IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
    Сега въпроса е на 400 ли да го чакаме софийския, за да се нагрухтим
    Перонът е претъпкан от чакащи. Продължавай да чакаш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Хубава сесия бе днес и отдавна не бях следял борсата ни с интерес! Да си кажа честно, очаквах спадът да е значително по-голям, но без Софарма и Хима трудно ще се копае надълбоко. Направи ми впечатление, че и при двете позиции има сериозни купувачи! При Фармата не е Чичо, а при Хима имаше бидове за над 400 000 броя до 1,95. Сега може да кажете, че се слагат, за да се успокои топката и че реално "купувачът" не ги иска, но от днес започнах да си променям мнението. Преди дни имаше около 150 К бройки, нахраниха го, а той както се вижда никак се е стреснал, а напротив - умножава търсенето. Другото интересно бе, че огромната част от тези бройки се сложиха на цена над последна сделка - тоест имаше сделка на 1,96, а бройките тръгнаха от 1,98 и нагоре. Така че по мое мнение, което се промени от днес, всъщност може и реално да иска някой да трупа много бройки там. По план си взех малко от Хима от Каролец, а Софармата я чакам за допълване по-надолу, ако ми останат пари от тези усредняваници, разбира се
      15%, преди време имаше спад,който беше много над този днешния ,пак беше мноого доволен от влизането си....
      Това все повече почвам да стигам до мнението на Каръка /полки/за жабата и постепенното и сваряване.....
      Гледам това почва да става болест и при доста рационални форумци като теб , прецаканото,протокол и т.н.....
      П.П. Това за Каръка и мен ме Очуди че вече 6 месеца сме на еднакво мнение за бъдещето на борсата,повечето компании, софикс ,както и бъдещата криза назапад ....та му дадох думата за изява в тази насока.....

      Коментар


      • Сега въпроса е на 400 ли да го чакаме софийския, за да се нагрухтим

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
          Ще ми липсва ташака .

          Коментар


          • Философски погледнато, колкото повече се обезценява стойността на акциите в портфейла ви, толкова повече се вдига процентът на сух кеш в портфейла ви. Някой ден ще можете да кажете на внуците: Помните ли великата финансова криза от 20xx - е аз като мъдър инвеститор бях 90% в кеш тогава и купувах ли, купувах ли на дъното. И няма да е лъжа per se. Иначе да. Квото-такова...

            Коментар


            • Ще ми липсва ташака .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Почна се пързалката на БФБ.Сега бавно и кротко ще преберат парите на балъците .
                Ще приберат последните останали акции,парите отдавна са ги прибрали.

                Коментар


                • Почна се пързалката на БФБ.Сега бавно и кротко ще преберат парите на балъците .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Хубава сесия бе днес и отдавна не бях следял борсата ни с интерес! Да си кажа честно, очаквах спадът да е значително по-голям, но без Софарма и Хима трудно ще се копае надълбоко. Направи ми впечатление, че и при двете позиции има сериозни купувачи! При Фармата не е Чичо, а при Хима имаше бидове за над 400 000 броя до 1,95. Сега може да кажете, че се слагат, за да се успокои топката и че реално "купувачът" не ги иска, но от днес започнах да си променям мнението. Преди дни имаше около 150 К бройки, нахраниха го, а той както се вижда никак се е стреснал, а напротив - умножава търсенето. Другото интересно бе, че огромната част от тези бройки се сложиха на цена над последна сделка - тоест имаше сделка на 1,96, а бройките тръгнаха от 1,98 и нагоре. Така че по мое мнение, което се промени от днес, всъщност може и реално да иска някой да трупа много бройки там. По план си взех малко от Хима от Каролец, а Софармата я чакам за допълване по-надолу, ако ми останат пари от тези усредняваници, разбира се
                    Ш-шшт! По-тихо Процентов, че нали знаеш що народ кешира през февруари до дупка и сега търсят под дърво и камък някои с некви там Артии, че първо да му се присмеят, пък после да му ги вземат оттам, дето слънце не огрява.

                    Казвам го в знак на солидарност и съпричастност като човек, който не се е разпродал през февруари и сега те чета с интерес за сверка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      именно, 100 и повече пъти си повтарял едно и също, което почва да дразни. Не ме интересува дохода ти, но за да стачаш и да се радваш при всяко падане с 1 стотинка на хима не прилича да е много голям.
                      Голям е голям е.Повярвай ми.А повтарям защото натривам носа на ония дето са ме обиждали когато съм им казвал истината.От тук нататък бро поне 2 години в които всеки ден ще ви го напомням .

                      Коментар


                      • Кеширалите, дългоочакваната от вас криза днес минА.
                        Сега кво прайм!

                        Коментар


                        • Красота !!! Сификс 609 пункта.Айде по скоро на 500 пункта където му е мястото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            именно, 100 и повече пъти си повтарял едно и също, което почва да дразни. Не ме интересува дохода ти, но за да стачаш и да се радваш при всяко падане с 1 стотинка на хима не прилича да е много голям.
                            Всъщност е луд по тая артия, но не му се отваря парашута и не може да намаже тънко филията.
                            Сега няма работа за камиона му и непрекъснато следи артията.

                            Коментар


                            • Хубава сесия бе днес и отдавна не бях следял борсата ни с интерес! Да си кажа честно, очаквах спадът да е значително по-голям, но без Софарма и Хима трудно ще се копае надълбоко. Направи ми впечатление, че и при двете позиции има сериозни купувачи! При Фармата не е Чичо, а при Хима имаше бидове за над 400 000 броя до 1,95. Сега може да кажете, че се слагат, за да се успокои топката и че реално "купувачът" не ги иска, но от днес започнах да си променям мнението. Преди дни имаше около 150 К бройки, нахраниха го, а той както се вижда никак се е стреснал, а напротив - умножава търсенето. Другото интересно бе, че огромната част от тези бройки се сложиха на цена над последна сделка - тоест имаше сделка на 1,96, а бройките тръгнаха от 1,98 и нагоре. Така че по мое мнение, което се промени от днес, всъщност може и реално да иска някой да трупа много бройки там. По план си взех малко от Хима от Каролец, а Софармата я чакам за допълване по-надолу, ако ми останат пари от тези усредняваници, разбира се
                              Last edited by 15%; 11.10.2018, 17:29.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Да ти напомня на теб че съм писал 100 пъти че не я харесвам тая артия и още тогава казах че ще я махна.Мен не ме интересува въобще къде е отишла и колко ще падне.Това е измамна артия както борсата ни.Изкарвам достатъчно че да чакам от борсата стотинките на които се радваш.Просто идея си нямаш колко са ми смешни вашите надежди на фона на седмичният ми доход.А годишният ? Няма да ти го казвам че ще получиш инфаркт.
                                именно, 100 и повече пъти си повтарял едно и също, което почва да дразни. Не ме интересува дохода ти, но за да стачаш и да се радваш при всяко падане с 1 стотинка на хима не прилича да е много голям.

                                Коментар

                                Working...
                                X