IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    как беше го писал в петък мажо показал на жабчетата малко моркофче да спят скокойно събота и неделя и да сънуват розови шенгенчета ,брекзитчета и убави китайчета...а чакалнята по добре да не влизаме щото като ни вземат означава че търсят кой да бъде донор....
    А истината в момента се отиграват всички тези фактори ,който пишеш и китайски договор и брекзита със сделка и като се случат почват продажбите да му мислят жабчетата и да не ми се обидиш много и аз бях от тези жабчета понеже 100 акции в холдинг Варна бяха мой ....ама подкрепата пада преди купуваха по илядо + а сега само триста и едва стигат до 39 а преди копаеха 42 ....следващия път и 38 нема да покрият ...така че моркоф ама малък...
    Пресен пример много шум за лихвите и количествените Улеснения а като станаха , били много малки и разпродажби...но никой не пречи да сънуват розови сънища събота и неделя... поне е безплатно.. за жабчета става въпрос ,даже и с наченки на разум......
    малък, малък, ама морков

    =============

    иначе твоята игра ми е ясна ......... толкова години искаш да изпъкнеш като "свински мъде в кал", че на всички вече си ясен ......... в следващите седмици като тръгнем нагоре ще започнеш да пишеш как си заредил дисагите до горе на най-ниските възможни цени ....... вземи измисли някакви нови небивалици този път
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение

      В грешка си мен, просто рядко пиша. Но плондерът си е плондер. За мен бфб е леко в плондирано състояние и е също възможно някои излъгани камилчета да клюмат с глави след поредното ново дъно...
      плондер, плодер, но плондера в момента е в спаднало състояние ....... има да се надува, надувааааа ..... ехеееее, колко има да се надува още преди да говорим за камилчета, жабчета, попови лъжички и тъй нататък...

      нивата е дълга, а сега работа ни чака ......... по надуването на плондера
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

        Приянтно ми беше
        Да разбирам ли че съм прав?
        мисля, че си седнал
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Такива спекуланти отдавна няма на БФБ.
          така е .......... тези истории са от преди 12 години ....... по-старите участници на БФБ добре си спомнят за мъжа на убитата марангозова ........ геров беше продал акции които на практика ги нямаше

          https://www.investor.bg/bylgariia/5/...elia-si-59661/

          https://www.investor.bg/bylgariia/5/...greshka-59682/
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Разстреляната брокерка Станка Марангозова пребивана и заплашвана от измамени с милиони

            Жертвата е ликвидирана с 3 куршума в главата

            Водила е дела срещу бизнесмени, които са ѝ давали пари, за да ги

            инвестира на борсата

            Неуредени финансови отношения за няколко милиона и лични мотиви са основните версии за убийството на 46-годишната Станка Марангозова. Тя беше разстреляна в четвъртък вечерта в автомобила си пред блока в “Младост”, в който е живеела с дългогодишния си приятел Динко Геров.

            Освен Геров криминалистите разпитват десетки бизнесмени, които през последните 10 г. са имали отношения с Марангозова. С повечето от тях жертвата е водила съдебни дела за крупни суми. Станка е вземала пари, които е трябвало да бъдат инвестирани в ценни книжа през борсата, за да носят печалба. В повечето случаи парите се губели.

            Била е пребивана

            няколко пъти, твърди мъж, с когото е имала отношения преди време. Редовно я заплашвали заради милионите, които така и не успяла да спечели за хората, с които е имала договори. В миналото демонстрирала висок стандарт на живот, но напоследък живеела скромно. Мъжът ѝ Динко Геров е дългогодишен инвестиционен посредник, който сега се занимава с фотоволтаици. Освен спорове за огромни суми Марангозова е подсъдима за измама в размер на 1,43 млн. лв. в Софийския районен съд.

            В 20,47 ч в четвъртък Динко Геров звъни на тел. 112 и казва, че е открил трупът на Станка в пежото пред блока, в който живеят, съвсем близо до Окръжна болница. На място веднага пристигат криминалисти и екип на Бърза помощ. Станка

            Марангозова е

            паркирала колата

            и е говорила по

            телефона,

            когато е била разстреляна. Прозорецът на шофьорското място е бил отворен. Не е ясно дали е бил свален, защото е говорела с убиеца си. Убита е с 3 куршума в главата - зад лявото ухо и в слепоочието. В колата е намерена изкуствена бяла роза. Предполага се, че стрелецът е криел пистолета си с нея или е оставена там като символ на мафиотско отмъщение.

            Когато Динко Геров открива любимата си, тя е просната по очи на волана на колата. Никой от съседите не е чул изстрели.

            При огледа криминалистите са открили и 3-те гилзи, както и един от проектилите, който бил в колата. Другите два били намерени при повторния оглед в петък сутринта. Куршумите са 9 мм.

            Заради несъбраните отместопрестъплението гилзи

            полицаите

            направили извода,

            че убиецът е

            аматьор

            Освен това по Марангозова е стреляно от разстояние, а не от упор. Това се разбрало заради липсата на изгаряния по кожата на Станка...

            https://www.24chasa.bg/novini/article/7705072

            --------

            Тая брокерка ако е прахосала парите на завлечените на бфб-то, може някой от изгорелите да е подписал смъртната и присъда.
            Такива спекуланти отдавна няма на БФБ.

            Коментар


            • Разстреляната брокерка Станка Марангозова пребивана и заплашвана от измамени с милиони

              Жертвата е ликвидирана с 3 куршума в главата

              Водила е дела срещу бизнесмени, които са ѝ давали пари, за да ги

              инвестира на борсата

              Неуредени финансови отношения за няколко милиона и лични мотиви са основните версии за убийството на 46-годишната Станка Марангозова. Тя беше разстреляна в четвъртък вечерта в автомобила си пред блока в “Младост”, в който е живеела с дългогодишния си приятел Динко Геров.

              Освен Геров криминалистите разпитват десетки бизнесмени, които през последните 10 г. са имали отношения с Марангозова. С повечето от тях жертвата е водила съдебни дела за крупни суми. Станка е вземала пари, които е трябвало да бъдат инвестирани в ценни книжа през борсата, за да носят печалба. В повечето случаи парите се губели.

              Била е пребивана

              няколко пъти, твърди мъж, с когото е имала отношения преди време. Редовно я заплашвали заради милионите, които така и не успяла да спечели за хората, с които е имала договори. В миналото демонстрирала висок стандарт на живот, но напоследък живеела скромно. Мъжът ѝ Динко Геров е дългогодишен инвестиционен посредник, който сега се занимава с фотоволтаици. Освен спорове за огромни суми Марангозова е подсъдима за измама в размер на 1,43 млн. лв. в Софийския районен съд.

              В 20,47 ч в четвъртък Динко Геров звъни на тел. 112 и казва, че е открил трупът на Станка в пежото пред блока, в който живеят, съвсем близо до Окръжна болница. На място веднага пристигат криминалисти и екип на Бърза помощ. Станка

              Марангозова е

              паркирала колата

              и е говорила по

              телефона,

              когато е била разстреляна. Прозорецът на шофьорското място е бил отворен. Не е ясно дали е бил свален, защото е говорела с убиеца си. Убита е с 3 куршума в главата - зад лявото ухо и в слепоочието. В колата е намерена изкуствена бяла роза. Предполага се, че стрелецът е криел пистолета си с нея или е оставена там като символ на мафиотско отмъщение.

              Когато Динко Геров открива любимата си, тя е просната по очи на волана на колата. Никой от съседите не е чул изстрели.

              При огледа криминалистите са открили и 3-те гилзи, както и един от проектилите, който бил в колата. Другите два били намерени при повторния оглед в петък сутринта. Куршумите са 9 мм.

              Заради несъбраните отместопрестъплението гилзи

              полицаите

              направили извода,

              че убиецът е

              аматьор

              Освен това по Марангозова е стреляно от разстояние, а не от упор. Това се разбрало заради липсата на изгаряния по кожата на Станка...

              https://www.24chasa.bg/novini/article/7705072

              --------

              Тая брокерка ако е прахосала парите на завлечените на бфб-то, може някой от изгорелите да е подписал смъртната и присъда.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                .....


                Приянтно ми беше
                Да разбирам ли че съм прав?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Хехе, а бас искаш ли, че най-късно до края на 2020 ще ни поканят в ЕРМ-2? Или само си лалаш за спорта - аз може и да си псувам Тиквата, но България върви уверено напред и нагоре, най-малкото защото сме в най-богатия съюз - ЕС (въпреки че сме най-бедните в него), а с останалите сме скачени съдове. Предполагам, че си учил физика (вярвам, че имаш завършен поне 8-ми клас, нали?) и знаеш какво става при скачените съдове? Да, няма да станем Германия, но ще сме на нивото на държавите от Юга като минимум, а дори само това означава ръстове още много години. Въпреки Тиквата и въпреки безумните мажовци.

                  П.С. И сега има балони, те затова и си спихват прилично с по едни 25-30+% от върховете си, което е съвсем нормално
                  Keep dreaming buddy...

                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение

                    В грешка си мен, просто рядко пиша. Но плондерът си е плондер. За мен бфб е леко в плондирано състояние и е също възможно някои излъгани камилчета да клюмат с глави след поредното ново дъно...
                    А, добре, извинявай, объркал съм те с друг ник Съгласен съм с плондерите, а и доста камилчета още ближат рани от обещанията на Мумията за 4,27, Мунчовците и техните Левенти, Планините с техните тантиеми, алигаторите с техните химчета и прочие ракети и "сини" чипове. И все пак ще растем (икономически), което би следвало да се отрази и на БФБ, някога си. Или никога си
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Освен ако не му сложиш телешка кожа - тогава става топка и можеш да го шитнеш за поне 5 пъти повече пари. А ако ѝ сложиш и бранд отгоре - ехеееее. Ти пак ли си с нов ник бе - кажи им на мародераторите да спрат да те банват
                      В грешка си мен, просто рядко пиша. Но плондерът си е плондер. За мен бфб е леко в плондирано състояние и е също възможно някои излъгани камилчета да клюмат с глави след поредното ново дъно...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение

                        Един плондер като се надуе, после създава неудобства, като се пръсне. Бадева са многото разбити илюзии и излъгани надежди
                        Освен ако не му сложиш телешка кожа - тогава става топка и можеш да го шитнеш за поне 5 пъти повече пари. А ако ѝ сложиш и бранд отгоре - ехеееее. Ти пак ли си с нов ник бе - кажи им на мародераторите да спрат да те банват
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Ще влезеш... зад еврозоната.
                          Хехе, а бас искаш ли, че най-късно до края на 2020 ще ни поканят в ЕРМ-2? Или само си лалаш за спорта - аз може и да си псувам Тиквата, но България върви уверено напред и нагоре, най-малкото защото сме в най-богатия съюз - ЕС (въпреки че сме най-бедните в него), а с останалите сме скачени съдове. Предполагам, че си учил физика (вярвам, че имаш завършен поне 8-ми клас, нали?) и знаеш какво става при скачените съдове? Да, няма да станем Германия, но ще сме на нивото на държавите от Юга като минимум, а дори само това означава ръстове още много години. Въпреки Тиквата и въпреки безумните мажовци.

                          П.С. И сега има балони, те затова и си спихват прилично с по едни 25-30+% от върховете си, което е съвсем нормално
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Пазарите може и да се надуят, въпросът е БФБ дали ще се надуе
                            Един плондер като се надуе, после създава неудобства, като се пръсне. Бадева са многото разбити илюзии и излъгани надежди

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              А Добро утро който не го вижда ще проспи следващата възходяща вълна. Печатниците ги пуснаха на ново а и лихвите падат. Пазарите ше се надуят много.
                              Пазарите може и да се надуят, въпросът е БФБ дали ще се надуе
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Фед започва QE4 на 15 октомври, колкото и да твърди че не било QE...ЕЦБ и те ще купуват по 20 млрд. евро на месец от 1 ноември...
                                Затова пазарите подгониха нови върхове..

                                Federal Reserve to buy $60 billion of Treasury bills per month

                                А Добро утро който не го вижда ще проспи следващата възходяща вълна. Печатниците ги пуснаха на ново а и лихвите падат. Пазарите ше се надуят много.

                                Коментар

                                Working...
                                X