IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Твоите предложения не се приемат..Ти и Батя го твърдяхте многократно.. Смешно е да го отричаш, ама Вас така Ви учат шефовете Ви..Също твърдеше за прегряване на икономиката, масово завръщане на българи емигранти и още много глупости..Приемам , че си зависим политически и пристрастен, но поне не лъжи..

    Пиши ти - 4д е политически трол и лъжеше форума.. Твоите лайкове и на подчинените ти тролове са обидни за всеки независим учатник в този форум..Вие сте пристрастни и лъжете заради политическа зависимост..Това съм ти го казал отдавна.. Спри поне да се излагаш..
    Last edited by Kiro; 28.02.2020, 14:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Какво стана с онази прогноза на големите разбирачи за СОФИКС 1000 отпреди 3 години..Кога ще дойде ..Ние още чакаме..
      Имам предложение. Намираш във форума цитати, кои форумци са правили прогноза за Софикс 1000 през последните три години и ги цитираш. Ако успееш пишеш с едни букви "Киро не е трол", ако не успееш пишеш "Киро е трол". В двата случая ти давам лайк и цитат с +1. Мисля, че е честно и е добре да застанеш мъжки зад думите си. Успешна търговия. Тези дни определено бяха доста интересни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

        По лошо. Някои акции падаха с двуцифрени проценти в продължение на много дни. Ако се случи същото, а някои прогнозират и по лоши сценарии това днес е само една репетиция и загрявка.
        Всичко започна с един спад като днешния, след седмица спадове по света.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение

          Разпродажбите от близките дни са бледо подобие на потопа от януари 2008 и след това. Всичко започна от края на лятото на 2007 година с фалита на "Лемън Брадърс" в Щатите. Преди това имаше и друг предвестник - една малка банка "Беър Стърнс". През есента на 2007 от Елана предупредиха, че тенджерата на БФБ ври и кипи, но малцина обърнаха внимание на предупреждението и даже го пиеха снизходително и с присмех. През декември "Алианц" започнаха разпродажби, за да се премине към същински борсов погром през януари. Това бе колосален шок, тъй като не бе виждано нищо подобно на БФБ преди това. Но никога не е късно за нещо по-лошо, разбира се -
          на двете места където си писал 2007 трябва да прибавиш по 1 година
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Аз съм дълъг в акциите, които ми харесват и къс в чужди индекси и малко в BGXS. Затова се чудех защо така наречените мечки само хейтиха във форума, но не им стискаше да си купят късият инструмент. За сега схемата действа доста добре. От сега казвам, че ти не влизаш в графата хейтър а си доста разумен човек. Да не стане недоразумение.
            Щото купуваме акции извън Софикс.....повечкото.Да не мислиш че ще помагам с къси на Малкия Мук да си спасява Дългия Софикс.......
            Вчера вместо да завършим на плюс трябваше да одере Софикс с поне 5 %..... и днес щеше да са в Цайтнот крепителите.... акции като еубг ,фиб,сирма , албена трябваше да ги смаже...но не...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              "Черият петък"
              Някой, който е преживял 2008 на бфб-то, да разкаже, дали тогава е било същото.
              Разпродажбите от близките дни са бледо подобие на потопа от януари 2008 и след това. Всичко започна от края на лятото на 2007 година с фалита на "Лемън Брадърс" в Щатите. Преди това имаше и друг предвестник - една малка банка "Беър Стърнс". През есента на 2007 от Елана предупредиха, че тенджерата на БФБ ври и кипи, но малцина обърнаха внимание на предупреждението и даже го пиеха снизходително и с присмех. През декември "Алианц" започнаха разпродажби, за да се премине към същински борсов погром през януари. Това бе колосален шок, тъй като не бе виждано нищо подобно на БФБ преди това. Но никога не е късно за нещо по-лошо, разбира се -
              Last edited by sultan; 28.02.2020, 13:14.

              Коментар


              • Какво стана с онази прогноза на големите разбирачи за СОФИКС 1000 отпреди 3 години..Кога ще дойде ..Ние още чакаме..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                  Гледам мача отстрани и не бързам да купувам. Много е изкушаващо да купиш при такива спадове, но който е преживял 2008 знае, че днешните дъна са утрешните върхове.
                  Аз съм дълъг в акциите, които ми харесват и къс в чужди индекси и малко в BGXS. Затова се чудех защо така наречените мечки само хейтиха във форума, но не им стискаше да си купят късият инструмент. За сега схемата действа доста добре. От сега казвам, че ти не влизаш в графата хейтър а си доста разумен човек. Да не стане недоразумение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                    Гледам мача отстрани и не бързам да купувам. Много е изкушаващо да купиш при такива спадове, но който е преживял 2008 знае, че днешните дъна са утрешните върхове.
                    При нас нещата са много манипулирани и предизвестени......не ,че има условия точно така да се случат.

                    Коментар


                    • Според мен е близо капитулацията ) сърбят ме ръцете ) но засега не пипам кеша)
                      Умереният риск винаги печели ! ))))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        "Черият петък"
                        Някой, който е преживял 2008 на бфб-то, да разкаже, дали тогава е било същото.
                        По лошо. Някои акции падаха с двуцифрени проценти в продължение на много дни. Ако се случи същото, а някои прогнозират и по лоши сценарии това днес е само една репетиция и загрявка.

                        Коментар


                        • Гледам мача отстрани и не бързам да купувам. Много е изкушаващо да купиш при такива спадове, но който е преживял 2008 знае, че днешните дъна са утрешните върхове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            "Черият петък"
                            Някой, който е преживял 2008 на бфб-то, да разкаже, дали тогава е било същото.
                            Нещо подобно ! Имаше дневни спадове и с по 6-7 % !

                            Коментар


                            • Миллиет: Стотици бежанци се трупат в Одрин по път към България

                              https://19min.bg/news/8/129214.html?...e6_EZkKtqx1U1w

                              Да се обади на приятеля му Тайпи..

                              Коментар


                              • Не е същото..Тогава продаваха банки в много по- големи обеми..После разпродаваха и чужди инвеститори- имаше много, а сега няма такива..

                                Коментар

                                Working...
                                X