IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • нищо хубаво от новата власт - каквато и да е

    Коментар


    • Не спряхте да си повтаряте глупостите. БСП ще спечели, че заради това ще цъфнем и ще вържем, Боже, Боже ........

      Коментар


      • В понеделник - разбор.
        Във вторник:
        Вариант 1 - печели охранителя на Тодор Живков, основните позиции леко надолу, с тенденция на трайно разочарование(прекъснат тренд) и безвремие.
        Вариант 2 - печели партията наследница на партията на Тодор Живков, основните позиции леко надолу, с тенденция на краткотрайно мотаене с последващ ръст(да не забравяме в чии ръце е икономиката ни).
        The strongest stand last.

        Коментар


        • За тази седмица толкова, очаквания за понеделник?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            Абе къде са биковете??? Или тук всички са бикове, само когато някой голям купува? Пфу, жалка картинка!
            Не бе всички яко се набиха и сега са потенциялни мечки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

              Ама ти много обичаш да извърташ нещата, а?! Къде видя да казвам подобно нещо? Казвам само, че когато на пазара няма голям играч който да прави агресивни покупки дребните се ослушват като пръднал в автобуса.
              Е кажи откъде да взема кеш, че да не се ослушвам? Лопатата сам ще си осигуря. Имам 15 стотинки в тая пуста платформа, не стигат и за вафла бе, братче

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                Айде днес подкрепих биковете и купих малко акции. Сега какво трябва да правя? Добре ли ще е ако всяка сутрин викам ъп?

                Мнението не е препоръка за търговия.
                Ти ли ме разбуди бе , -чишит?
                Така слатко си дремех! -на трасето под черешата и хоп 120лв.
                Last edited by inta53; 24.03.2017, 14:32.

                Коментар


                • Айде днес подкрепих биковете и купих малко акции. Сега какво трябва да правя? Добре ли ще е ако всяка сутрин викам ъп?

                  Мнението не е препоръка за търговия.
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Ха добря до !
                    Какво ни носиш сега...- пак нищо не си ни казъл!
                    Къде е оптимизЪма , вързал си го в бухчата,- та нищо се не види!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                      Е сега ще разгониш Татко щърк от гнездото и после и капиталова няма да има....
                      И за да съм по ясен , - тук се не гнезди ... , но той и си клъвна га трябва , дано и излетял на време !
                      Привет, Инта 53! Аз с всички мои акции имам и сделки купува, и сделки продава, докато скачам от една към друга, но ако наричаш „гнездене“ това да имам сериозен финансов интерес от това акцията BSO да расте, то да – гнездя си тук, ако и да започнах да пълня на около 2 лв, писал съм кога миналото лято. И след това съм купувал и продавал неведнъж.Една от важните акции за мен е, понеже имам такива, от които финансите ми зависят много по-малко. Имам и такива, от които зависят много повече. Лятото бях оптимист в краткосрочен план по позицията и случилото се надхвърли дори моите очаквания. В момента съм оптимист в средносрочен план.
                      Чета си форума активно, понякога си ровя назад, това мнение съм го пропуснал, от около месец е, та малко късно вземам отношение. Поздрави и успех!
                      Всяко различно мнение от моето ми е полезно, затова ти благодаря. Притежавам акции BSO. Възможно е да разсъждавам погрешно. Препоръки нямам никакви.
                      Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Доживях СОФИКС 637 да се приема като триумф за мечките.
                        +1
                        За мечи пазар тук реват хората без акции или кеширали голяма част от портфейла. За мен тяхната реакция ми е много полезна при наблюденията ми върху пазара, затова съм им благодарен. Интересно би било да се дискутира кое боли повече – претърпяна загуба или пропусната полза. Аз, понеже съм оптимист, се радвам на всяка една мечка, понеже ако всички бяхме на едно мнение, нямаше кой да е потенциален купувач на пазара. То мечки на пазара ни няма много, ама чат-пат разни зашаматени бикове скачат в мечия капан .
                        Притежавам акции на БФБ и е възможно аз да греша в преценките си. Възможно е да предстоят както ръстове, така и спадове. Препоръки нямам никакви.
                        Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                        Коментар


                        • В края на февруари 2017 г. депозитите на неправителствения сектор са 68.368 млрд. лв. (71.8% от БВП), като годишното им увеличение е 7.1%, сочат данните на Българската народна банка (БНБ).

                          +573 млн. лв. само за месеца..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Бик в атака, така наречените от теб корекции са консолидации без оборот. Пазара ни е такъв. Леко е асимитричен. Просто в момента няма мечки. Когато биковете спрат за момент, което е нормално, мечките не могат да вземат превъзходство и да направят една читава корекция. Много пъти сме обсъждали как влияе липсата на къси и и маржин върху пазара и е безсмислено пак да го правим. Просто пазара ни си има специфики, които е нормално да бъдат познавани от старите играчи.
                            с това съм съгласен.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Бик в атака, така наречените от теб корекции са консолидации без оборот. Пазара ни е такъв. Леко е асимитричен. Просто в момента няма мечки. Когато биковете спрат за момент, което е нормално, мечките не могат да вземат превъзходство и да направят една читава корекция. Много пъти сме обсъждали как влияе липсата на къси и и маржин върху пазара и е безсмислено пак да го правим. Просто пазара ни си има специфики, които е нормално да бъдат познавани от старите играчи.

                              Коментар


                              • Продай пак за да видиш има ли бикове..

                                Коментар

                                Working...
                                X