IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

    Винаги съм чел мненията ти с интерес. Но напоследък мненията ти ми се струват доста пристрастни. Това, че си фул в акции според мен влияе на преценката ти. Не можеш да наречеш всички, които смятат, че пазарът е надценен и ще пада "форумни тролове". Може би аз съм от тези "форумни тролове" . Смятам, че пазара ще пада още и не съм си купил шорта на Никиту. Нямам им никакво доверие на Експатци и не бих им дал и един лев. А това, че си има доста мечки на пазара се вижда от движението на цените. Щом и единствените бици (пенсионните) започнаха да излизат говори много ясно за бъдещета посока на пазара. Най-лесното е да се погледнат портфейлите на пенсионните фондове и ще се види много ясно какви количества акции са за продан и къде може да отиде пазара. И това се случва по време на брутално рали в чужбина. Не ми се мисли, ако обърнат посоката на запад.
    Прав си, дейва, казвам го от позицията на човек с акции, ма на БФБ всичко е възможно - ние сме уникални в това да падаме, когато другите да растат, и да растем, докато те падат. Отлично помня 2005-07, когато имаше дни, в които абсолютно навсякъде беше червено до кървавочервено от някаква корекция, а тук си светехме в зелено. дано пак доживеем тези дни
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • За 5 години доходите на българите са нараснали с 30.7%, а разходите – с 43%

      https://www.economic.bg/bg/news/12/z...qcJ3MiWn0RCIOk

      Припомняме, че преди няколко дни КНСБ публикува редовното си тримесечно изследване, според което за "нормален живот" са необходими поне 2 517 лв. месечно за едно домакинство (двама възрастни и две деца). В методологията на изследването се посочва, че става въпрос за парите, нужни за покриване на разходи за храна, поддържане на жилището, за здравеопазване, образование, транспорт, облекло и почивка.

      Коментар


      • Gross, не искаш ли да го питаме за примерно Доверие? И другите като него дето са се нашили там?
        Не че съм защитник на Батя или който и да е друг.
        Ама да избираш период който ти отърва за тезата .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Греъм,утре банките на пангара....?
          Ще видим.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Така или иначе ще минат гонини между ЕРМ 2 и еврозоната......дотогава колко чешане на езици ще има......не е за разправяне
            Греъм,утре банките на пангара....?

            Коментар


            • johny-bravo, извинявам се ако съм те обидил. За мен си уважаван анализатор. Явно изказа ми е бил малко по-рязък, но ми направи впечатление силното несъответствие между словесните волеизявления във форума за спад и липсата на покупки в късия фонд. Исках да спомена, че според мен клиентите на този фонд ще бъдат основно хора, които се определят от форума като бикове а не мечки. Съгласен съм, че текущата ситуация създава предизвикателства, но и открива много възможности. То си е едно и също в зависимост как е подходил човек към нея и след време като погледне назад дали си се справил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Този продукт ще се ползва от биковете, когато му дойде времето. На пазара няма мечки а само форумни тролове. Това си го знаехме и по-рано, но късият фонд го доказва. Как един предвещаващ апокалипсис не сложи един лев на собствените си думи? То е явно, че и те не си вярват, само тролят.
                Винаги съм чел мненията ти с интерес. Но напоследък мненията ти ми се струват доста пристрастни. Това, че си фул в акции според мен влияе на преценката ти. Не можеш да наречеш всички, които смятат, че пазарът е надценен и ще пада "форумни тролове". Може би аз съм от тези "форумни тролове" . Смятам, че пазара ще пада още и не съм си купил шорта на Никиту. Нямам им никакво доверие на Експатци и не бих им дал и един лев. А това, че си има доста мечки на пазара се вижда от движението на цените. Щом и единствените бици (пенсионните) започнаха да излизат говори много ясно за бъдещета посока на пазара. Най-лесното е да се погледнат портфейлите на пенсионните фондове и ще се види много ясно какви количества акции са за продан и къде може да отиде пазара. И това се случва по време на брутално рали в чужбина. Не ми се мисли, ако обърнат посоката на запад.

                Коментар


                • Абе те 10 минаха..ЛЪЖЕЦА СИ Е ЛЪЖЕЦ, КРАДЕЦА СИ Е КРАДЕЦ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    айде честито!
                    Така или иначе ще минат гонини между ЕРМ 2 и еврозоната......дотогава колко чешане на езици ще има......не е за разправяне
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      ДА НЕ БИ ГРОЗДЕТО ДА Е КИСЕЛО..
                      Не пак ни излъгаха, и нови 3 г минаха.

                      Коментар


                      • ДА НЕ БИ ГРОЗДЕТО ДА Е КИСЕЛО..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          За трети път ни лъжат официално.
                          явно ПИБ не искат да увеличават капитала ..... БНБ не може да наложи никакъв контрол над ПИБ ....... съответно ЕЦБ е казала, че покана няма да има ......... баце е получил изпреварваща информация за отказа и сега вината се стоварва на народа ...... "колективна отговорност за провала" типично за ком.партията на боко
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • За трети път ни лъжат официално.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              айде честито!
                              промениха закона за валутния борд и сега отлагат кандидатстването за еврозоната ...... дали не са оставили вратичка в закона за промяна на курса без значение ЕРМ 2 и еврозона дали ще има
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • айде честито!
                                Искат с мен да си измият ръцете и да се превърнат в жертва. Това каза Борисов за скандала с подслушването на командира на Военновъздушните сили ген. Цанко Стойков, в който бе намесено и името на държавния глава Румен Радев.

                                Коментар

                                Working...
                                X