IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Нали ти беше форумеца ...
    Какво нали..., господине??
    Не нали, не бях аз..

    Какво като съм говорил 6 месеца за спад, проблем ли е в определен момент да имам други виждания??
    Това да не ти е национална доктрина, това е търговия!
    Сега смяташ едно, след 5 минути друго... И това ли трябва да ти се казва??

    Да, на моите акции се вдигат цените, ако няма да купуваш, няма какво да ги обсъждам с теб...
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      Вероятно става въпрос за публикацията ми от вчера:



      Дори искаше извинение индикатора вчера, но не мисля, че е основателно искането му, защото цените растат и днес.
      Всъщност какъв индикатор ще е, когато е наясно с реалната посока? Щом казва надолу, това е индикация за нагоре, всичко е много просто и раБоти безотказно. Отново и днес му благодаря за новите 1.37% към "главницата", понеже и допълних...
      Успех на всички предприемчиви, смели, интелигентни и пресметливи колеги!
      Нали ти беше форумеца ,който каза аз съм агресивен и груП към всички който са на обратното на моето мнение....
      Интересно как констатира че борсата се качва в момента ....
      Аман от повервали се лузъри.....
      Да ти припомня че шест месеца говори за къси на ДАХ и ДАУ а ДАУТО е пред 20К....
      А да пишеш със 10 ника е най малкото което е осъждащо и морално ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


        Предполагам, че няма да ми отговориш, но все пак съм длъжен да попитам - какъв индикатор визираш . Не за друго, ами и ние да спим спокойно по празниците.
        Вероятно става въпрос за публикацията ми от вчера:

        Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        Ето и тренда се потвърди току що по-долу, сега вече ръста е гарантиран.
        Дори искаше извинение индикатора вчера, но не мисля, че е основателно искането му, защото цените растат и днес.
        Всъщност какъв индикатор ще е, когато е наясно с реалната посока? Щом казва надолу, това е индикация за нагоре, всичко е много просто и раБоти безотказно. Отново и днес му благодаря за новите 1.37% към "главницата", понеже и допълних...
        Успех на всички предприемчиви, смели, интелигентни и пресметливи колеги!
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

          Чака ни розово бъдеще! Продължителен бичи тренд!
          Навлиза ли БФБ в устойчив бичи ръст?

          Дребните вложители се завръщат на пазара и има масово участие в активни инвестиционни схеми ...смята анализаторът Петър Динев

          http://www.investor.bg/bloomberg-tv/...i-ryst-230805/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            През 2017 г. КФН ще осъществи активен диалог и сътрудничество с големи международни финансови компании с цел стимулиране развитието на българския капиталов пазар. В този приоритет са включени и дейности в процеса на подготовка и успешно осъществяване на Българското председателство на Съвета на ЕС през 2018 г.

            http://www.investor.bg/novini-i-anal...017-g--230775/
            Чака ни розово бъдеще! Продължителен бичи тренд!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
              Днес доказан местен индикатор потвърди прогнозите за ръст.

              Предполагам, че няма да ми отговориш, но все пак съм длъжен да попитам - какъв индикатор визираш . Не за друго, ами и ние да спим спокойно по празниците.
              Last edited by 15%; 22.12.2016, 21:05.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Днес доказан местен индикатор потвърди прогнозите за ръст. Спокойните празнични дни са за предпочитане. Благодарим.
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Моля, не спамете повече в темата с личните си спорове. Пишете си на ЛС. Последващи постове по този въпрос ще бъдат изтрити.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                    Прави каквото искаш! Не виждам с какво съм те засегнал. Просто имам мнение и го казвам. Ако някои има мнение за мен също може да го изрази без значение дали на мен ще ми хареса.
                    Мога да ти цитирам и друг пост на лични на Софикс...
                    Защо все се заяждате ти и Киро с мен , какво съм направил ,ще ви се извиня ако съм те обидил за да има нормален разговор....
                    Гадно нещо е алкохола....и паметта ...
                    Това са постове на Софикс ти не си Софикс май.....

                    Коментар


                    • През 2017 г. КФН ще осъществи активен диалог и сътрудничество с големи международни финансови компании с цел стимулиране развитието на българския капиталов пазар. В този приоритет са включени и дейности в процеса на подготовка и успешно осъществяване на Българското председателство на Съвета на ЕС през 2018 г.

                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...017-g--230775/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        да ти цитирам ли поста който ми пишеше на лични ,какво имат множеството колеги спрямо теб.....и ако трябва ще се извиниш ако си виновен.
                        Гадно нали ....това дългото пребиваване в един форум...
                        да го постна ли....
                        Прави каквото искаш! Не виждам с какво съм те засегнал. Просто имам мнение и го казвам. Ако някои има мнение за мен също може да го изрази без значение дали на мен ще ми хареса.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                          Гола вода е!
                          За толкова година на борсата така и не научи правилата на играта. Само като го чете човек къде се е набабанил и му става ясно къв инвеститор е.
                          да ти цитирам ли поста който ми пишеше на лични ,какво имат множеството колеги спрямо теб.....и ако трябва ще се извиниш ако си виновен.
                          Гадно нали ....това дългото пребиваване в един форум...
                          да го постна ли....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                            Добър ветропоказател си!
                            Гола вода е!
                            За толкова година на борсата така и не научи правилата на играта. Само като го чете човек къде се е набабанил и му става ясно къв инвеститор е.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Не знам какво да ти кажа......
                              Днес имаше яко прехвърляна на акции от единия джоб в другия......това е версията за ИП на хим в края на годината....
                              Знаеш за какво ги упрекват тези фондове за свързаност...
                              Другия вариант е Ники Василев да си е купил холдинг Варна но не вярвам ....
                              Всичко това ще даде насоки на търговията в следващата седмица....
                              Нали не вярваш ако химаджиите прехвърлят на 33 лв акциите си да ги дадат на Василев под тази цена...а друг няма....
                              В ХИМ минаха на 1,67 ...не е много оптимистично.....
                              така че ...чакаме 29 декември...
                              Добър ветропоказател си!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                                Пак ще те обвинят, че си изтървал влака
                                Аз също за никъде не бързам

                                Весели празници на всички и успешна 2017г.
                                Аз съм пълен над 2К ХИКА , над 150 холдинг Варна ,трицифрени Гагарин и БТН и почти петцифрени петролки....
                                Акции бол ,парите ще са кът скоро....
                                Влака е изпуснат още със създаването на тази система на борсата....
                                През 1998 Костов докара куп спекуланти да ни покажат как работи борсата....
                                Те изкупиха част от акциите от масовата на стотинки и ги продадоха после за лефчета....после пак за стотинки и после пак за лефчетата...
                                И вече 18 години се работи по този начин.....

                                Коментар

                                Working...
                                X