бичи пазар. Като разбира се и по време на такъв има куци коне които тъпчат на едно място или даже падат. Вече тук е ролята на добрия инвеститор да подбере на какво да заложи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Не знам със сигурност ,но на 90 процента съм убеден че текущата корекция приключи......Друг е въпроса че може да има и хоризонтално движение от тук на сетне до някое време.Това което най-много ме опасява е че борсичката ни може и да не последва, и както е редно да изпревари напълно икономиката .Пари за това има достатъчно,но може и да не се налеят тук......дано греша имам много още да уча
                      Определено е скучно без биковете на нашата позадрямала борса
                      Доста сигнали предричат завръщането им, дано е скоро!
                      Гледам и Монти се е появил по някои теми, други велики инвеститУри вече само хейтят тук и се кланят на чужди компании, кеш много, отчетите биват, дивидентите идват... време е палавите бикове да се завърнат! Всички са поканени
                      Успех на всички!









                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Всичко ли ще е нагоре или само една както януари според теб?
                        Таз едната най много

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Бързай бавно! На 850 правим още една корекцийка и тогава 1 000
                          Всичко ли ще е нагоре или само една както януари според теб?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Мислех да го напиша утре сутринта за добро утро, но ме изпревари!

                            Успех на всички!
                            Не знам със сигурност ,но на 90 процента съм убеден че текущата корекция приключи......Друг е въпроса че може да има и хоризонтално движение от тук на сетне до някое време.Това което най-много ме опасява е че борсичката ни може и да не последва, и както е редно да изпревари напълно икономиката .Пари за това има достатъчно,но може и да не се налеят тук......дано греша имам много още да уча
                            Last edited by спекуланта; 09.04.2018, 22:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Батя, ти си голям..... пожелай 1000 точки
                              up 1001
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                                това кога - 1000?
                                Е, да не съм врачка.. Някога! Млади сме още, ще го дочакаме

                                Коментар

                                Working...
                                X