IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Предстоят добри два месеца за SOFIX?


    ЕЙ ГО ТЕОДОРЧО КАКЪВ Е ОПТИМИСТ..
    Ами Киро, много добре знаеш че системата е ресурсо отнемаща , т.е. в таксите които плащаме на ИП влизат какви ли не разходи, включително и анализатори на заплата които ни казват че нещата са ок и че точно сега трябва да се купува.
    Даже и форумите са пълни с разни никове които сеят оптимизъм и се надяват да заблудят някви новобранци, а такива като нас обявяват за тролове.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Тони ,едно време когато имах доверие ,алианц ги крепеха , сега нищо чудно да са те ,но прдавачи....но да не им вменяваме всички мечки на света ,те имаха доста Гагарин там ще е мазало...
      Така и не се научи да пишеш.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Е да чистиш бреф на 1.96 вече е странно за мен.
        Тони ,едно време когато имах доверие ,алианц ги крепеха , сега нищо чудно да са те ,но прдавачи....но да не им вменяваме всички мечки на света ,те имаха доста Гагарин там ще е мазало...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Монти, всеки трябва да си научи урока с опит.. После като преди..Ще има и фалирали, ще има и изчезнали никове..Нищо де бруталнота рали нали предстояло.. А да пада винаги може още..Може и на 500 и на 400 и на 300 даже..Да видим кога и как..
          Кире ,аз мога да не съм винаги диалогичен но ако ми преставят доводи ,ще клекна ,да ми кажат кой ще вдигне БФБ и защо и кога и как...
          Те обявяват ден на оптимизма ,аз пък ден на апокалипсиса....
          Правиме от чувство на интереси.....не почива на никакви доводи....

          Коментар


          • Днес поне търговията потръгна доста добре. Такъв оборот от обикновени сделки, а не договорени такива, рядко виждаме напоследък. А без оборот няма развитие. Браво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              ...
              Жалко, надявах се декември и ПФ да са с нас и да отчетат добра доходност, а те продавачи...дано се озаптят!
              С риск да се повторя, но лично аз бих мислил за тези 50-60% държани в държавен дълг със смешна или никаква доходност, а не за 4%-ти на БФБ, но явно те виждат по друг начин ситуацията!

              Тогава дали парите ще са ми в държавното и фалирало НОИ или в дълг на фалирали държави като Италия - разлика няма, ...!
              Може ли линк с актуален портфейл на Алианц?

              Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Хубавото този път, за разлика от 2007 е, че няма накъде да пада сега, защото си се влачи по дъното.
                Това нали не го пишеш сериозно ,тогава имахме надежда че след спада ще влезнат чужди инвеститори и те влезнаха ..гърци ,но така ги прекарахме че още не могат да се оправят ,сега излизат ПФ ,последния еничарин или както искаш ги наричай.....

                Коментар


                • Предстоят добри два месеца за SOFIX?


                  ЕЙ ГО ТЕОДОРЧО КАКЪВ Е ОПТИМИСТ..
                  Last edited by RUBLA; 03.12.2019, 13:48. Причина: Забранен линк!

                  Коментар


                  • Монти, всеки трябва да си научи урока с опит.. После като преди..Ще има и фалирали, ще има и изчезнали никове..Нищо де бруталнота рали нали предстояло.. А да пада винаги може още..Може и на 500 и на 400 и на 300 даже..Да видим кога и как..

                    Коментар


                    • Хубавото този път, за разлика от 2007 е, че няма накъде да пада сега, защото си се влачи по дъното.
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Ако знаех, че и при Софка има "черен петък" щях да се подготвя по-добре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Ами топлата зима ражда зимни череши..
                          Кире ,гледам май се повтаря 2007 г ,радост у някой играчори за ниските цени.....в момента се продават пакети за който има желаещи ,ами после......
                          Не искам да коментирам че като гледам какво се продава и за кой има желаещи.....

                          Коментар


                          • СКОРО ЩЕ ИМА СТРЪМНО ПРОПАДАНЕ ОТ ЧЕРВЕНАТА ПЪРЗАЛКА.
                            Гъндлах: Следваща рецесия ще смаже щатските акции, няма да се възстановят дълго

                            Last edited by superexpert; 03.12.2019, 13:38.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Коледа започна и по другите позиции.

                                Коментар

                                Working...
                                X