IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение

    я, и един изтърсак да блокиране
    Можеш да ме блокираш ,но прогнозите ми за икономиката ,борсата и политиката не моЖ блокира....
    Както и всичко по читаво спекулант и инвеститор се премести на ДАУ и ДАХ..
    Това нещо дето падна от 730 на 560 пункта ,да знаеш кой го позна преди две години....
    Спада идващ от умното гербаво ръководство и калинките не можеш изтри....
    Кражбите и комисионните давани на сульо и пульо от Върховния вожд Винету не моЖ ни накара да забравим...
    Надминахте ДПС и Доганчо по порции и кражба....много трудно да минете Шиши но работите по въпроса....
    Когато има само неутрално правитество различно от Тиквите ,тогава борсата върви нагоре....
    Дотогава ще гледаме по две сделки на три часа.....и ще бъдем във форума на партиино събрание на ТГерб..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Най много обичам да обяснявам на Гербаджиите защото разбират от 5 път.... и то не всичко...
      я, и един изтърсак да блокиране

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение
        А как наистина тук може да блокирам някого, за да не виждам напъните та активистите?
        Най много обичам да обяснявам на Гербаджиите защото разбират от 5 път.... и то не всичко...

        Коментар


        • А как наистина тук може да блокирам някого, за да не виждам напъните та активистите?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

            Колега, защо си правиш труда да четеш този пък и даже да слагаш червени минуси..... аз просто съм го блокирал и честно казано се дразня, когато някой цитира подобни студени изкопаеми
            А вас кой ви чете...Може би МГЕРБ и ЖГЕРБ и то над 60 те...

            Коментар


            • Трагичното представяне на българския пазар е статистически факт, който не се влияе от червени плюсове и минуси по форумите. Ако се абстрахираме от авторовото провокативно изречение в края на полуцитираната публикация на Инфосток, то ситуацията наистина е отчайваща. На БФБ в този мечи пазар има само риск и никаква възвръщаемост, немощни институционални инвеститори, малобройни ритейл играчи и 2-3 неопетнени компании, които всеки момент ще ударят всички по веригата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение

                -1
                Слагането на минуси с нищо не променя истината !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                  Колега, защо си правиш труда да четеш този пък и даже да слагаш червени минуси..... аз просто съм го блокирал и честно казано се дразня, когато някой цитира подобни студени изкопаеми
                  То е ясно, че и тук има платени тролове, но няма как да опровергаете информацията, която дават хора като Frosty и Kiro !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение

                    -1
                    Колега, защо си правиш труда да четеш този пък и даже да слагаш червени минуси..... аз просто съм го блокирал и честно казано се дразня, когато някой цитира подобни студени изкопаеми

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Лоши новини за инвеститорите на БФБ, които се надяваха, че 2019-та година ще е много по-добра, от 2018-та (макар, че за това все още има още доста време)... Първите три месеца вървят към своя край, а индексът на сините чипове SOFIX е втория най-зле представящ се индекс в световен мащаб.

                      От началото на годината, показателят е загубил близо 3% от стойността си, като се нарежда на второ място в негативната класация. С по-голяма загуба през 2019-та година се отличава единствено индекса на Нигерия - загубил 4.8% от стойността си.

                      Иначе, първите месеци на новата година, бяха изключително благоприятни за инвеститорите на световните фондови пазари (с изключение на тези инвестиращи на БФБ, разбира се). Особено силно се отличиха развиващите се пазари и по-специално китайските индекси, регистрирали ръст между 20 и 40%.

                      Най-добре представящият се индекс в света, от началото на годината, е Chinext с доходност за инвеститорите от малко над 40%. Индексът Shenzhen е донесъл доходност от 35%, докато шанхайският основен индекс - 23%.


                      Да видим дали боко тиквата с калпавото си управление може да закара софикса под 400...
                      -1

                      Коментар


                      • Лоши новини за инвеститорите на БФБ, които се надяваха, че 2019-та година ще е много по-добра, от 2018-та (макар, че за това все още има още доста време)... Първите три месеца вървят към своя край, а индексът на сините чипове SOFIX е втория най-зле представящ се индекс в световен мащаб.

                        От началото на годината, показателят е загубил близо 3% от стойността си, като се нарежда на второ място в негативната класация. С по-голяма загуба през 2019-та година се отличава единствено индекса на Нигерия - загубил 4.8% от стойността си.

                        Иначе, първите месеци на новата година, бяха изключително благоприятни за инвеститорите на световните фондови пазари (с изключение на тези инвестиращи на БФБ, разбира се). Особено силно се отличиха развиващите се пазари и по-специално китайските индекси, регистрирали ръст между 20 и 40%.

                        Най-добре представящият се индекс в света, от началото на годината, е Chinext с доходност за инвеститорите от малко над 40%. Индексът Shenzhen е донесъл доходност от 35%, докато шанхайският основен индекс - 23%.


                        Да видим дали боко тиквата с калпавото си управление може да закара софикса под 400...
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Ето ти ги 7те процента :
                          https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...oveche-278691/

                          Като се хвалят тръбят навсякъде, пък негативните неща се замитат или изопачават !
                          Най-лошото е, че постоянно се опитват да прокарват лобистки интереси на принципа "ако мине". И то често минава....пък ако се надигне вой, почват да усукват нещата, да се обясняват как го правели в интерес на обществото и всякакви глупости от този сорт. Е да, но за това ли са избрани там...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            и за какви глоби говориш като се източиха и изкрадоха милиарди ! Никой от властта няма интерес истината да излезе наяве, защото са оплетени като свински черва !
                            Ами нека да си нямат интерес, те пак да си ги глобят. Нали съдебната система е независима от властта....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                              Да им сложат по една глобичка от 1000 лв., ама и да си я съберат.
                              и за какви глоби говориш като се източиха и изкрадоха милиарди ! Никой от властта няма интерес истината да излезе наяве, защото са оплетени като свински черва !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                                Много му ги следиш на Бойко хвалбите ти, да не си там на надник.... Не знам за какви 7% ми говориш....
                                Ето ти ги 7те процента :
                                https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...oveche-278691/

                                Като се хвалят тръбят навсякъде, пък негативните неща се замитат или изопачават !

                                Коментар

                                Working...
                                X