IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

    Може ли да отдовориш на един въпрос - имаш ли бг акции в момента. Оставам с впечатление, че не си инвеститор ?
    И по твоите критерии и аз съм платен Гроб трол
    Ти не си...
    Но, спящия бик е герберски трол или от фенската му дружинка......
    във момента те са много и на върха ,но до месец ще изчезнат....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Разгледай си хубаво графиката кога е най- голямото поскъпване за миналата година , а после си припомни, че наскоро стигнахме след 3 години нивото на Орешарски.Борсата мрази тикво- черешарите. Моля първо да се гледа и чете и после да се пише...Някой чул ли е в друга страна от ЕС да е национализирана борсата , както у нас от десните ГЕРБ.И тебе те прибавихме в списъка на троловете на ГРОБ...
      Може ли да отдовориш на един въпрос - имаш ли бг акции в момента. Оставам с впечатление, че не си инвеститор ?
      И по твоите критерии и аз съм платен Гроб трол

      Коментар


      • Разгледай си хубаво графиката кога е най- голямото поскъпване за миналата година , а после си припомни, че наскоро стигнахме след 3 години нивото на Орешарски.Борсата мрази тикво- черешарите. Моля първо да се гледа и чете и после да се пише...Някой чул ли е в друга страна от ЕС да е национализирана борсата , както у нас от десните ГЕРБ.И тебе те прибавихме в списъка на троловете на ГРОБ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Ето ги баш мутренските тролове - Баларев и Пенко - спам и простотии , а при господарите им Борсата пак пада..Направете си отделна тема тролове, това е тема за оптимизъм, а при вашето управление спряхте Борсата и черешасахте всичко..

          Спрете личните нападки..
          Кире, аз не мога да се похваля като Батя с трикратно увеличение, но за последната година имам около 30%. Мисля, че не е лошо, особено ако се повтори и тази година... Та кой, казваш, управляваше, докато правехме тези печалби?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polizist Разгледай мнение
            male4ko:Ами иди в чужбина да видиш там пък как ще ти източват заплатката с данъци...

            Бях година и половина в Германия,изпитах го на гърба си:Steuerklasse1-една трета от заплатата ти смъкват! После минах на данъчен клас 3-та малко по-малко ми спираха...
            Я кажи сега за другите данъци, такси, налози, и прочие. Че не е като да не сме били и ние навън. За разходите за наем, ток, вода, газ и други няма да подхващам дори.....
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

              Ти съвсем изтрещя бре
              много съм си добре
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                Тупай, Мецо с голямата лапа!
                Ти съвсем изтрещя бре

                Коментар


                • male4ko:Ами иди в чужбина да видиш там пък как ще ти източват заплатката с данъци...

                  Бях година и половина в Германия,изпитах го на гърба си:Steuerklasse1-една трета от заплатата ти смъкват! После минах на данъчен клас 3-та малко по-малко ми спираха...

                  Коментар


                  • Тупай, Мецо с голямата лапа!
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Ти да не мислиш че ще им дадат 340 лв на акция...
                      Тук още от преди 5 години се говори че твоя гуру иска да пипне компанията.....
                      Да си спомняш кой беше представител на държавата....
                      Така че шумкаря си ти....
                      Не е препоръка...
                      Представител на държавата в 1CZ - Анто Кутев, представител в 3CZ - Айсехел Хайредин Руфи - Хюсмен. Верно немат ценз, ама верни, опитни другари от твойте. А иначе и повече от 340 ще им дадат, а и гуруто ми е друго, ама не е твоя работа. Ти си шумкаря. А и какво те бърка ЧЕЗ,кажи нещо за Петрол, за Ганчев, за Литекс Моторс, нещо някава несъстоятелност има, ама за другари дето следват линия успоредна на партиината се мълчи. Ама що се занимавам и аз с некви жалки човечета.

                      Коментар


                      • polizist: Спас Русев ми източва КТБ,Гриша Ганчев ми източва "Петрол",а ГЕРБ ми източва въздуха! Не е препоръка за живот в България!


                        Ами иди в чужбина да видиш там пък как ще ти източват заплатката с данъци...

                        Коментар


                        • Спас Русев ми източва КТБ,Гриша Ганчев ми източва "Петрол",а ГЕРБ ми източва въздуха! Не е препоръка за живот в България!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                            Когато си решил, евентуално да продадеш бизнеса си в България, ако получиш добра оферта, кагото си го решил преди избори и след оставка на Б.Б., който те "гони", когато си го качил официално на сайта си и имаш пет оферти и официално заявяваш, че очакваш още до края на април 2017 и след това ще вземеш решение, това били слухове, бягали заради политическата ситуация в България и дрън дрън. Ето затова не понасям наследници на "шумкари", както им викаша баба ми. Печелете си парите с умения и късмет, а ако не можете, стига с тази злоба и окакването на позиции където нямате. Аз поне никога не съм си го позволявал.
                            Ти да не мислиш че ще им дадат 340 лв на акция...
                            Тук още от преди 5 години се говори че твоя гуру иска да пипне компанията.....
                            Да си спомняш кой беше представител на държавата....
                            Така че шумкаря си ти....
                            Не е препоръка...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Само за протокола ,
                              Аз съм бил акционер в Енерго про ,но наблюдавах и чез...
                              В момента те бягат или искат да избягат заради политическата ситуация в България ..
                              Това са слухове ,но и в най малкия слух има истина...
                              така че политиката е свързана с борсата...
                              Не е препоръка...
                              Когато си решил, евентуално да продадеш бизнеса си в България, ако получиш добра оферта, кагото си го решил преди избори и след оставка на Б.Б., който те "гони", когато си го качил официално на сайта си и имаш пет оферти и официално заявяваш, че очакваш още до края на април 2017 и след това ще вземеш решение, това били слухове, бягали заради политическата ситуация в България и дрън дрън. Ето затова не понасям наследници на "шумкари", както им викаша баба ми. Печелете си парите с умения и късмет, а ако не можете, стига с тази злоба и окакването на позиции където нямате. Аз поне никога не съм си го позволявал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Очилата са си очила ...
                                Какъв е смисълът да постваш инфо от преди 4 г ...?
                                Баларев ме обвини ,че е нямало такава ситуация с чез и Борисоф и че спряха търговията на Чез на борсата ....
                                А ако искаш го свържи със сегашната ситуация....за тяхното желание за излизане и желанието на комунистите и патриотите /атака/ да го изкупят с държавни пари
                                това е публично заявено...

                                Коментар

                                Working...
                                X