IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

    Генерала!
    Кой генерал?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Идва Божигоол, треп треп треп
      Генерала!

      Коментар


      • http://www.infostock.bg/infostock/co...ne-sa-stabilni

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
          Усещате ли ...
          Започна пак блъсканицата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
            Усещате ли ...
            Идва Божигоол, треп треп треп

            Коментар


            • Усещате ли ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
                Ако искате да видите запис от проведения онлайн семинар за Прогнози 2017 г. за Българска фондова борса, европейски и американски пазар, петрол и злато, можете да гледате в youtube.
                Благодаря.

                Коментар


                • крачка в правилната посока...
                  The US authorities eased sanctions against Russia’s Federal Security Service.

                  More:
                  http://tass.com/world/928735

                  Коментар


                  • Ако искате да видите запис от проведения онлайн семинар за Прогнози 2017 г. за Българска фондова борса, европейски и американски пазар, петрол и злато, можете да гледате в youtube.
                     

                    Коментар


                    • Имам усещането, че някой инвеститори се притеснява от резултатите, които ще покажат прегледа на активите на застрахователите и ПФ и съчетание с високите нива на софикс са решили да оберат печалбата, а ако успеем да минем над625, пак ще се върнат на пазара
                      Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Само банкерите раздават пари на хора , които не познават ...
                        Аз съм прост акционер .
                        А пък аз съм прост заимополучател за твоя кеш при тия виждания за пазара..... и при това много прост

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                          Дай ми кеша назаем .... и след +10 % на софикс ще ти го върна, става ли ?
                          Само банкерите раздават пари на хора , които не познават ...
                          Аз съм прост акционер .
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Най добре изчакай да дръпне с 5-10% за да е сигурно ...
                            Дай ми кеша назаем .... и след +10 % на софикс ще ти го върна, става ли ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Az ne. Имам 20% кеша, но исках да ги налупна на по-ниска цена, за да им е по-хубаво и на тях и на мен, обаче, не стигнаха до моите оферти)))) Както казах и преди - очаквам че ще има мечи капани и понеже ще има още играчи играта не е същата каквато беше. Ще видим как ще се настройваме в движение, както винаги имам и кеш колкото за някоя мечка но ще ги изчакам без да бързам, още да се овъртят ако може)))
                              Най добре изчакай да дръпне с 5-10% за да е сигурно ...
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бик в атака
                                Биете ли мечките?
                                Az ne. Имам 20% кеша, но исках да ги налупна на по-ниска цена, за да им е по-хубаво и на тях и на мен, обаче, не стигнаха до моите оферти)))) Както казах и преди - очаквам че ще има мечи капани и понеже ще има още играчи играта не е същата каквато беше. Ще видим как ще се настройваме в движение, както винаги имам и кеш колкото за някоя мечка но ще ги изчакам без да бързам, още да се овъртят ако може)))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X