IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Той няма как да те разбере щом му се привижда подем на бфб 2020.Този индевид затвърждава мнението ми за хазартен.Тя световната икономика в спад той ръст чака.Оле мале колко слепи хора има.
    Световната икономика спада вече от доста време, ама акциите се явяват убежище за момента. Да видим как ще се развият нещата в бъдеще.... а кеш има бол в инвеститорите, лихвите са отрицателни, къде ще отидат парите според теб?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Не ме разбра но не е и важно
      Пак ти пожелавам успех и дано ти излязат картите
      Чувам нещо избори ще има в Бг , както че и Дългия е учредил партия .
      Интересна зима предстои в Бг
      Той няма как да те разбере щом му се привижда подем на бфб 2020.Този индевид затвърждава мнението ми за хазартен.Тя световната икономика в спад той ръст чака.Оле мале колко слепи хора има.

      Коментар


      • Не всичко е измама, освен голямата тиква сме произвели много румени червенотиквеничета, както и солидно количество разностранни тиквеници

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Как да няма...?
          Има една и тя става все по-голяма....
          Расте, но не старее Чичо, по-добре да си държим верните кончета-вихрогончета

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Нещо такова...
            и в България скоро!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              кой е в грешка ще се види на 31.03.2020 г., нали?

              тогава ще се види кой от двама ни е заложил на кон и кой на магаре

              аз на ХИМ - 1,70 ; а ти на ЧЕЗ на 2,20

              до тогава не виждам смисъл да се коментира кой е в грешка
              Не ме разбра но не е и важно
              Пак ти пожелавам успех и дано ти излязат картите
              Чувам нещо избори ще има в Бг , както че и Дългия е учредил партия .
              Интересна зима предстои в Бг

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                като гледам оборота виждам, че днес не е имало търговия
                Аз точно на това викам автентична търговия.

                Другото, което напоследък се практикува масово, в по-късен следобед в една или две сделки да прехвърлят стойност за около 1 млн. лв. при 0,00 % ценова промяна - книжа на някой борсов звяр, за чието съществуване не съм подозирал , ме хвърля в дълбок смут. Смут, защото съзирам собствената си нищета и неинформираност

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Как да няма...?
                  Има една и тя става все по-голяма....
                  vikhunter е права - малкотикви са произведени. Да, има една голяма, но освен нея, всичко е измама. По документи :

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Нещо си в грешка ....
                    кой е в грешка ще се види на 31.03.2020 г., нали?

                    тогава ще се види кой от двама ни е заложил на кон и кой на магаре

                    аз на ХИМ - 1,70 ; а ти на ЧЕЗ на 2,20

                    до тогава не виждам смисъл да се коментира кой е в грешка
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Да, трябва да се смени статуквото, на шайката отгоре.

                      Коментар


                      • Нещо такова...
                        Засегнати ще са големите клиенти на банката в държавите от еврозоната, но не и тези в България

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Краяно време да ни дадат зелена светлина за ЕРМ 2 , след това тръгваме към нови върхове.
                          крайно време е да ни дадат зелена светлина за шенген, но за ЕРМ2 ще има доста да почакаме и въпреки това очаквам БФБ да тръгне към нови върхове

                          не мога да си представя, че ЕЦБ ще вземе под крилото си бг-банка на която е казано да набави 260 млн.евра и отгоре на всичко тази бг-банка наглее и чрез преоценка на "активи" казва, че половината от необходимата сума е набавена ....... просто не мога да си представя, че в случай на "пук" ЕЦБ ще се навие да плати масрафа на цеко,ивайло и делян
                          Last edited by polki; 10.10.2019, 16:47.
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Човек трябва да има сетива и нагласа да вижда и признава доброто и хубавото, въпреки всичко!
                            Ето, например днес имаме една автентична и неманипулирана търговия!
                            като гледам оборота виждам, че днес не е имало търговия
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Трябва нещо кардинално ново за събуждането на БФБ

                              Last edited by RUBLA; 10.10.2019, 16:21.

                              Коментар


                              • Човек трябва да има сетива и нагласа да вижда и признава доброто и хубавото, въпреки всичко!
                                Ето, например днес имаме една автентична и неманипулирана търговия!

                                Коментар

                                Working...
                                X