IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    прочети последните десетина мнения в темата по-долу и сам си отговори дали търся купувачи
    Разбира се, щом Полки пише, че нещо ще пада яко значи е сложил ордери купува, задължително! Естествено и обратното важи ... Мисля че вече трябва да е ясно на всички

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Какво му е сложното......според мен яката си се нагрухал в Експат и продаваш по хиляда а не както твърдиш.Блъфираш за да намериш купувачи.
      прочети последните десетина мнения в темата по-долу и сам си отговори дали търся купувачи
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        и да ти обясня няма да ме разбереш ....... сложно е за тебе...
        Какво му е сложното......според мен яката си се нагрухал в Експат и продаваш по хиляда а не както твърдиш.Блъфираш за да намериш купувачи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Ти сам си противоречиш.От една страна говориш за нови дъна по много позиции ,от друга купуваш Експат който следи най-ликвидните и той
          ще отнесе хурката заедно с целият пазар.
          и да ти обясня няма да ме разбереш ....... сложно е за тебе...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            в началото на юни след редица забележки от съфорумци, че нямам акции, а следя пазара и пиша за редица акции взех, че купих 1000 бр. ЕТФ-а на експат-софикс ........ следващият месец купих още 1000 бр. ....... този месец купих още 1000

            просто съм сложил ордер за 1000 бр. и като се изпълни го подновявам с нов ........ ако мислиш, че това е налазване - нека така да бъде...
            Ти сам си противоречиш.От една страна говориш за нови дъна по много позиции ,от друга купуваш Експат който следи най-ликвидните и той
            ще отнесе хурката заедно с целият пазар.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Полки, ако няма промяна, то би следвало това тримесечие да пазаруваш. Усетих наскоро, че споменаваш как имаш Експат. ЗНачи ли това, че лека-полека ни налазваш?
              в началото на юни след редица забележки от съфорумци, че нямам акции, а следя пазара и пиша за редица акции взех, че купих 1000 бр. ЕТФ-а на експат-софикс ........ следващият месец купих още 1000 бр. ....... този месец купих още 1000

              просто съм сложил ордер за 1000 бр. и като се изпълни го подновявам с нов ........ ако мислиш, че това е налазване - нека така да бъде...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                върни се една година назад в темата ........ всичко което те вълнува съм го написал още тогава...
                Полки, ако няма промяна, то би следвало това тримесечие да пазаруваш. Усетих наскоро, че споменаваш как имаш Експат. ЗНачи ли това, че лека-полека ни налазваш?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Хубаво е все пак малко да конкретизираш, че това достатъчно време може да е месец, година или повече ? Искаме да знаем кога ще ти станем донори ?
                  върни се една година назад в темата ........ всичко което те вълнува съм го написал още тогава...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    е за такива донори говоря, батка ......... не могат да направят елементарна връзка...



                    моя съвет е да не се прибързва с изводите ......... има още достатъчно време...
                    Хубаво е все пак малко да конкретизираш, че това достатъчно време може да е месец, година или повече ? Искаме да знаем кога ще ти станем донори ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      На мен ми харесва ситуацията тук.
                      1. На 17 Август правим 2 години от началото на мечия пазар.
                      2. Стрес тестовете на банките показаха добри резултати. Имаме шанс за ERM II.
                      3. Има свободен кеш.
                      4. Софикс вече мина дъното.
                      5. Появиха се спекулантите.
                      Ай стига сме падали, трябва да започнем да растем скоро.
                      1. На 15-и август преди 2 години Софикс достигна най-високата си стойност за последните 10 години
                      2. Стрес тестовете показаха много лоши резултати за две от трите публични банки. Никакви шансове за ERM II - не си правете илюзии!!!
                      3. Свободен кеш има, но не и за БФБ-то. Нови донори няма от къде да пристигнат, а настоящите си пазят кеша за по-добрите цени които ще дойдат...
                      4. Софикс тепърва ще тества доста дъна.
                      5. Къде са? ..... че не ги виждам...

                      Последната половин година виждам, че има задържане на спада ...... време е ново потапяне...

                      Не е препоръка
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Е, идеята е че умее да предсказва и затова няма акции тук
                        е за такива донори говоря, батка ......... не могат да направят елементарна връзка...

                        Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Ако сме обективни трябва да признаем на Полки че последната година неговите прогнози са по близо до истината.. Макар че и спада който предвещаваше не се получи много много
                        моя съвет е да не се прибързва с изводите ......... има още достатъчно време...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Така като чета мненията на някои хора се чудя чий го дирят на борсата
                          aз пък им се радвам ........ гледам на тях като на потенциални донори и ме обзема оптимизъм...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Коя борса зеленчуковата ли?
                            1 тон домати носят много по-голяма печалба и възвращаемост от 5000 акции и то за много кратък период.При акциите
                            години трябва да чакалиш за да спечелиш.Няма база за сравнение на двата пазара разлика от земята до небето.
                            Last edited by Grosss; 11.08.2019, 20:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Коя борса зеленчуковата ли?
                              Хихихи !! Не ти ли прилича на кръжок бфб ?

                              Коментар


                              • Дали в консолидираните отчети ще е катарзиса или Брекзит през октомври ще влоши нещата?

                                Коментар

                                Working...
                                X