IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Но, Млад пазар - неориентиран, а докато остарее тр, много още периоди с ъпове да дава.
    Млади са криптосите дето за 3 години направиха 2 тренда до 20000 (битокойна).БФБ-то е на 20 и досега трябваше да е се разходило минимум поне 5 пъти от 0 до 2000.Но шепата чужденци които беха влезли до 2007 г. бързо разбраха кофтите условия при които ставаме членове на есЪ и затова панически се изнесоха, разказвайки след това и на другарчетата си да не идват тука!Това е фундамента на срива от 2000 надолу,а не Кризата от 2008 както твърдяха масмедиите и политиците....

    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      пак ще има учудени, изненадани и надупени...
      Напълно съм съгласен с теб
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

        После си направих труда да направя нещо подобно, но за година, и ги подредих. Резултатът е интересен. Ниската ликвидност = спад, но след нея винаги идва ръст, а вече няма накъде да падаме, и ликвидността няма накъде повече да пада.
        има логика, но и пазарът е изменчив механизъм от разнородни фактори- матрялни, конюнктурни, психо, и какви ли още не, - винаги може да сервира по някое изключние на правилото.
        Но, Млад пазар - неориентиран, а докато остарее тр, много още периоди с ъпове да дава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
          вече няма накъде да падаме, и ликвидността няма накъде повече да пада.
          пак ще има учудени, изненадани и надупени...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            малко над степен на двойката пада, ако задържи така - след 7-8 г. - финито
            не е препоръка, най-накрая аре малко ъп, стига с този упадък
            После си направих труда да направя нещо подобно, но за година, и ги подредих. Резултатът е интересен. Ниската ликвидност = спад, но след нея винаги идва ръст, а вече няма накъде да падаме, и ликвидността няма накъде повече да пада.
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Тази сутрин си поиграх и сравних оборота 15 Март-16 Август тази година срещу същия период през 2017.
              2019 - 98 306 772.39
              2018 - 242 398 898.62
              2017 - 442 235 988.43
              малко над степен на двойката пада, ако задържи така - след 7-8 г. - финито
              не е препоръка, най-накрая аре малко ъп, стига с този упадък

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Тази сутрин си поиграх и сравних оборота 15 Март-16 Август тази година срещу същия период през 2017.
                2019 - 98 306 772.39
                2018 - 242 398 898.62
                2017 - 442 235 988.43
                Ясно се вижда ,че парите напускат БФБ

                Коментар


                • Тази сутрин си поиграх и сравних оборота 15 Март-16 Август тази година срещу същия период през 2017.
                  2019 - 98 306 772.39
                  2018 - 242 398 898.62
                  2017 - 442 235 988.43
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Ташунка рано е да я закриваме ! От месеци се вижда, че няма сили за нагоре, но и спада мисля ще е ограничен. Освен, ако съвсем не се ос.рат нещата при Тромпета
                    Точно от това се опасявам.Там признаци за рецесия се появиха от миналата година още.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                      Ако имитирахме DJIA като расте толкова, колкото като пада, щеше да е много хубаво...
                      Понеже като всички сте специалисти и оптимисти ,може ли да ми обясните как в холдинг Св.София от 3,2 последна цена до 4 лв се купиха 3К акции без аукцион или аз го проспах или ИП...имах акции и в холдинг Варна но там бяха в 10% диопазон....
                      Моля за компетентен отговор...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                        Навсякъде голяма пързалка.
                        E, не е баш навсякъде.
                        Жълтото в евро (левчета) например от 2 дена сериозно атакува олтайм рекорда си от преди 7 години.
                        Още 1 само мизерен % и го е счупило..
                        Last edited by pipbel; 15.08.2019, 14:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                          Навсякъде голяма пързалка.
                          Ако имитирахме DJIA като расте толкова, колкото като пада, щеше да е много хубаво...
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Навсякъде голяма пързалка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Викам време е да се привърши с оптимизма.Скоро няма да има нужда от тая тема.
                              Ташунка рано е да я закриваме ! От месеци се вижда, че няма сили за нагоре, но и спада мисля ще е ограничен. Освен, ако съвсем не се ос.рат нещата при Тромпета

                              Коментар


                              • Викам време е да се привърши с оптимизма.Скоро няма да има нужда от тая тема.

                                Коментар

                                Working...
                                X