IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


    Ти на какъв процент си кеш? А уранът? Виетнам затвори ли го?

    Ако това е моментът кешът е цар!
    Ще се опитам да създам стойност и при падащ пазар с дивидендни позиции във Виетнам - там кеш-а е около 30%. При големи асиметрични цени - купувам. Див. доходност е около 12 % !!!

    Уран - според мои изчисления 75% от дългосрочните договори, ще се преподпишат до 2020 (реално само 2 години), така че там не съм излезнал. Моля погледнете "Western Uranium & Vanadium" - има още доста потенцял, предвид факта, че Ванадии все още се покачва. Сега има ретрейсмент..

    БФБ - тук не може да се говори за излизане, предвид моите позиции. В бутик купуваш и продаваш само на разпродажби и като влезе "купувач "

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Света няма да се свърши.Парите на балъците ще свършат
      Очевидно батковците искат спад, нека видим ние как ще се представим утре . Имам въпрос към теб - след като изкарваш толкова много пари, какво ги правиш?
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        БФБ-то се понижило с около 1% и взе да ти се привижда края на света... а какво да кажат балъците, които се нашиха и изгоряха в Понци схемата с криптосите и видеокартите - някои от криптосите вече са на минус 75-85%.
        Света няма да се свърши.Парите на балъците ще свършат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение

          Не си губете времето с този..Колкото се прави на велик специално този, толкова не му вярвайте, изградете си форумна "ценностна система". Успешните не приказват глупости под носа си при всеки 1% спад на индекса. Във форума съм много отдавна, видях немалко глупаци, викачи, и прочее индивиди.. А мнението ми е, че този е спечелил от борсата една каца кисело зеле, която вероятно държи на терасата.
          този специално не е пропуснал да се набабани в нито една потъваща акция и проигра на БФБ (а и на дойче бьорсе) спестеното за обучението на мече_цвете_93 както и това което беше отделил за старини...

          който го е послушал хубаво не е видял ............ това го знае всяко хлапе
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение

            Не си губете времето с този. По принцип има възможност да видите кои потребители са във форума от кога и т.н.Колкото се прави на велик специално този, толкова не му вярвайте, изградете си форумна "ценностна система". Успешните не приказват глупости под носа си при всеки 1% спад на индекса. Във форума съм много отдавна, видяла съм много глупаци. и мнението ми е, че този е спечелил от борсата една каца кисело зеле, която вероятно държи на терасата. Вярвайте му ако искате, но не това е проблема а, че качеството бяга от форума, сами си направете извода.
            +1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

              Монти , бих ти лепнал 1 бас , но все още пия уискито ,което спечелих от теб преди 2 години
              Иначе ти пиша да мога за да фиксирам поста ти и да ти го припомням ....след 1 година.
              А може пък и да познаеш нещо все пак
              Не си губете времето с този..Колкото се прави на велик специално този, толкова не му вярвайте, изградете си форумна "ценностна система". Успешните не приказват глупости под носа си при всеки 1% спад на индекса. Във форума съм много отдавна, видях немалко глупаци, викачи, и прочее индивиди.. А мнението ми е, че този е спечелил от борсата една каца кисело зеле, която вероятно държи на терасата. Вярвайте му ако искате, но не това е проблема, а е, че качеството спира да пише във форума. Сами си направете извода.
              Last edited by ALFA; 12.10.2018, 00:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Дали изобщо ще дават дивидент, когато дойде кризата..
                не "когато дойде кризата" защото кризата дойде и е вече тук ........... ако някой не е разбрал си е за негова сметка...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Понеже никой не смее да пише с цифри аз не страдам от скрупули...
                  Имам успеваемост 2 от 3..... това показва статистиката в близките 5 години ....
                  Фармата , хима ......
                  В близката една година ще се видят стойност 3 лв при Фармата и 1,5 лв при хима...,леФче при ССВ ако е в групата на проверяванете...ФИБ бих ги нарочил на 2 минус ...В момента се чудя при Зрънчо какви ще са стойностите ..
                  Не е препоръка...
                  За всяка от тези цени имам поне три довода...
                  От тези всичките бих си купил само при ССВ и Зрънчо.....щото като Кобата ще ме изненадат в цената в знак минус....Иначе нагоре бих заложил на 25%...но не и парите си....
                  Монти , бих ти лепнал 1 бас , но все още пия уискито ,което спечелих от теб преди 2 години
                  Иначе ти пиша да мога за да фиксирам поста ти и да ти го припомням ....след 1 година.
                  А може пък и да познаеш нещо все пак

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Мисля, че става някакво объркване, тъй като пиша само когато купувам, а аз доста често и продавам. Имам предвид, че не съм някой милиардер, който постоянно купува и няма проблеми с кеша - напротив.
                    От днешните си покупки не съм "мнооого" доволен, а както написах, направих го по план, който съм споделил много отдавна в темата "Хим". Когато влизам в дадена позиции го правя с малко и винаги имам стъпки и осигурен кеш по пътя и надолу. Ако нямам кеш за усредняване, просто не влизам. Днес първата стъпка при Хима дойде и купих малко без да ме интересува нищо, това решение за днешната покупка бе взето преди много месеци.

                    Кажи как ги виждаш ти нещата /ако е възможно с цифри/ при Фармите и Хима.
                    Понеже никой не смее да пише с цифри аз не страдам от скрупули...
                    Имам успеваемост 2 от 3..... това показва статистиката в близките 5 години ....
                    Фармата , хима ......
                    В близката една година ще се видят стойност 3 лв при Фармата и 1,5 лв при хима...,леФче при ССВ ако е в групата на проверяванете...ФИБ бих ги нарочил на 2 минус ...В момента се чудя при Зрънчо какви ще са стойностите ..
                    Не е препоръка...
                    За всяка от тези цени имам поне три довода...
                    От тези всичките бих си купил само при ССВ и Зрънчо.....щото като Кобата ще ме изненадат в цената в знак минус....Иначе нагоре бих заложил на 25%...но не и парите си....

                    Коментар


                    • Извинявам се, останах с впечатление, че съм в темата за хима! Защо само за него говорите?

                      Коментар


                      • Да... и темата ликвидна не по-малко от акцията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Дали изобщо ще дават дивидент, когато дойде кризата..

                          Въпрос за нааадд едиииин дивидент!

                          Коментар


                          • Дали изобщо ще дават дивидент, когато дойде кризата..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Ако цената е 5-6 лв що не,но ако е 1 лв не ми се вярва.
                              трагедия
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                                2021г / 0,099лв
                                как изчисли каква ще е печалбата на ХИМ-а през 2020-а , че на следващата година да получиш 10 стинки дивидент ............... Нострадамус пасти да яде пред теб...

                                тц тц тц
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X