IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Люкчо това от 5К километри ли го видя или от повече......В Европата в момента нема и един работещ голем завод.....авто ,авио ,ж,п и т.н но след месеци ще тръгнат....Борсата е икономиката след 6 месеца.Живи ,здрави!
    Нали съм ти казал, че си индикатор.
    След 6 месеца цветя и рози.
    Ти си един наивен дечко.

    Коментар


    • Имам въпрос към Фалшивите Спасители в Форума. След като напазарувате веднага ли сменяте НИКА си или изчаквате 5-6 месеца, за да сте напълно сигурни, че пазара е поел нагоре ?
      Last edited by Innocent; 24.03.2020, 15:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Безкозовия, продаде ли, влезе ли сред апокалиптиците? Ужас, вие със Сапа станахте от един отбор - ако е вярно, значи сме ударили дъното
        Не, не съм, но ситуацията проваля предварително подготвените инвестиции, които мислех да направя.
        Отделно напазарувах на 85 стинки, но го считам за неуспешен ход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          в предния си пост писа:



          не те разследвам, а търся какво си написал!!! ...... мислех, че съм открил светия грал и от тук нататък вече щях само теб да чета ..... но уви

          отдавна, отдавна си писал за кризата ........ гледам колко отдавна си писал за голямата криза и не намирам да си писал нищо от почти 3 години от 2017 до 28.02.2020 ...... после започваш с темата "злато" ...... прехвърляш се на "коронавирусът" -> не отричам, че и там доста разбираш ....... след повече от 10 дни се прехврляш тук (в оптимизма на БФБ) за да ни кажеш какво се е случило

          аре, у лево
          Виж сега, аз мисля,че се разбрахме...................


          Ти даваш на хората СЪДЪРЖАНИЕ!!! Другите им дават само текст, било то и с чаршафите на Mike Florida!

          Ето сега, дори и младите инвеститори, през съдържанието, което им даваш, в темата, могат да се ориентират и да закупят, което навярно ще им донесе неимоверни финансови ползи. С оглед на това, къде е индекса сега и къде ти твърдиш, че ще отиде!

          Това, че аз съм на обратното на твоето мнение, дори трябва да те радва, защото ясно се вижда, разликата, между твоята компетентност и някой, който пише алабализми!

          Не се занимавай с моите постове! Те хората сами могат да преценят, колко много съдържание и коректни предвиждания им даваш ти, и колко далеч от истината са други!

          Коментар


          • Спокойно бе, хора. И на нашата улица ще изгрее светлина ...
            Успех на спекулантите и предприемчивите поемащи рискове хора, без които нито борсите, нито животът ни щяха да са това, което са .
            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

              Не виждам какво обаче се опитваш да докажеш с жалкото си разследване!!!!

              в предния си пост писа:

              Иначе аз отдавана съм писал, за кредитната имлозия и голямата криза, но не това е важното сега, да се изтъкваме от преди.....
              не те разследвам, а търся какво си написал!!! ...... мислех, че съм открил светия грал и от тук нататък вече щях само теб да чета ..... но уви

              отдавна, отдавна си писал за кризата ........ гледам колко отдавна си писал за голямата криза и не намирам да си писал нищо от почти 3 години от 2017 до 28.02.2020 ...... после започваш с темата "злато" ...... прехвърляш се на "коронавирусът" -> не отричам, че и там доста разбираш ....... след повече от 10 дни се прехврляш тук (в оптимизма на БФБ) за да ни кажеш какво се е случило

              аре, у лево
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



                вместо да си върша приятни неща ме караш да гледам какво си писал назад ........ не знаех, че карантината е започнала на 28.02.2020 г. .......... от 2017 не си писал във форума ...... появяваш се 28.02.2020 г. в темата "злато" https://www.investor.bg/users/index/40560/2/37/ ....... тогава софикс е 550 пункта, но ти нищо не казваш

                за тази тема "оптимизъм" намираш време да пишеш чак десетина дни по-късно на 09.03.2020 и веднага ставаш пророк какво ще се случи ...... https://www.investor.bg/users/index/40560/2/32/ ......... тогава софикс вече 475 пункта

                как не намери време между тези над 50 твои поста да драснеш един ред и в тази тема ........ а сега ни заливаш с нещо от което не се нуждаем вече...

                разбирам, че търсиш внимание .... също като всеки млад човек който до този момент не са му обръщали внимание ...... търсиш и признание, но опитай следващият път и гледай да бъде по-навреме
                Голям си играч!!!

                Сега ако нещата на БФБ не вървят, а заминат и спестяванията.... спокойно може да се пробваш като частен дедектив!

                Казах, че уплътнявам карантината, не защото след като са я въвели в БГ, съм почнал да пиша, а защото така минава времето в лаффффф!!!
                Иначе първото ми връщане във форума, беше когато започнаха нещата в Италия, и пазарите започнаха да се придвижват към шок! Тогава писах, защото периода предполагаше да е интересно от там на сетне!

                Не виждам какво обаче се опитваш да докажеш с жалкото си разследване!!!!

                Ти какъв проблем имаш с моето писане! Защо просто не ме оборваш с аргументи. Какво ти пука, че някакъв балък пише в темата.
                Когато ти си добре аргументиран, просто ще се види, възможно най-ясно, твоята класа, капацитет и обезпеченост от към компетентности прогнози!

                Какво си се хванал, че някакъв писал в темата! Ми да пише! Нали и ти пишеш! Защо изобщо коментираш неща ако са глупости!
                Давай си прогнозите, нареждай си тези, аргументирай.....

                Те хората много лесно ще отсеят простотиите. Давай им съдържание, а не се занимавай с поредния, който пише някаква плява....
                Нали така! Ти даваш СЪДЪРЖАНИЕ, другите дават изсмукани от пръстите глупости, само и само, за единия миг слава, сред четящите ги 15 човека, макс! Белкем някой друг комплексар сред 15те човека им каже евала, та белкем сън няма да ги хване, от драго!

                И още нещо! Като те гледам, ти си човека с парите, защото явно си играч! Не се занимавай с анонимници, правещи се на велики!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  И затова се ползваш с Големо Уважение във Форума Полки и 40 разбойници, апропо полки и 40 ника.... ...
                  това ми хареса .............. и получи лайк

                  иначе сам знаеш, че тези 40 други ника са баннати заради теб ...... все ходеше и ревеше като любознателна "изнасилена" ученичка на модератора да те успокоява от лошият чичко полки
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    и баща ми все ме съветваше да не го вадя там където си вадя прехраната ..... но ти като все си буташ цветенцето, а аз с този добър нрав не мога да отказвам...
                    И затова се ползваш с Големо Уважение във Форума Полки и 40 разбойници, апропо полки и 40 ника.... ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Мама ми е казала с лоши чичковци да не разговарям......
                      ....
                      и баща ми все ме съветваше да не го вадя там където си вадя прехраната ..... но ти като все си буташ цветенцето, а аз с този добър нрав не мога да отказвам...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Безкозовия, продаде ли, влезе ли сред апокалиптиците? Ужас, вие със Сапа станахте от един отбор - ако е вярно, значи сме ударили дъното
                        Не моЕ да бъде ,но онзи ден го засекох с песимистичен пост.....Люкчо , сега ще чакаме нов ник Валат?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Стига си дрънкал врели некипели.
                          Мазалото е в началото.
                          Люкчо това от 5К километри ли го видя или от повече......В Европата в момента нема и един работещ голем завод.....авто ,авио ,ж,п и т.н но след месеци ще тръгнат....Борсата е икономиката след 6 месеца.Живи ,здрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Стига си дрънкал врели некипели.
                            Мазалото е в началото.
                            Безкозовия, продаде ли, влезе ли сред апокалиптиците? Ужас, вие със Сапа станахте от един отбор - ако е вярно, значи сме ударили дъното
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              търсиш и ти 5-10 стинки горница за да продадеш твоите стотина акцийки и пак да почнеш да припяваш на апокалиптичетата...
                              Мама ми е казала с лоши чичковци да не разговарям......

                              Иначе 450 е възможна кота този ,другия месец а тестването на дъното 390 -400 е в близкото бъдеще задължително..... но тогава ще бъдат ударени други акции не Трасе и Фармата и твойте са на ред пак .....банките и икономиката и застрахователите ,наемите....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Защо смятам че ще има корекция поне до 450 на БФБ....
                                Това зависи от качествените акции....в това не слагам на Планината който бяха иЗкуствено крепени през тази криза и ще реагират минимално или така би трябвало.......?
                                Репата на нашия маркет вече са гръмнали на БФБ ,който е уплашен е продал , който не е продал тези дни ще направи 10% и заедно с качващия се западен маркет ще тръгне и нашия и то не че има много пари а повечето с пари ще сметнат че ще изпуснат дъното а продаващите всеки ден ще вдигат поръчките нагоре.....няколко дни на запад с плюсове и сутринта ще отваряме и ние с диапазон 5-7 процента между купува продава....но нагоре..?
                                Некой против?
                                Стига си дрънкал врели некипели.
                                Мазалото е в началото.

                                Коментар

                                Working...
                                X