IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мога ли да попитам ти този ли си и защо си присвояваш неговото име..

    https://twitter.com/profit_is_king?lang=bg

    или този https://www.google.bg/search?hl=bg&t...2Uvc4bnpMKvMM:

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

      До няколко минути ще бъдете квалифициран като "чиновник от ГЕРБ". Минимум!
      случвало се е десетки пъти и е доста предвидим в това отношение
      Keep going ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Проблемът ми е, че според мен не е коректно, а според теб е и реших да изкажа позицията си.

        Постът на Бисер Манолов:

        Един от любимите ми анализатори д-р Ед Ярдени казва следното: "Бъди инвеститор, а не проповедник. Инвестирането не е морална оценка. Тя не се отнася за доброто и лошото. Не позволявайте, вашите политически пристрастия да доминират при инвестиционните ви решения. Купувай на дъната и продавай на върховете. Можеш да инвестираш дългосрочно само, ако си достатъчно млад." Готино, нали?
        До няколко минути ще бъдете квалифициран като "чиновник от ГЕРБ". Минимум!

        Коментар


        • Ами ти се кръщаваш на други хора, взимаш тяхната самоличност.. и го смяташ за редно..Изобщо защо го смяташ за редно, а другото си мислиш, че не е редно..Ти питал ли си Б.Манолов можеш ли да го споделяш тук например.. Доста е сложно нали..Мисли си каквото искаш ..Провери и в закона за авторското право..

          Коментар


          • Проблемът ми е, че според мен не е коректно, а според теб е и реших да изкажа позицията си.

            Постът на Бисер Манолов:

            Един от любимите ми анализатори д-р Ед Ярдени казва следното: "Бъди инвеститор, а не проповедник. Инвестирането не е морална оценка. Тя не се отнася за доброто и лошото. Не позволявайте, вашите политически пристрастия да доминират при инвестиционните ви решения. Купувай на дъната и продавай на върховете. Можеш да инвестираш дългосрочно само, ако си достатъчно млад." Готино, нали?
            Keep going ...

            Коментар


            • "Бъдещето е несигурно; времената да се инвестира винаги са трудни." - Джон Грифин, Blue Ridge Capital

              Какъв ти е проблема..Че не може да се цитира цитат ли..Може хиляди пъти..Или има авторско право..Я пак помисли..Сега да не помислиш , че съм Джон Грифин..или съм Blue Ridge Capital
              Може ли да пуснеш в търсачката Mr.Profit..Ние да не си мислим за тебе , че си всичко което излиза
              Last edited by Kiro; 13.04.2018, 10:31.

              Коментар


              • Бисер Манолов слага кавичките защото цитира д-р Ярдени. Киро е копирал и пейстнал само поста на Бисер Манолов от фейсбук.
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                  Киро, това е написано от Бисер Манолов и може да създаде впечатлението, че ти си него като не слагаш името му отдолу. Не е коректно според мен.
                  Има кавички показал е, че не той е "той"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Един от големите анализатори д-р Ед Ярдени казва следното: "Бъди инвеститор, а не проповедник. Инвестирането не е морална оценка. Тя не се отнася за доброто и лошото. Не позволявайте, вашите политически пристрастия да доминират при инвестиционните ви решения. Купувай на дъната и продавай на върховете. Можеш да инвестираш дългосрочно само, ако си достатъчно млад." Готино, нали?
                    Киро, това е написано от Бисер Манолов и може да създаде впечатлението, че ти си него като не слагаш името му отдолу. Не е коректно според мен.
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                      Като четете този проспект не ви ли навява мисъл, че може би наближава края на надуването на имотния балон.
                      И това ще се случи, но преди това трябва да спрат евтините пари !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        малко не ми се връзва това:



                        не виждам как апартамент от 60 м2 (реалната жилищна площ ще е не повече от 40 м2 - всъщност хотелска стая) ще задоволи изискванията на чужденци с високи доходи

                        но какво разбирам аз ......... сигурно греша...
                        Може да ги пускат на краткосрочен наем. Аз също не вярвам на някаква непозната фирма, която иска пари, само защото е чула че пенсионните фондове имат много кеш. За да вложа пари в един нов АДСИЦ, аз лично ще искам собственика да е доказано и познато лице. Името му да не е свръзано с порочни практики. Иначе и аз мога да платя на някой да ми напише един що-годе добър проспект и да искам едни милиони от БФБ, и после кой от къде е...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          хахаха, прав си ! Общо взето в проспекта е пълно със свободни съчинения !
                          Като четете този проспект не ви ли навява мисъл, че може би наближава края на надуването на имотния балон.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            малко не ми се връзва това:



                            не виждам как апартамент от 60 м2 (реалната жилищна площ ще е не повече от 40 м2 - всъщност хотелска стая) ще задоволи изискванията на чужденци с високи доходи

                            но какво разбирам аз ......... сигурно греша...
                            хахаха, прав си ! Общо взето в проспекта е пълно със свободни съчинения !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                              След Гинка идва и ... Марийка

                              https://www.investor.bg/novini-i-ana...ez-bfb-259183/

                              Марийка Георгиева Латева в качеството си на едноличен собственик на капитала на „Гламфорд” ЕООД, което от своя страна е собственик на 100 % от капитала на „235 Холдингс“ ЕАД,
                              малко не ми се връзва това:

                              Предвиждат се два типа апартаменти – от 90 кв. м. и 60 кв. м. Концепцията за жилищните сгради е да се поднесе на българския пазар нов вид достъпни и гъвкави жилищни помещения.

                              Предлаганите жилища ще бъдат в класа „луксозни имоти” и ще бъдат проектирани и изградени така, че да задоволяват изискванията на клиенти с високи доходи.
                              не виждам как апартамент от 60 м2 (реалната жилищна площ ще е не повече от 40 м2 - всъщност хотелска стая) ще задоволи изискванията на чужденци с високи доходи

                              но какво разбирам аз ......... сигурно греша...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Един от големите анализатори д-р Ед Ярдени казва следното: "Бъди инвеститор, а не проповедник. Инвестирането не е морална оценка. Тя не се отнася за доброто и лошото. Не позволявайте, вашите политически пристрастия да доминират при инвестиционните ви решения. Купувай на дъната и продавай на върховете. Можеш да инвестираш дългосрочно само, ако си достатъчно млад." Готино, нали?
                                Точно казано, всеки има някакви политически пристрастия, важно е да можеш да се абстрахираш. Също така е важно до колкото е възможно да контролираш собствените си емоции, както и да не се подаваш на емоциите на тълпата. Поздрави.

                                Коментар

                                Working...
                                X