IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    как ги виждаш от тук нататък?
    Викам да не споделям повече прогнозите си.
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
      Много съм доволен от тази седмица. Дано има повече такива седмици на бфб!
      Наздраве на всички играчи!
      как ги виждаш от тук нататък?

      Коментар


      • Много съм доволен от тази седмица. Дано има повече такива седмици на бфб!
        Наздраве на всички играчи!
        Last edited by Бик в атака; 04.02.2017, 00:19.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Кое не ти стана ясно от написаното досега!?!? Че не съм мечка но имам кеш ли!?!? Виж колко пъти съм го написало че винаги държа кеш около 20%. Е след като има мечи капани (за което предупредих също неколкократно) - какво трябва да ми пречи да залагам колкото си искам отдолу. Мечките са слабохаракерни и объркани в случая. Усилено търсят съмишленици, Търсят социална утеха)))КОйто има опит разбира за какво става дума))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Oт друга страна и мечкадарите се крашнаха и се окекаха в мечия капан, сега им е болно някак си и мълчат виновновно, докато възстановят част от разкешените портфейли.)))) Дори няма нужда от къси, ефекта е подобен)))) да живее бфб))))
            Ти вчера писа,че си наредил отляво,ама надолу.Това дето си писал и за теб ли се отнася?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя
              Много е тихо в тази тема след толкова позитивен ден на БФБ. Това ми говори че много хора искат да купуват и гледат да не разлайват кучетата
              Oт друга страна и мечкадарите се крашнаха и се окекаха в мечия капан, сега им е болно някак си и мълчат виновновно, докато възстановят част от разкешените портфейли.)))) Дори няма нужда от къси, ефекта е подобен)))) да живее бфб))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Много е тихо в тази тема след толкова позитивен ден на БФБ. Това ми говори че много хора искат да купуват и гледат да не разлайват кучетата
                еми твоя залог най-много тичаше тази седмица, нормално е да си доволен. Ние още чакаме нашите ракети и се молим да не станат комети

                Коментар


                • Много е тихо в тази тема след толкова позитивен ден на БФБ. Това ми говори че много хора искат да купуват и гледат да не разлайват кучетата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Според мен на пазара влиза твърде много кеш за да може да направи сериозна корекция. За мен е по-скоро консолидация без оборот. След десетина дни идват отчетите. Нормално е да се огледаме и да видим къде очакванията отговарят на реалността. Където имаме добри отчети си въобразявам, че пазара ще реагира бурно, защото кеша трябва да отиде някъде. Други пък може да паднат. Няма как всичко да се движи в пакет. После като се натрупа достатъчно кеш и при някое положително събитие пазара пак ще реагира бурно нагоре и така. За мен имаме чудесни условия за балони и си въобразявам, че ще имаме много мразено рали подобно на това в САЩ. Просто аз си въобразявам, че ще е малко по-бавно и доста по-дълго от това, което си мисля, че си мисли пазара.
                    Въпреки преобладаващото мнение нашият пазар доста точно отчита фундамента на компаниите. Проблема му е, че е бавен и му отнема доста време и няма ликвидност и дълбочина. Да се надяваме, че мерките за развитие на БФБ ще разрешат проблема с ликвидността.
                    Липса на къси продажби, ниски лихви...
                    Почвам да си мисля, че след някоя и друга година на БФБ ще има яко спукване на балон както през 2007...

                    Коментар


                    • Следващата седмица ще бъде legen (wait for it)...
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        http://www.sportal.bg/video.php?video=97356

                        Да не сменихме Флагмана?
                        Има си тема за вицове и простотии.

                        Коментар


                        • http://www.sportal.bg/video.php?video=97356

                          Да не сменихме Флагмана?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                            Генерала!
                            Кой генерал?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Идва Божигоол, треп треп треп
                              Генерала!

                              Коментар


                              • http://www.infostock.bg/infostock/co...ne-sa-stabilni

                                Коментар

                                Working...
                                X