IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Силен сигнал за формиране на дъно подобно на февруари 2009, навън силни разпродажби тук потъването символично с малки обеми. Като дъното може да е този месец или януари.
    само китайците били повече от мераклиите ........... или май беше обратното
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Бруталното рали тепърва предстои.
      питай дъртия цялата седмица дали му харесва ралито

      Dow се смъкна с 450 пункта, завършвайки най-лошата си седмица от 2008 г. насам

      Само за тази седмица американският индекс на сините чипове се раздели със 7% от стойността си

      Last edited by polki; 22.12.2018, 00:14.
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Бруталното рали тепърва предстои.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
          Въпрос за 1 милион/милиард долара/евро/лири: Корекция или глобален, продължителен на мечи пазар ?

          Коментар


          • Въпрос за 1 милион/милиард долара/евро/лири: Корекция или глобален, продължителен мечи пазар ?
            Last edited by Innocent; 21.12.2018, 20:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Мдаа...много интересно изглежда.
              И кое точно е интересното 2015-2016г. Тези от КАПИТАЛ...........Отворете портфейлите от септември 2018 (гледай там)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Мдаа...много интересно изглежда.

                Коментар


                • https://www.capital.bg/biznes/kompan...vurzani_kakvo/

                  Коментар


                  • [ATTACH=CONFIG]n3421013[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3421014[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3421015[/ATTACH]
                    Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Благодаря ти Декс. То така като се замисля, всъщност ми трябват основно НН, Доверие и Алианц. С другите са ми малко допирателните.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                      Мисля, че трябва да цъкаш един по един. В статистиката на КФН са групирани по видове инвестиции, не намирам по държави или пазари...

                      http://www.fsc.bg/bg/pazari/osigurit...-analizi/2018/

                      Като цяло са ниски. Доверие мисля държат под 5% в БГ акции. Съгласие и Бъдеще естествено повече
                      Благодаря ти Декс. То така като се замисля, всъщност ми трябват основно НН, Доверие и Алианц. С другите са ми малко допирателните.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Ти гледай сега техните фондове как ще убият с доходност онези, които влагат навън
                        Това със сигурност Моето ПФ е на -3,5% към момента за 2018, което е доста за консервативна схема..

                        2018 continues to the be the worst year on record on this measure with 93% of assets currently down -worse than the years of the Gread Depression

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Дали някой може да ми помогне с линк или друго, откъдето да е видно каква част от активите на всичките ни пенсионни фондове са инвестирани на БФБ? Или трябва да ги цъкам един по един?
                          Мисля, че трябва да цъкаш един по един. В статистиката на КФН са групирани по видове инвестиции, не намирам по държави или пазари...

                          http://www.fsc.bg/bg/pazari/osigurit...-analizi/2018/

                          Като цяло са ниски. Доверие мисля държат под 5% в БГ акции. Съгласие и Бъдеще естествено повече

                          Коментар


                          • Ти гледай сега техните фондове как ще убият с доходност онези, които влагат навън

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6i60 Разгледай мнение
                              Фалшиви дружества правят фалшиви сделки на фалшива борса....

                              Каквато държавата такава и борсата.. ФАЛШИВА
                              добрутро

                              Коментар


                              • Фалшиви дружества правят фалшиви сделки на фалшива борса....

                                Каквато държавата такава и борсата.. ФАЛШИВА

                                Коментар

                                Working...
                                X