IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още месец - месец и половина цялата ни борса ще е на дрейф според мен. През това време важното е да не заседнем в плитчините, после... ех, после!... Курс напред в открития океан! Не е препоръка за неможещите да плуват!...

    Коментар


    • Абеееее еврейки
      пак ли падате а дакса дига. Защо не скъсате оковите еврейкииииии.хяхяхяхяхяхя

      Коментар


      • Средният ръст на страната ни ще бъде в размер на 4,3 на сто, прогнозират от UnіСrеdіt

        Коментар


        • Импов, ти нещо пак се превъзбуди.. Освен твоите жаби и слуз на света им и други акции.. Недей дава много акъл на новобранците, че дявола си няма работа..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът
            Така че: мани ги - тури си сегашните акции в раздел "Колекционерство", купи си полека лека някоя и друга Жаба - ако си нямаш, а после: учи се да си пазаруваш Мидички и Газпромченца. Каквото е - това е
            Импи, а лайткоинченца?! няма ли да препоръчаш освен жабата ?! Или скискокчето !? (добре че няма други с привилегии от типа саламаджийницата, Имаше такъв стих на към 120 годишен. "Ако господ е някого решил да гръмне, то най-напред акъла ще му земе" ..случайно се сетих, няма връзка, да не се хващаш за думата сега, просто стихченца на 120 г. (и не е препоръка естЕ) )
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • "Капитал", говорейки за българската икономика в статията си "От какъв ъгъл България изглежда добре " казва: "Това, което спира България да разгърне пълния си потенциал, е политиката и държавното управление."

              Коментар


              • Капка по капка ще запали мотора
                Успех на оптимистите!
                Част от средствата са предназначени за български малки и средни предприятия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Така е ..Няма по- голям учител от загубите и по- велико от това да продължиш напред след загуби .. И да свикнеш с това никога да не казваш никога..
                  "Не е важно никога да не падаш а като паднеш никога да не ставаш с празни ръце..." или нещо от сорта беше.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Така е ..Няма по- голям учител от загубите и по- велико от това да продължиш напред след загуби .. И да свикнеш с това никога да не казваш никога..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Прав си.. Само опита и загубите уат с болка ..

                      Успех..
                      От личен опит го знам Както и че не трябва да се влюбваш в акциите си.Ето аз наскоро продадох акции на банка, която много харесвах и си събирах 3-4 години. Но те ще го научат като сбъркат няколко пъти. Колкото и да им се говори няма начин. И при мене беше така преди емнайсе години
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Прав си.. Само опита и загубите уат с болка ..

                        Успех..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Ами много си отскоро за да даваш акъл..АЗ съм в акции от 1992г..Ти даже не си преживял криза , а само застой..За патките и мостовете не бъди сигурен винаги можеш да изгърмиш някъде..За мен няма нормалност в това 11г. да тъпчем на едно място.. А до няколко години може да дойде Новата глобална криза..
                          Кире, много енергия губиш, брат Стари кучета сме, давай го по лежерно Купувай където ти е евтино и продавай където ти е скъпо а младите няма да те послушат. Те ще се научат от собствения си опит Няма друг начин
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Ами много си отскоро за да даваш акъл..АЗ съм в акции от 1992г..Ти даже не си преживял криза , а само застой..За патките и мостовете не бъди сигурен винаги можеш да изгърмиш някъде..За мен няма нормалност в това 11г. да тъпчем на едно място.. А до няколко години може да дойде Новата глобална криза..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Аз пиша за борсата ти все за политиците..Да не си дежурен по форум от БКП- БСП- ГЕРБ..Ама ти съвсем се демаскира с мантрите на Вожда.. Ако не е Станишев, ще е Костов..Какво за Костов нали Борисов щеше да разследва приватизацията Костов и Нинова, нали щеше да има осъдени..Или как мафията да съди себе си, като кукловодите от БКП не дават..Който е крал независимо от цвета и партията да си носи последствията..Другото е замазване и пак нова корупция и крадене..Викаш не ти пречи застоя на Борсата, а суджука редовно ли ви дават и много ли ръкопляскате на Вожда на форумите си..Стига, ЧЕ ТЕМАТА Е ЗА БОРСАТА , А НЕ ЗА ПРИКРИВАНЕ НА КОРУПЦИЯТА.. ЧАКАМ да пишеш как ще се промени, досега нищо не си намекнал.. даже те е страх или ти е забранено да критикуваш..
                              Конкретно за борсата...За мен сега е почти ок , само ликвидността куца ...ама всяко нещо с времето си ... Предпочитам да е на тия нива , щото все има нещо подцинено ....като догони ония 1800 ...няма да съм тук ...Поне се изчисти от чистите хартии ...
                              п.с. патки , мостове и други избушеняци никога не съм имал ...вероятно щото съм само от 2009 на борсата ...
                              Относно политиците - най добре го е казал Алеко Константинов .
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Ти си изцяло загубен за светлата страна...
                                Не ми трябват нито компании управлявани от руски олигарси и зависими от изтрещели политици със срамни фамилии, нито компании тровещи природата с изгорели отрови. Нямам нужда нито някой да измисли световен лек срещу рака, нито смешните ти бараки работещи със закъсали цигани и окаяни българи в затруднение и скубещи и тях и акционерите си с разходи за какви ли не бонуси и заплати, с изпълнителна директорка дето е завършила великия университет за даскали на Велико Търново - дето кой кот запише - завършва.
                                Ако чакаме държавата да бута, това може да се превърне в лош бумеранг и след време тя същата да срине всичко, за това по-добре просто да не се меси.

                                Ти така и не разбираш, че няма как Шел или олигархични руски пост-комунистически подобия на компании, та няма как от тук да удвоят, същото важи и за другите ти "бижута". Когато си горе, следва само пътя надолу. От друга страна достатъчно е СФТРД да оплете Сърбия и продажбите на СФАРМ току виж стават +30-40-50%, Достатъчно е Корадо да пробие в Германия и продажбите(при този бум на имотите там) им ще станат +30-40%. Достатъчно е БРЕФ само да запълни бъдещата сграда на 50-60% и цената му и печалбите ще са други и т.н. и т.н., но целувай чужди дупИта - не ми пречи!
                                Успех!

                                п.п.
                                дано стратегията ти най-накрая е успешна и почнеш да се издържаш от инвестиции ама, уви...
                                п.п.п. мисля че Графиката на най-препоръчваната от теб БГ инвестиция от 2011г. говори достатъчно ето защо ще замълча
                                [ATTACH=CONFIG]n3331007[/ATTACH]
                                първо погледни кой какво е направил през последните 20 години и тогава слушай съветите му !!!!!!!!!!!
                                драскането тук мълчи пред историческите факти

                                Коментар

                                Working...
                                X