IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вярно че то дойде третото тримесечие, ама ето табличката за EV/EBITDA с конс/неконс за Q1 и цени от вчера, че не съм я качвал. С всичките условности за съпоставката на дружества от различни отрасли ... но все пак най-добрия единичен показател за мен.

    2018-Q1 EV/EBITDA'
    ZAHZA 28.38
    SFTRD 25.53
    LACH 14.61
    ELHIM 14.59
    PETHL 12.73
    ALB 12.50
    ZLP 12.31
    GAZ 11.59
    ODES 10.97
    ROZA 10.92
    HES 10.85
    0SP 10.79
    MCH 10.67
    ALUM 10.55
    MONBAT 10.07
    A4L 9.51
    AGR 9.49
    SFARM 9.33
    TRACE 8.77
    FZLES 8.66
    EMKA 8.58
    LOMSKO 6.71
    NEOH 6.25
    SKK 5.77
    SVIL 5.70
    AROMA 5.66
    IHLBL**** 5.65
    3CZ 5.53
    BOARD 5.30
    HIDPN 4.99
    GAGBT 2.73
    Average 10.18
    Median 9.51

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Охооо, Бика бил езиковед и банкярски говори.. А суджук как се пише, а корупция как..Нищо де няма вечни политици, колкото на Вас комунистите да Ви се иска..След време ще смените никовете и хоп в БКП- БСП..И пак ще мразите другомислещите..Ще обичате култа към личността и цензурата.. Ех Комунисти , а с БФБ какво става....
      ++
      И наакани бикове сме виждали. А за комунетата - бива ги, могат да се дегизират. Но другите вече ги превариха - да излъжат някой и да осребрят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        Публикувано във факти.бг: Хубаво протестират, ама да протестират в БЪЛГАРИЯ, Бойко не е премиер на "чужбина".
        Много обичам някой от чужбина да ми дава наклон как да живеем в БГ Нищо лошо срещу емигрантите, ама все пак смятам, че трябва да си тук и да се опитваш да оправиш нещата отвътре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
          Защо в "независимите" медии не се се споменава за това?
          Току що го видях във Фейса / репортаж от Евроком/ и се споделя между хората.

          https://fakti.bg/world/313303-balgar...pravitelstvoto

          Публикувано във факти.бг: Хубаво протестират, ама да протестират в БЪЛГАРИЯ, Бойко не е премиер на "чужбина".

          Коментар


          • Защо в "независимите" медии не се се споменава за това?
            Току що го видях във Фейса / репортаж от Евроком/ и се споделя между хората.

            https://fakti.bg/world/313303-balgar...pravitelstvoto


            Коментар


            • Баларев, живота не е само софри и алкохол, нито само ГЕРБ и БСП..Идва време и богатите плачат и тях ги полагат в дупката.. Да те пишат в листите поне да си осребриш старанието, а народа ни да тъне в мизерия..Никой не е вечен колелото се върти, а и слабо ме интересуват твоите контакти и комплекси..Приятна вечер- Да си жив и здрав....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Пип, Баларев се опитва да забрани новините , а аз си му отговарям за са си беседваме за стабилната държава.. Иначе 10г. неспирни успехи и ръстове на БФБ ..
                Кире живота не е само листи и политика, не преценявай околните, гледайки себе си. Приятно ми беше да си хортуваме, ама трябва да отида до Созопол, да хапна риба при Катя Стоянова/шеф на ГЕРБ в Созопол/, да послушам музика на Верандата с братята/роднини на Рейзи, близък до ГЕРБ/, а пък утре е задължително да се гледат мачовете на Лагуната/в паузите Демис Русос/ с ледени питиета, нищо че собственика е приятел със созополските социалисти/всичките средни капиталисти/, а в неделя на Мухата/тия са софиянци, ама не са партийно обвързани/ на Златна рибка. Забравих Джулая между бар Елвис и Рок кафето. Чао.

                Коментар


                • Да живеят БХ. Черешко и Шиши..Те развиха БФБ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                    Споко Кире и преди съм виждал ТНТМ кадри, които искат бързо да забравят миналото си, че и баба си и дедо си. Не се вълнувай, адвокатчето че те сложи у листите, ама пак нема да ти върже. А ако спреш да си плащаш ипотечката, ще разбереш на коя хранилка съм. Бъди бодър, бдителен и дръзновен!
                    Що се занимаваш с червени тролове???Пълно е с тях по всички теми тук.Честито на всички именници днес все пак.

                    Коментар


                    • Да не би да си ви взели лицензите, че сте толкова изнервени бре...?

                      Коментар


                      • Пип, Баларев се опитва да забрани новините , а аз си му отговарям за са си беседваме за стабилната държава.. Иначе 10г. неспирни успехи и ръстове на БФБ ..

                        Коментар


                        • Техниката на пазара ясна, та пак сте я обърнали на политика май....а истината е че който и да е начело - се тая. И по зле даже.
                          Свестни алтернативи няма

                          Коментар


                          • Баларев, никога съм нямал и няма да имам ипотека.. Моли се на БХ и Курнелия да те пишат в листите.. Кълни се в БКП- ГЕРБ - БСП и лапай суджука по комунистически.. И ти ли някой правист като ЦВЦВ или Цачева..И ти ли си от РАБФАК. Ами приемете закон за цензурата да не пречат на господарите ти комунисти да крадат.. Бълнувай за Вожда си по комунистически.. Абе ВИЕ в ГЕРБ нали не сте забравили миналото си в БКП..

                            Пиши нещо за големите успехи в управлението, за разцвета на Черешовата Борса и топлата връзка със Шиши..Да не сте следвали заедно..
                            Last edited by Kiro; 29.06.2018, 13:46.

                            Коментар


                            • Споко Кире и преди съм виждал ТНТМ кадри, които искат бързо да забравят миналото си, че и баба си и дедо си. Не се вълнувай, адвокатчето че те сложи у листите, ама пак нема да ти върже. А ако спреш да си плащаш ипотечката, ще разбереш на коя хранилка съм. Бъди бодър, бдителен и дръзновен!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                                Много правилно го е написал . На теб какво не ти харесва !?
                                Напротив - харесва ми, но не върши работа! Начин да признаеш, че нямаш по-добро предложение... За съжаление никой засега няма. От години десните се лутаме и търсим новото си политическо представителството, но уви!... Да, това е темата - най-важната - която трябва да дискутираме!

                                Коментар

                                Working...
                                X