IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    ...
    Първо не вярвам на западния маркет ..
    Второ не вярвам на КФН ..
    Трето не вярвам на никой мажо ...
    Четвърто не вярвам на нито един политик...
    Пето не вярвам на икономиката ни....

    А най малко вярвам на БФБ...,
    От 1 до 5-то си изброил 5 мотива за липса на доверие. 6-тия е обединението на предходните 5... и пак липса на доверие... Пита се в задачата - Накъде ще тръгне "стадото"? А пастира накъде ще тръгне?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Ще има , първо да ошамарят зайците ...ама като гледам повече гърмени и работата на манипулаторите идва нагорна ...
      Каква е тая смешна корекция - мижав оборот и то при спред от спада ....
      Протокол,
      Първо не вярвам на западния маркет ..
      Второ не вярвам на КФН ..
      Трето не вярвам на никой мажо ...
      Четвърто не вярвам на нито един политик...
      Пето не вярвам на икономиката ни......
      А най малко вярвам на БФБ...
      Докога борсата ще крепи с изкуствени сделки в края на сесията....
      Това Хим , ЕУБГ , Фиб , М+С ,ДОВ и ССВ са майстори на сделките в последните минути.
      Те ще са носители на промяната....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik
        Ааааа, елена Рудолф и вълшебната шейна? )))) Ама дядо знае 2 и 200...
        Ти по-добре го обобщи миналия път))) -> каска+шанца=бобслей (Спирам засега, че софикс ще лудне от такива шегобийски лафове)
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Моля без паника!!!
          Като каза паника... та се сетих за една тема... особено актуална... януари 2008-ма... Това 20% даун за по-малко от месец си е... ШАНЦА от всЕкъде

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Дори и Дядо Коледа (Y) се придвижва през трудните участъци със ски
            Ааааа, елена Рудолф и вълшебната шейна? )))) Ама дядо знае 2 и 200...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
              А намазани ли са ?
              Дори и Дядо Коледа (Y) се придвижва през трудните участъци със ски
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                Аз например В последните три борсови дни така лекичко приключих една позиция. Току що налях за последно.
                Браво!

                Коментар


                • Моля без паника!!! Мечо хорце, както казваше Софикс. Баба меца ще развее кърпата, ще поиграе и ще си иде доволна Ако й се пречи ще ръмжи повече Интересно ми e как хидропнвемонещото ще коригира!?!?, kato там RSI e тотален двоен връх, а и книгата се рее във втория връх. и като че ли едни сто кинта като първа цел са си хидропнемовероятни
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Моля без паника!!! Мечо хорце, както казваше Софикс. Баба меца ще развее кърпата, ще поиграе и ще си иде доволна Ако й се пречи ще ръмжи повече Интересно ми как хидропнвемонещото ще коригира, защото там RSI e толано в двоен връх, а и книгата се рее във втори връх. и като че ли едни сто кинта й са предначертани като първа цел
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение


                      Аз съм се подготвил
                      А намазани ли са ?

                      Коментар


                      • Да не си счупиш нещо !!! внимателно с намеренията

                        Коментар




                        • Аз съм се подготвил
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Ще взема да имам еднакво мнение с теб....
                            Единствено по въпроса дали е корекция или спад не съм си отговорил...
                            Щото ако ми отговориш на въпроса ..
                            Що стана на БФБ и къде са инвеститорите и спекулантите през изминалите няколко месеца и има ли още сантимент на борсата за качване или изчезна ...?
                            Ще има , първо да ошамарят зайците ...ама като гледам повече гърмени и работата на манипулаторите идва нагорна ...
                            Каква е тая смешна корекция - мижав оборот и то при спред от спада ....
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              (Y) А и Дядо Коледа (Yes) беше дал прецизна дата!!! - димитровден иде, луканки ще станат сухи суджуци и Нострадамус ще има.подходящ куплет
                              Дядо вчера зададе един въпрос, ама... никой не отговори... Димитровден е в четвъртък... Дали ще има "черен петък" след това ?!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Както вече няколко пъти писах за мен корекцията не е приключила! С малки обороти задържаха за края на тримесечието но сега пътя е отворен.
                                Ще взема да имам еднакво мнение с теб....
                                Единствено по въпроса дали е корекция или спад не съм си отговорил...
                                Щото ако ми отговориш на въпроса ..
                                Що стана на БФБ и къде са инвеститорите и спекулантите през изминалите няколко месеца и има ли още сантимент на борсата за качване или изчезна ...?

                                Коментар

                                Working...
                                X