IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

    A не така, и аз имам шофьорска книжка, и аз съм шофьор. Предполагам ти също?!
    Аааа не бре.Той е файтонджия на каруца с магаре .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Много станаха шофьорите - кандидат инвеститори в тая тема.
      A не така, и аз имам шофьорска книжка, и аз съм шофьор. Предполагам ти също?!

      Коментар


      • Много станаха шофьорите - кандидат инвеститори в тая тема.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          а аз да ти напомня как миналата есен ти си разпродаде последните ХИМ на около 1.70лв.
          Да ти напомня на теб че съм писал 100 пъти че не я харесвам тая артия и още тогава казах че ще я махна.Мен не ме интересува въобще къде е отишла и колко ще падне.Това е измамна артия както борсата ни.Изкарвам достатъчно че да чакам от борсата стотинките на които се радваш.Просто идея си нямаш колко са ми смешни вашите надежди на фона на седмичният ми доход.А годишният ? Няма да ти го казвам че ще получиш инфаркт.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Тираджията, върти си там геврека и не се изказвай по въпроси, по които не си компетентен.
            Ела да ми излъскаш тира .Ще ти дам 200 $ или 200 химчета ако искаш.По добре артиите щото ти с парите не знаеш какво да правиш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Той просто е един бакшиш, който се заяжда във форума, докато си бърка в носа и дреме на пиацата.
              Гледам, че другия шофьор, индианеца, отсъства. Може да са му дали курс или да го е отнесъл Майкъл в океана барабар с ремаркето.
              Споко неуки младежо.На теб ще ти напомням всеки ден какъв аматьор си когато падне борсата яко.Тогава в продължение на 2-3 г всеки ден ще те питам къде са ти парите и оцвети ли вече артиите в кафяво.Имаше един такъв като теб 2014 който твърдеше че няма да падне борсата.Скри се като мишок после но аз 2 г го питах всеки ден как се чувства като загубил парите си аматьор.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Нека има погром.После така да се кефя на такива като Тъпигьоз Безкозов .Всеки ден им го напомням колко отворени са били .
                Тираджията, върти си там геврека и не се изказвай по въпроси, по които не си компетентен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Нека има погром.После така да се кефя на такива като Тъпигьоз Безкозов .Всеки ден им го напомням колко отворени са били .
                  а аз да ти напомня как миналата есен ти си разпродаде последните ХИМ на около 1.70лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                    Имаше "разбирачи" тук дето казваха, че като падат западните борси тук ще е апокалипсис, абсурд е било да излезеш от пизициите - а каква е дейстителността ... ликвидността днес е добра, спада не е толкова голям, разбирачите се покриха ..
                    Ти май нищо не вдяваш от борса и си новобранец на пазарите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Целта им е да смекчат спада а не да обърнат тренда.....и така до следващия погром......винаги има повод на нашия славен маркет......
                      П.П. На маркета са хим фондове.....ама те са преяли вече....
                      Нека има погром.После така да се кефя на такива като Тъпигьоз Безкозов .Всеки ден им го напомням колко отворени са били .

                      Коментар


                      • Шест български банки ще преминат проверка от ЕЦБ

                        https://www.dnevnik.bg/biznes/2018/1...ef=home_layer2

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Западните пазари като гледам почват да обръщат палачинката..да видим дали ще е пак всяко чудо за 3 дни..
                          така е, пак ще се влачат червата на разпрани мечета, стъпкани от подивялото стадо говеда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Западните пазари като гледам почват да обръщат палачинката..да видим дали ще е пак всяко чудо за 3 дни..
                            https://www.marketwatch.com/investin...countrycode=dx

                            + 1

                            Коментар


                            • Западните пазари като гледам почват да обръщат палачинката..да видим дали ще е пак всяко чудо за 3 дни..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не е ли време за смяна на ника....
                                Всеки един нормален човек разбира че борсата е в низходящ тренд от поне една година и в момента се тества нивото 600...
                                Само ти пълниш Форума със спам и простотии.....

                                П.П. Гледам Софикс фонда се котира на 1,08 и ПФ вече са на загуба .....до кога ще са вътре...
                                Не е препоръка...
                                Коя борса е в низходящ тренд? През последната година повечето големи индекси са ↓. Не е толкова важно какво е нивото сега, въпросът е след 3, 5 или 7 години какви ще са нивата.
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X