IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Споко момци, сега ще обърнем палачинката

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Много Ви поздрави от Черешко и БХ..Стабилна държава, стабилна борса..
      Кире те вече три пъти ни пращат поздрави, ама явно сме толкова заспали и сме се унесли, че продължаваме да им ги приемаме. Ама най добрата оценка на тия хубавци я дадоха онзи ден, но за съжаление пак отвън в отговор на Юнкер за подкрепата му да влезнем в Шенген. Още същия ден ни подстригаха германци и холандци, че това е невъзможно да стане.

      Коментар


      • Много Ви поздрави от Черешко и БХ..Стабилна държава, стабилна борса..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

          Незнам дали гледаш това http://baud.bitballoon.com/#DF-OBB-Premium-Akcii

          графика и 2-та фонда на ОББ показва, че все още имат ръст...
          Спрях обновяването на сайта поради причини, свързани със сигурността и това, което виждаш, са стари данни. На моя компютър генерирам същите графики и на тях виждам спадове при няколко агресивни фонда.

          Коментар


          • Експатките извадиха егати късмета. Представяте ли си къде щяха да им покажат бидове по излизащите днес

            Коментар


            • Днес черен понеделник ли се задава, какво ли ! Да не закриваме държавата ? Я успокойте малко топката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                Много интересно движение на борсата през последната седмица. Още по-интересното е, че при някои агресивни фондове (ДСК, ОББ и Карол) се забелязват тегления, т.е. спадът не е съвсем спекулативен. Въпросът сега е дали тези тегления ще продължат и през следващите седмици...
                Незнам дали гледаш това http://baud.bitballoon.com/#DF-OBB-Premium-Akcii

                графика и 2-та фонда на ОББ показва, че все още имат ръст...

                Коментар


                • Средата на септември мина и крушите са зрели и готови за одрусване

                  Коментар


                  • Точно сме на прага на корекция на SOFIX от върха преди месец (730.9) ... тъкмо да паднем -10% и започнаха да крепят индекс

                    Коментар


                    • Много интересно движение на борсата през последната седмица. Още по-интересното е, че при някои агресивни фондове (ДСК, ОББ и Карол) се забелязват тегления, т.е. спадът не е съвсем спекулативен. Въпросът сега е дали тези тегления ще продължат и през следващите седмици...

                      Коментар


                      • Мецата се развихри

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Кое точно не разбра ,че без фонда няма растеж ли ?
                          Имам все още 3CZ на БФБ
                          Давам си мнението нищо повече ,пазара къде ще върне и падне е въпрос и отговор на всеки играч на БФБ
                          Това кой къде се набалончил си е за всеки по отделно аз преди съм писал къде и кво съм купувал и продавал скъпо и си стоя за думите ,а ти къде се набалончи или си от повечето тук дет купуват евтино и продават на върха
                          Ти си знаеш но няма смисъл от нападки. Успех! А дали ще има растеж ще видим до края на годината

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Ако мислиш че няма възможност за печалби на БФБ какво правиш в тази тема и този форум изобщо?
                            Аз лично в момента в който реша че няма перспективи за ръстове няма да си губя времето във форума. Свят голям и възможностти много стига да ги търсиш. Но да седя в някакъв форум и да пиша някакви коментари като твоите не го разбирам.
                            Пазарът може и никога да не се върне до предишният връх когато яко сте го набалончили но пък път нагоре има много според мен.


                            Кое точно не разбра ,че без фонда няма растеж ли ?
                            Имам все още 3CZ на БФБ
                            Давам си мнението нищо повече ,пазара къде ще върне и падне е въпрос и отговор на всеки играч на БФБ
                            Това кой къде се набалончил си е за всеки по отделно аз преди съм писал къде и кво съм купувал и продавал скъпо и си стоя за думите ,а ти къде се набалончи или си от повечето тук дет купуват евтино и продават на върха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              С Монти не съм съгласен за срив на Запад корекция да но срив не
                              За БФБ и аз съм песимист няма нови кинти фонда квото направи направи нямали свеж кеш сме на долу ,фонда се усети че квото купува скъпо после трябва го продава евтино след 6 месеца затова едва ли сега ще има растеж при новите позиции в Софикс
                              Все пак фонда без нови постъпления ,си има своите разходи
                              Ако мислиш че няма възможност за печалби на БФБ какво правиш в тази тема и този форум изобщо?
                              Аз лично в момента в който реша че няма перспективи за ръстове няма да си губя времето във форума. Свят голям и възможностти много стига да ги търсиш. Но да седя в някакъв форум и да пиша някакви коментари като твоите не го разбирам.
                              Пазарът може и никога да не се върне до предишният връх когато яко сте го набалончили но пък път нагоре има много според мен.



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                С Монти не съм съгласен за срив на Запад корекция да но срив не
                                За БФБ и аз съм песимист няма нови кинти фонда квото направи направи нямали свеж кеш сме на долу ,фонда се усети че квото купува скъпо после трябва го продава евтино след 6 месеца затова едва ли сега ще има растеж при новите позиции в Софикс
                                Все пак фонда без нови постъпления ,си има своите разходи
                                Много точно. А и разтежа започна с появата на фонда.

                                Коментар

                                Working...
                                X