IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • BojidarKT, пусни някоя реч на ББ или Цветанов вместо да спамиш..Да ни стане оптимистично и стабилно, а и ти да изкараш и увеличиш надника..
    Може и индексите да вдигнеш рекордно..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение
      Ето как една тема умира заради тролове. Как пък не му писна на тоя - но пък това са троловете.
      Да кажа (като фен на Костолани) - Ето как не умира - (с негова саркастична мисъл от нафталина) -
      "Икономиката на стопанството и техниката са най-големите врагове на борсовата логика, тъй като борсата има собствена логика."


      (Тук неволно си спомняме и за идеите на д-р Каро, перефразирани - "хартиите имат собствен живот независимо от фундамента", с нашето допълнение - " както и от троловете, дори и те не са по-големи от фундамента" ) т.е. много се кахърите за "троловете" а е ненужно

      Коментар


      • Ето как една тема умира заради тролове. Как пък не му писна на тоя - но пък това са троловете.

        Коментар


        • нямало добри новини ли? ........ хайде де

          Български цигани обърнаха голям германски град на "Столипиново", гледката е потресаваща

          и още

          BG ромите в Дуисбург шашардисаха германските власти с мръсотия и мързел

          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • https://www.capital.bg/politika_i_ik...oE1oFqIuNF5_e4

            За да решим проблемите, първо трябва да ги признаем

            Докладът на ЕК за дисбалансите


            За мен добра и вярна статия..

            Коментар


            • Неправилно съм използвал чуждоезичната думичка, правилното е "по тролене е №1"

              Това ти ли го написа и смяташ ли , че е в добрият тон..

              Коментар


              • Гледам има петимни за добри новини.
                Ето една такава, не само по принцип, а бих казал до голяма степен и за бфб.

                Колкото по масово е - толкова по добре.
                Е, покрай гнилото губим и свестни работливи интегрируеми роми, които добре се уреждат и там, ма знаейки съотношенията - не е голям кахър.

                https://www.manager.bg/obshchestvo/b...shchi-na-mesec

                Коментар


                • Bill-bg, и защо се засягаш щом не е вярно..А за хейта ще се извиниш ли..Върни се моля те и пак прочети какво си написал и как обвиняваш..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Aууу, Преци, голям фал, как можа се изложиш така. Намери начин идната година да им го изкараш през носа за минимум двойна сума.
                    Каквото може - трябва се скатава, така правят и по целия бял свят !
                    И без това не заслужават, Черешаря рекъл че 8млн де опростили са нищо...

                    Абе тъпан, та това са детските на 20 хиляди бели умни Български деца за цяла година бе, дето в момента не получават и стотинка за разлика от всички орки. Идиот на куб
                    Нали виждаш, как се радва Кислородът(O2) за моя ник Зер попълнили сме им приходите, за да могат да раздават. Не обичам да съм в дълг, но ще взема да започна да се приучвам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Грешка направих от бързане за тази година - 100 лв повече данъци отколкото трябваше, им подарих и се чудя, дали пак да водя разговори, да ги връщам. За миналата година успях да върна 170 лв, но като знам каква разправия, просто ми се отщява
                      Aууу, Преци, голям фал, как можа се изложиш така. Намери начин идната година да им го изкараш през носа за минимум двойна сума.
                      Каквото може - трябва се скатава, така правят и по целия бял свят !
                      И без това не заслужават, Черешаря рекъл че 8млн де опростили са нищо...

                      Абе тъпан, та това са детските на 20 хиляди бели умни Български деца за цяла година бе, дето в момента не получават и стотинка за разлика от всички орки. Идиот на куб

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Ами сложи и заглавието де..Ха така ти ще пускаш и аз няма да ти викам нищо и аз ще пускам факти..Няма нужда от нападки и сърдене..
                        Само за уточнение - не съм нападал, по-скоро се защитавах за "партийните чиновници".... Което си ме засегна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Ето , че не ти издържат нервите, а и думите не намираш.. Оборвай фактите уважаеми и без обиди, че ще започна и аз..Тук е икономически форум и няма място за емоции- моля давай факти и примери..
                          Точно това правя...и не съм обидил никого до сега. Пък нервите ми са перфектни мога да кажа. Докато ти на един безобиден въпрос реагира с "партиен чиновник".
                          Last edited by Bill-bg; 08.03.2019, 18:29.

                          Коментар


                          • Ами сложи и заглавието де..Ха така ти ще пускаш и аз няма да ти викам нищо и аз ще пускам факти..Няма нужда от нападки и сърдене..

                            Коментар


                            • https://www.mediapool.bg/dvoino-pove...ews290763.html

                              Коментар


                              • Лиляна Павлова: По време на председателството България стана център на над 280 събития, което допринесе много за бизнеса

                                http://econ.bg/%D0%9B%D0%B8%D0%BB%D1..._i.770067.html

                                Тази новина пускам пак за тебе и тези като тебе..И не си ти този , който ще казваш каква може да се качва и какво не..Аз казвам ли ти какво да качваш..

                                Коментар

                                Working...
                                X