IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Ами кълнеше се ,че от 1.5 Хима ще стане 3.6 пък то стана 80 ст.
    не си спомням някога да съм се заклел за нещо ....... последния път когато се клех и за който си спомням беше .......... ъъъъъъъъъъъъъъ ......... на клетвата преди +30 години

    пак ще напиша, че целта пред ХИМ е 3,60 ..... мога и да се подпиша
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      тя анкета с прогнозите е от септември!!! ........ няколко листа назад може да видиш кой какво е прогнозирал...

      нямам продажби на акции по време на Коледата 2019...
      Ами кълнеше се ,че от 1.5 Хима ще стане 3.6 пък то стана 80 ст.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Полки,много хора се подведоха по твойте приказки преди Коледа и изядоха голямото дърво .То салами,то суджуци,то луканки......Дядо Коледа и той
        ти пригласяше като дърта свекърва.
        тя анкета с прогнозите е от септември!!! ........ няколко листа назад може да видиш кой какво е прогнозирал...

        нямам продажби на акции по време на Коледата 2019...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Има една опасност, която някои не отчитат. А тя е, въпреки безработицата, въпреки спрения бизнес, приходи и т.н. в хората и бизнеса да се окажат повече пари отколкото, ако бяха работили и го нямаше този вирус. Ще кажете къде е уловката, а тя е в това, че въпреки много пари, които ще се налеят, ще има и много бизнеси, които ще фалират и това е може би целта на цялата операция. Важното е да не извади къса клечка - фалирала компания.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


            нищо не каза ( не писа) за предложението ми за прогнозите .......... аз често давам прогнози, не се страхувам, че ще сгреша и никога не познавам!!!

            за едната ми прогноза от миналата година ти я казах ....... тя, бе, че между 01.07.2020 и 31.12.2020 софикс ще стигне 820 пункта

            имам и една прогноза от 2018 г. ........ и тя бе, че през 2030 год. софикс ще стигне 1620 пункта

            прочетохме доста неща от теб, но нищо конкретно не видяхме нито в конкретно цифрово изражение за най-стария и популярен бенчмарк на БФБ, нито за някакъв конкретен период ...... в този ред на мисли ......... искаш ли да споделиш с нас нещо конкретно или ще си запазиш прогнозите за себе си?
            Полки,много хора се подведоха по твойте приказки преди Коледа и изядоха голямото дърво .То салами,то суджуци,то луканки......Дядо Коледа и той
            ти пригласяше като дърта свекърва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

              Всъщност наистина си прав!!!

              Този път съм на 100% съгласен с теб!

              Аз не съм следил преди изкъсо форума и не съм оценил, че ако наистина не се пише нищо друго освен за ОПТИМИЗЪМ, в тази тема, то наистина не трябва да се пише!

              В другата тема също нямам място, защото там е за ПАНИКА!

              Явно няма тема, просто за мнения!

              Както и да е, ще гледам да не пиша тук! Сега осъзнавам, че който е създал темата, явно иска да има или ОПТИМИЗЪМ или НИЩО друго!

              Успехи на всички оставащи в темата!

              нищо не каза ( не писа) за предложението ми за прогнозите .......... аз често давам прогнози, не се страхувам, че ще сгреша и никога не познавам!!!

              за едната ми прогноза от миналата година ти я казах ....... тя, бе, че между 01.07.2020 и 31.12.2020 софикс ще стигне 820 пункта

              имам и една прогноза от 2018 г. ........ и тя бе, че през 2030 год. софикс ще стигне 1620 пункта

              прочетохме доста неща от теб, но нищо конкретно не видяхме нито в конкретно цифрово изражение за най-стария и популярен бенчмарк на БФБ, нито за някакъв конкретен период ...... в този ред на мисли ......... искаш ли да споделиш с нас нещо конкретно или ще си запазиш прогнозите за себе си?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                Всъщност наистина си прав!!!

                Този път съм на 100% съгласен с теб!

                Аз не съм следил преди изкъсо форума и не съм оценил, че ако наистина не се пише нищо друго освен за ОПТИМИЗЪМ, в тази тема, то наистина не трябва да се пише!

                В другата тема също нямам място, защото там е за ПАНИКА!

                Явно няма тема, просто за мнения!

                Както и да е, ще гледам да не пиша тук! Сега осъзнавам, че който е създал темата, явно иска да има или ОПТИМИЗЪМ или НИЩО друго!

                Успехи на всички оставащи в темата!
                Благодарско, чао.
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  явно не разбираш ........ но за сметка на това си упорит...

                  едно и също по 145 пъти всеки ден в темата за "оптимизъм на бфб" ...... влез и си пиши в темата "паника на БФБ" ..... или направи си една тема "мики мук" и там си пиши на воля ....... изобщо няма да влезна да видя какво пишеш...

                  регламента в този форум е да се пише по темата ...... дано най-накрая разбереш...
                  Всъщност наистина си прав!!!

                  Този път съм на 100% съгласен с теб!

                  Аз не съм следил преди изкъсо форума и не съм оценил, че ако наистина не се пише нищо друго освен за ОПТИМИЗЪМ, в тази тема, то наистина не трябва да се пише!

                  В другата тема също нямам място, защото там е за ПАНИКА!

                  Явно няма тема, просто за мнения!

                  Както и да е, ще гледам да не пиша тук! Сега осъзнавам, че който е създал темата, явно иска да има или ОПТИМИЗЪМ или НИЩО друго!

                  Успехи на всички оставащи в темата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Виж сега, аз мисля,че се разбрахме...................
                    явно не разбираш ........ но за сметка на това си упорит...

                    Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Ето сега, дори и младите инвеститори, през съдържанието, което им даваш, в темата, могат да се ориентират и да закупят, което навярно ще им донесе неимоверни финансови ползи. С оглед на това, къде е индекса сега и къде ти твърдиш, че ще отиде!
                    анкетата която пуснах е от септември 2019 г. ...... разбира се, че след събитията през последния месец прогнозата ми се оказва абсолютно погрешна и няма как да се сбъдне...

                    Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Това, че аз съм на обратното на твоето мнение, дори трябва да те радва, защото ясно се вижда, разликата, между твоята компетентност и някой, който пише алабализми!
                    ти не си участвал в тази анкета с този си ник ....... ако искаш някакво състезание напиши твоята прогноза за софикс къде ще се намира в края на годината например или следващото лято .... тогава и аз ще дам прогноза ...... също така ще предложа всички да се включат ....... и едва след време ще видим "кой крив, кой прав и кой е на булката сват"

                    Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Не се занимавай с моите постове! Те хората сами могат да преценят, колко много съдържание и коректни предвиждания им даваш ти, и колко далеч от истината са други!
                    едно и също по 145 пъти всеки ден в темата за "оптимизъм на бфб" ...... влез и си пиши в темата "паника на БФБ" ..... или направи си една тема "мики мук" и там си пиши на воля ....... изобщо няма да влезна да видя какво пишеш...

                    регламента в този форум е да се пише по темата ...... дано най-накрая разбереш...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Ха-ха да не си объркал темата Бисери и вицове
                      Имаш дръжки
                      От кога ти казвах да разкараш и на 2.20 ти писах и ся ко направи продаде на 0.85 стинки
                      Верно си голеМ ама карЪк
                      Ок. Благодаря за вниманието.
                      Не ми се спори с портиери в дискотеки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Имам много купени между 65 и 70 стинки, преди много време, така че не можеш да ме впечатлиш с нищо.
                        Ти си много силен индикатор.
                        Ако искаш цял ден пиши с надеждата да излъжеш някой новобранец с цел да продадеш и да спечелиш 25 лв. за деня.
                        Може би за мечето Монти това е върхът.
                        Ха-ха да не си объркал темата Бисери и вицове
                        Имаш дръжки
                        От кога ти казвах да разкараш и на 2.20 ти писах и ся ко направи продаде на 0.85 стинки
                        Верно си голеМ ама карЪк

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Знам ,че имаш ,чакал си да ги осредниш от 2,60 на 60 стотинки да станат пак.....НалЕ..





                          Последно какво Ни казваш че 60 стинки чакаш 10 г да да си имаш и 80 стинки купуваш но е неуспешен ход....ще ги умножаваш на 60 ли ?
                          Правилно не съм ти чел глупостите последните 10 г.
                          Ти верно си много ... хайде да не те обиждам.
                          Имам си таргети и продавам само, когато ги достигна.
                          Аз не съм на зор, като теб.
                          Схващаш ли?
                          Аре сега бегай да пасеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Имам много купени между 65 и 70 стинки, преди много време, така че не можеш да ме впечатлиш с нищо.
                            Ти си много силен индикатор.
                            Ако искаш цял ден пиши с надеждата да излъжеш някой новобранец с цел да продадеш и да спечелиш 25 лв. за деня.
                            Може би за мечето Монти това е върхът.
                            Знам ,че имаш ,чакал си да ги осредниш от 2,60 на 60 стотинки да станат пак.....НалЕ..



                            Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Не, не съм, но ситуацията проваля предварително подготвените инвестиции, които мислех да направя.
                            Отделно напазарувах на 85 стинки, но го считам за неуспешен ход.
                            Последно какво Ни казваш че 60 стинки чакаш 10 г да да си имаш и 80 стинки купуваш но е неуспешен ход....ще ги умножаваш на 60 ли ?
                            Правилно не съм ти чел глупостите последните 10 г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Дрън ,дрън , продал си на сегашното дъно, ....... да виждаш репа да се хвърлят на маркета....?
                              Малко спекуланти ще направят как беше За пица с биричка....и пак нагоре
                              Даже се мисля да купя още тук,там следобед , когато на некой им писне да им купят на пазарна и хвърлят некоя бройка от некоя компания да продадат на пазарна...добра компания...?
                              Имам много купени между 65 и 70 стинки, преди много време, така че не можеш да ме впечатлиш с нищо.
                              Ти си много силен индикатор.
                              Ако искаш цял ден пиши с надеждата да излъжеш някой новобранец с цел да продадеш и да спечелиш 25 лв. за деня.
                              Може би за мечето Монти това е върхът.
                              Last edited by Три без коз; 24.03.2020, 15:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Не, не съм, но ситуацията проваля предварително подготвените инвестиции, които мислех да направя.
                                Отделно напазарувах на 85 стинки, но го считам за неуспешен ход.
                                Дрън ,дрън , продал си на сегашното дъно, ....... да виждаш репа да се хвърлят на маркета....?
                                Малко спекуланти ще направят как беше За пица с биричка....и пак нагоре
                                Даже се мисля да купя още тук,там следобед , когато на некой им писне да им купят на пазарна и хвърлят некоя бройка от некоя компания да продадат на пазарна...добра компания...?

                                Коментар

                                Working...
                                X