IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Не знам защо ме свързваш с БСП, но моите наблюдения са, че тези който най-много НЕ ИСКАТ Еврозона са 1. ГЕРБ, 2. Останалите Дясни. ДПС и БСП за мен са неотрални, не може да се каже категорично, ако бяхме оставили Орешарски, можеше да направят нещо в тази насока, не знам. Но знам, че ГЕРБ и Останалите Дясни за над 10 г. не направиха нищо, само ни лъгаха за Евро ценности и т.н.
    герб натикат за еврозоната още когато България беше европредседателстваш .......... то не става само с искане ........не забравяй, че за да се влезне в еврозоната трябва да те поканят ........ до този момент ясно се вижда, че не ни искат!!!

    какво да направят управляващите щом не ни искат!!!

    гледаш, че повече от 10 год. нидерландия не ни иска в шенген и не ни канят дори и там...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • кирчо, кирчо ...... копи/пейст от двамата мунчовци ползваш и пишеш:

      Дръж репото да не изгърмиш, че пак ще боли.
      какво има да му се държи на репото? ........ и как реши, че пак ще боли ........ до сега не ме е боляло от репо и не знам как боли

      кирчо ...... защо не ме питаш колко ме болеше от предните репа дето ги отворих септември 2016 и есента на 2017, а ги затворих януари 2018

      Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Полки, Полки..Ти понеже си голям мислител и все даваш големи анализи и прогнози, че да даваш и акъл кой с какво стига..Нали знаеш, че е глупаво да назидаваш какво да се пише и пуска..Може ли да дадеш ти една актуална прогноза за БФБ и икономиката, че нещо след увъртането с репото се услушваш и всичко ти пречи..Да видим ти какво ще измислиш сам..Знам, че не ти е леко, но можеш да пуснеш отново обща прогноза за всички..
      Благодаря предварително за прогнозата..
      кирчо, кирчо ...... дребна душичке малка ........ търсиш някой да даде прогноза за да можеш после с години да натякваш едно и също до втръсване ли?

      никога не съм се боял да дам прогноза, но този път няма да го направя заради теб ...... дребна мъничка душицо...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        вие от бсп нали не искате в еврозоната
        Не знам защо ме свързваш с БСП, но моите наблюдения са, че тези който най-много НЕ ИСКАТ Еврозона са 1. ГЕРБ, 2. Останалите Дясни. ДПС и БСП за мен са неотрални, не може да се каже категорично, ако бяхме оставили Орешарски, можеше да направят нещо в тази насока, не знам. Но знам, че ГЕРБ и Останалите Дясни за над 10 г. не направиха нищо, само ни лъгаха за Евро ценности и т.н.

        Коментар


        • Полки, Полки..Ти понеже си голям мислител и все даваш големи анализи и прогнози, че да даваш и акъл кой с какво стига..Нали знаеш, че е глупаво да назидаваш какво да се пише и пуска..Може ли да дадеш ти една актуална прогноза за БФБ и икономиката, че нещо след увъртането с репото се услушваш и всичко ти пречи..Да видим ти какво ще измислиш сам..Знам, че не ти е леко, но можеш да пуснеш отново обща прогноза за всички..
          Благодаря предварително за прогнозата..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Бойко каза, че за страните от Еврозоната ЕЦБ отпуснала 750 милиадра Евро. Аз питай къде спахме 10 г., че не сме в момента в Еврозоната? Има ли отговорни за това?
            вие от бсп нали не искате в еврозоната
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Бойко каза, че за страните от Еврозоната ЕЦБ отпуснала 750 милиадра Евро. Аз питай къде спахме 10 г., че не сме в момента в Еврозоната? Има ли отговорни за това?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Твоите също ги знаем..Дръж репото да не изгърмиш, че пак ще боли..
                стига с този копи/пейст, бе, кирчо ........ не само, че нищо не можеш да измислиш сам, ами и тези глупости които си прочел във форума (от мисирката и мангала) и тях ги пействаш без да се замислиш...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Агресивен, от две години пиша, че събирам кеш и кризата идва, но ти и другите ъпъри биехте мечките и пишехте за СОФИКС 1000..Мен не ме мисли, това ми е поредната криза и съм напълно готов..Мисли ти какво ще правиш, че няма да е леко за тези , които са дълги и без кеш..Рецесията идва и много хора ще останат без работа и доходи, а нямат и резерви..

                  Коментар


                  • Кире, ти какво направи бе брат?! Продаде ли всичко или всичко си държиш? Добавяш ли или не? Ти нищо не казваш за твоята игра а само критикуваш. Кажи ти какво правиш в сегашната ситуация а ние ще следим дали се справяш по-добре или по-зле от хората които критикуваш.

                    Коментар


                    • Твоите също ги знаем..Дръж репото да не изгърмиш, че пак ще боли..
                      Last edited by Kiro; 22.03.2020, 14:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Полки, какъв коментар....
                        коментарите под "вица" дето си пуснал ........ а твоите коментари ги научихме наизуст...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Полки, какъв коментар..И СЕГА НЕ СПИРА КРАДЕНЕТО ..

                          Коментар


                          • сложи и коментарите отдолу, де

                            Click image for larger version

Name:	2020-03-22_102137.jpg
Views:	1
Size:	95.1 КБ
ID:	3562519
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • БЪЛГАРИ В ЧУЖБИНА


















                              Коментар


                              • https://filmi.link/zarazyavane-new8.html
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X