IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Браво Преци, добре си схванала идеята ми и си дала варианти за промяна..Благодаря..Със самодоволно констатиране, че всички са маскари - 90% няма как да стане..
    Last edited by Kiro; 05.03.2019, 13:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      С една дума - ти си поредния който твърди че рибата се вмирисва от опашката, а не откъм главата.
      Мне - аз си оставам за оригиналното твърдение.
      +
      Ако така я караме обаче ще се разслоиме на два лагера комай малка част от малкото плюсове които Кирето е посъбрал са чат-пат и от мен, а чудесно, знаете как се деряхме с него за същото за което сега го дерат. (Просто мисля, че не се разбира защо го прави) Но мина времето на Ъп 4000! и трябва да се кажат кривиците и да се мисли в посока оправяне. Да се мине през катарзиса. Правим див капитализъм от 20г, не става лесно, но поне да е по правила. няма лустрация, навсякъде агентурни сенки, куфарчета, флашки пликчета под масата, телефони-мобифони прочее, ама докога??. Според мен първа стъпка е, която прави Кирето, втора е да им покажем на онез отгоре, че те никого не представляват освен себе си! - на първо време - един мощен плюс (всички заедно) на бюлетинките, обаче плюсът завъртян на 45 градуса и поставен в правилното квадратче - "не ви щем" и трета стъпка - проба и грешка, проба-грешка много пъти ако тр. това, .нон стоп.. докато се еволюира, докато се изхвърлят всички 90% крадливи тарикати. за 10% читави е добре да се рискува, Ето и нека дддд да е доволен, че сме приели неговите 90% но поне да намерим другите 10% Както имаше приказка - властимащите трябва да се "любят", т.е. обратното на това, но да не се оставят вече на приспивни песни
      Last edited by precakanoto; 05.03.2019, 13:37. Причина: пс. грешка в цитатя ...:)

      Коментар


      • Чета разговора и за пореден път се убеждавам, че всеки вижда това което иска да види. После се сетих за една история от училище. Даскалката по литература изпитва съученик. Той почва с "автора е искал да каже". Тя го прекъсва с думите. Никой не знае какво е искал да каже автора. Важно е какво ние намираме в думите му. После се сетих за един анекдот за който се съмнявам да е истина. Внука на Вазов трябвало да пише домашно върху негово произведение. Вазов го написал и получил двойка. Та явно трябва да се науча да се изразявам по-ясно след като всеки е успял да разбере различно нещо, като преобладаващата част от нещата бяха неизвестни за мен. То на борсата освен един голям бид при Доверие и едно обиране при Алтерко сякаш нищо не се е случило. Поне ви дадох възможност да си запълните времето. Лека и доходна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Тодоре, наистина е силно балканско..В голям инвестиционен форум инвеститори с големи претенции да твърдят, че е нормално да крадеш и да си корумпиран, че 90% са такива..Следват дружески овации и поздравления.. Мили родни картинки и шаржове..
          Кире, интересното е че повечето твърдят че 90% са крадци и корумпирани ,но те не влизат в тези 90 %....
          А и в обикновени разговори и в срещи никой не се движи с охрана и оръжие да се притеснява от тези 90%.....а пият и ядат с тях...
          Лошото е че не правят разлика между неправилното паркиране и открадване на един милион от данъците на хората или кражбата в детските градини и социалните домове...чрез кетаринга .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            да де - 2 пъти я четох.
            Всеки (90%) краде и лъже както може, един повече, друг по малко, трети ХИЧ. Ама не че не искат не са попаднали на "правилното" място да могат. В нашата мила татковина крадците и лъжците са на почит, те са "елита" на нацията, те са пример за подражание. Те живеят добре. И как няма да е така - само да вземаш и да не плащаш. Никой да не ти държи сметка - да не носиш наказателна отговорност за явни, очеизвадни нарушения на закона. Примери има ли смисъл да давам - те са ВСЕКИ ден. Явно това е принципа на работа.
            Доказателство че 90% не спазват законите.

            За пътищата - заставам на едно безумно ограничение от 40-50 - 99% не го спазват, не 90% а близо 100, И това е само едно просто законче.
            Пушене на обществено място - всеки пушач го нарушава без изключения всеки ден
            Другите закони ти ги оставям за размисъл
            С една дума - ти си поредния който твърди че рибата се вмирисва от опашката, а не откъм главата.
            Мне - аз си оставам за оригиналното твърдение.

            Коментар


            • Бота, ти пак пишеш празни приказки..Някаква статистика имаш ли за доказателство, или понеже ти го правиш смяташ, че всички са като тебе..

              Коментар


              • Тодоре, наистина е силно балканско..В голям инвестиционен форум инвеститори с големи претенции да твърдят, че е нормално да крадеш и да си корумпиран, че 90% са такива..Следват дружески овации и поздравления.. Мили родни картинки и шаржове..

                Коментар



                • Психо драма с балкански привкус.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Toва добра новина ли е за бфб или хейт ?

                    С такива новини "порастнахме", сал се питам -колко време ще мине - да отмине..., а може и да пребИде! - пози боже

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Не бота, това е твърдение на 4Д- вижго по назад..Твърди се , че 90% от българите искат да крадат като политиците..Виж подробно тезата..
                      да де - 2 пъти я четох.
                      Всеки (90%) краде и лъже както може, един повече, друг по малко, трети ХИЧ. Ама не че не искат не са попаднали на "правилното" място да могат. В нашата мила татковина крадците и лъжците са на почит, те са "елита" на нацията, те са пример за подражание. Те живеят добре. И как няма да е така - само да вземаш и да не плащаш. Никой да не ти държи сметка - да не носиш наказателна отговорност за явни, очеизвадни нарушения на закона. Примери има ли смисъл да давам - те са ВСЕКИ ден. Явно това е принципа на работа.
                      Доказателство че 90% не спазват законите.

                      За пътищата - заставам на едно безумно ограничение от 40-50 - 99% не го спазват, не 90% а близо 100, И това е само едно просто законче.
                      Пушене на обществено място - всеки пушач го нарушава без изключения всеки ден
                      Другите закони ти ги оставям за размисъл
                      Last edited by bota156; 05.03.2019, 12:51.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Не бота, това е твърдение на 4Д- виж го по назад..Твърди се , че 90% от българите искат да крадат като политиците..Виж подробно тезата.. Не можеш да знаеш какво ще ПРАВЯ АЗ ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ..МОЖЕШ ДА ЗНАЕШ САМО КАКВО ЩЕ ПРАВИШ ТИ.. Моля престанете с тези тъпи обобщения..Показват силна морална и интелектуална немощ..Затова законите трябва да се спазват и крадците да са в затвора..За да не мечтаете да сте крадци.. Докажи , че 90% не спазват законите..
                        Last edited by Kiro; 05.03.2019, 12:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Както ние обикновените и простосмъртните спазваме законите, това трябва да важи за всички управляващи над нас. Защото другото е анархия, то се и вижда де. Както аз си плащам чинно всички глоби, такси, данъци, не искам и не давам подкупи, спазвам всички закони и правила това искам да бъде за всички. А не законите да важат за едни, а други да се чувстват безнаказани ! Същото е положението и тук на борсата, защо едни компании могат да работят по правилата, а други не ! Въобще в обществения ни живот е пълно с такива примери ! Примера на 4д за паркирането по тротоарите, ами да попитам защо, ако има такива и манталитета им е такъв не се санкционират и няма контрол над това ? Защо същия, който паркира на тротоара като отиде в чужбина не го прави ? Ще кажете културата и възпитанието ни е такова и всички сме такива ! Е няма как да се съглася с това !
                          Имаш лайк от мен. Аз съм съгласен на 100% с всяка твоя дума! (имам усещането, че смяташ, че мнението ми е различно, а не е)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Браво Изабела.. А кога Румънските..
                            Румъния не се е включила още в регионалната платформа SEE Link

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              BSEtrader, може ли ти конкретно да посочиш кое е хейт.. Ако може и докажи тезата на 4Д ,която подкрепи, че 90% от българите са готови да крадат и бъдат в корупционни схеми като политиците..
                              Киро - 90% от политиците крадат? поне това разбирам от твоя пост. А ние Българите не искаме да крадем?
                              Политиците марсианци ли са? И ти ако станеш политик няма ли да лъжеш и да крадеш?
                              Сигурен съм че и сега нарушаваш закона - всеки ден, всеки час. И ЗЗДП е само един закон, хиляди са тези които нарушаване, и даже и не знаем че го правим. Що? Щото никой не ни държи сметка, никой не ни контролира да го спазваме и всеки си прави каквото иска или поне 90% от хората
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Хейт е когато някой умира от кеф като намери лоша новина, за да я пусне и с огромно задоволство да каже - видяхте ли колко е зле. После да прескочи следващите 3 добри новини и да вземе четвъртата - лоша и да се изкефи яко от това.

                                А за това,че когато някой напише нещо че е бяло, после се намират хора които да кажат - той твърди че е зелено ... Това не ми се коментира, абсурдно и безумно е, но го гледам всеки ден.

                                Бъдете живи и здрави!
                                Правото ни на мнение и различно от това как всички са крадци няма как да бъде хейт ! Както ние обикновените и простосмъртните спазваме законите, това трябва да важи за всички управляващи над нас. Защото другото е анархия, то се и вижда де. Както аз си плащам чинно всички глоби, такси, данъци, не искам и не давам подкупи, спазвам всички закони и правила това искам да бъде за всички. А не законите да важат за едни, а други да се чувстват безнаказани ! Същото е положението и тук на борсата, защо едни компании могат да работят по правилата, а други не ! Въобще в обществения ни живот е пълно с такива примери ! Примера на 4д за паркирането по тротоарите, ами да попитам защо, ако има такива и манталитета им е такъв не се санкционират и няма контрол над това ? Защо същия, който паркира на тротоара като отиде в чужбина не го прави ? Ще кажете културата и възпитанието ни е такова и всички сме такива ! Е няма как да се съглася с това !

                                Коментар

                                Working...
                                X