IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Фолки се уши с хартии баш преди спада и сега всичко и всеки му е виновен
    Години ни обеснява за жабчета как ще ли се варят и накрая сам остана в тенджерата
    лесбос, гледай си работата около обслужването на испанчетата и остави хората които разбират материята тук да се изказват...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      Кире, днес, и утре, и следващият ден, и по-следващият ден на всеки ще отговарям, не защото имам какво да кажа, а защото във форума се събрахте само шматки смазани от живота и навряни в "кучи гъз" които си мислят, че само те "държат правата линия на партията". Омръзна ми да чета банда неудачници да плюят наляво и надясно, а като им посочиш една статия не могат да разберат какво пише в нея, че ми се налага да обяснявам всяко изречение и дума по отделно.



      Кире, до преди месец ти по цял ден ревеше, че правителството не стимулирало икономиката и оспорваше, че има икономически подем, оспорваше, че има излишъци, оспорваше, че БВП се покачва всяка година ........ и това всичко без да отчетеш с какви пари се вдига заплати и пенсии, без да отчиташ саниране на жилища, помощи за инвалиди, направиха се пътища, метро за столичани, околовръстен път за столичани които не искат да си плащат винетките дори и т.н.

      Кире, сега изведнъж защо не купили злато?!?!?

      Кире, само по себе си златото нищо не произвежда, не носи никаква добавена стойност тази инвестиция!!! Това злато за нищо не се ползва, но нали сърбите си купили ...... дай и ние да купуваме...

      Кире, аз от 15 години питам в този форум "КАКВО СЕ СЛУЧВА С БЪЛГАРСКОТО ЗЛАТО КОЕТО Е В ЛОНДОН И КОГА ЩЕ СИ ГО ПРИБЕРЕМ". Велчев и мики маус (Н.В.) го изнесаха преди 17-18 години и никой дума не казва какво се случва и дали изобщо още е българско или е отдавна продадено.

      Кире, в настоящата ситуация правителството трябва да се стреми да възстанови иономиката, а не да купува злато!!!
      Не каза нещо за милиардите за самолети Ф16 ....дадени авансово....а няма маски и респиратори ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Остави го ,че само спам.....
        От както тиквата реши да им оправи стадиончето с наши пари ,нема по Арен от него.....
        бъди спокойна, мис ирко ...... дишай дълбоко...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Полки, какво ми доказваш, че българското правителство и БХ са безотговорни ли..Когато целият свят купува злато и трупа резерви, те са купили и платили авансово железа, които ще дойдат в бъдеще..Ами Полки сега твоите патрони със тези самолети ли ще борят корона вируса..Ех Полки..Днес си много активен и на всеки за всичко отговаряш..)
          Кире, днес, и утре, и следващият ден, и по-следващият ден на всеки ще отговарям, не защото имам какво да кажа, а защото във форума се събрахте само шматки смазани от живота и навряни в "кучи гъз" които си мислят, че само те "държат правата линия на партията". Омръзна ми да чета банда неудачници да плюят наляво и надясно, а като им посочиш една статия не могат да разберат какво пише в нея, че ми се налага да обяснявам всяко изречение и дума по отделно.

          Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Моля те дай конкретни примери с какво тези, които управляват България са се готвили за кризи..
          А с бюджетния излишък през последните години,с който много се хвалиха не можеше ли да купуват злато..
          Кире, до преди месец ти по цял ден ревеше, че правителството не стимулирало икономиката и оспорваше, че има икономически подем, оспорваше, че има излишъци, оспорваше, че БВП се покачва всяка година ........ и това всичко без да отчетеш с какви пари се вдига заплати и пенсии, без да отчиташ саниране на жилища, помощи за инвалиди, направиха се пътища, метро за столичани, околовръстен път за столичани които не искат да си плащат винетките дори и т.н.

          Кире, сега изведнъж защо не купили злато?!?!?

          Кире, само по себе си златото нищо не произвежда, не носи никаква добавена стойност тази инвестиция!!! Това злато за нищо не се ползва, но нали сърбите си купили ...... дай и ние да купуваме...

          Кире, аз от 15 години питам в този форум "КАКВО СЕ СЛУЧВА С БЪЛГАРСКОТО ЗЛАТО КОЕТО Е В ЛОНДОН И КОГА ЩЕ СИ ГО ПРИБЕРЕМ". Велчев и мики маус (Н.В.) го изнесаха преди 17-18 години и никой дума не казва какво се случва и дали изобщо още е българско или е отдавна продадено.

          Кире, в настоящата ситуация правителството трябва да се стреми да възстанови иономиката, а не да купува злато!!!
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Полки, какво ми доказваш, че българското правителство и БХ са безотговорни ли..Когато целият свят купува злато и трупа резерви, те са купили и платили авансово железа, които ще дойдат в бъдеще..Ами Полки сега твоите патрони със тези самолети ли ще борят корона вируса..Ех Полки..Днес си много активен и на всеки за всичко отговаряш..Моля те дай конкретни примери с какво тези, които управляват България са се готвили за кризи..
            А с бюджетния излишък през последните години,с много се хвалиха не можеше ли да купуват злато..
            Фолки се уши с хартии баш преди спада и сега всичко и всеки му е виновен
            Години ни обеснява за жабчета как ще ли се варят и накрая сам остана в тенджерата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Полки, какво ми доказваш, че българското правителство и БХ са безотговорни ли..Когато целият свят купува злато и трупа резерви, те са купили и платили авансово железа, които ще дойдат в бъдеще..Ами Полки сега твоите патрони със тези самолети ли ще борят корона вируса..Ех Полки..Днес си много активен и на всеки за всичко отговаряш..Моля те дай конкретни примери с какво тези, които управляват България са се готвили за кризи..
              А с бюджетния излишък през последните години,с много се хвалиха не можеше ли да купуват злато..
              Остави го ,че само спам.....
              От както тиквата реши да им оправи стадиончето с наши пари ,нема по Арен от него.....

              Коментар


              • Полки, какво ми доказваш, че българското правителство и БХ са безотговорни ли..Когато целият свят купува злато и трупа резерви, те са купили и платили авансово железа, които ще дойдат в бъдеще..Ами Полки сега твоите патрони със тези самолети ли ще борят корона вируса..Ех Полки..Днес си много активен и на всеки за всичко отговаряш..Моля те дай конкретни примери с какво тези, които управляват България са се готвили за кризи..
                А с бюджетния излишък през последните години,с който много се хвалиха не можеше ли да купуват злато..
                Last edited by Kiro; 31.03.2020, 17:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Полки, за Сърбия съм го писал в 8,58 днес и ти си му направи копи -пейст..Ето го пак..
                  Кире, трудно ти да разбереш, че не съм направил копи/пейст, а съм цитирал твоя пост?!?!?!?

                  Кире, след това ти посочих статия от преди половин година, в която пише колко злато са купили (а именно 9 тона) и резервите са станали 30,4 тона.

                  Кире, това злато не са го купили днес или вчера за да ми сравняваш, че Сърбия купили 31 т. злато, а България е теглила 10 млрд. заем

                  Кире, когато сърбите за купили 9 т. злато, ние българите сме купили американските самолети

                  Кире, цялото сръбско злато е 30,4 тона и струва 1,3 млрд. евро ...... докато ние за 16 самолета Ф16 сме платили 1,3 млрд.долара

                  Кире, ети ти статията от преди половин година:

                  Централната банка на Сърбия купи девет тона злато през октомври, като увеличи запасите си от благородния метал по съвет на президента Александър Вучич, съобщава "Блумбърг".

                  Най-голямата бивша югославска република следва Унгария и Полша, където през 2018 г. увеличиха златните резерви, за да се подготвят срещу криза. Управителят на централната банка Йоргованка Табакович, член на Прогресивната партия на Вучич, заяви, че покупките от 9 до 11 октомври повишиха златните наличности на банката до 10% от общите резерви, следвайки предложението на президента от май.

                  "Завършихме сделки за закупуване на злато и днес Сърбия е по-безопасна с 30,4 тона злато на стойност около 1,3 милиарда евро. Засега нямаме планове да купуваме повече", коментира Табакович пред репортери в Белград.

                  Придобиването е последното в поредица от стъпки на Сърбия да увеличи финансовата си стабилност чрез промяна на структурата на външния си дълг и увеличаване на дела на динари и евро, допълва Табакович. Централната банка плати 395 милиона евро за златото, 1 503 долара за унция.
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Голямото реване тепърва предстои.
                    Ти не писа ли няколко години поред, че бруталното рали тепърва предстои...?

                    Коментар


                    • Полки, за Сърбия съм го писал в 8,58 днес и ти си му направи копи -пейст..Ето го пак..

                      Сърбия е купила 31 тона злато, а БХ взима дълг от 10 милиарда за да продължи краденето и корупцията и Полки е доволен от патроните си.. Надява се да построят Колежа, ама пак ги излъга Пунта Мара..


                      http://m.focus-news.net/?action=news&id=2761667

                      Сърбите не могат да повярват, че Сърбия е успешна. Все още сме бедни, но ще имаме по-малко проблеми от другите. Поддържаме курса на динара. Имаме достатъчно валутни резерви. Смееха ни се, когато казах, че ще купуваме злато. И сега Сърбия има повече, защото пазим резервите за трудните дни“, каза Вучич.

                      Коментар


                      • Голямото реване тепърва предстои.

                        Коментар


                        • ЕЦБ е купила рекордно количество облигации миналата седмица

                          Регулаторът е придобил книжа за около 24 млрд. евро

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Полки, ти явно си забравил, че 3 години пускам материали как Централни банки купуват и трупат злато- резерви..Според теб за какво са тези резерви..
                            Прегледай назад в темата и виж , че и Сърбия е купила 31 тона злато..Ето няколко такива статии..

                            https://www.investor.bg/bloomberg-tv...empove-287136/

                            https://fxtrading.bg/centralnite-ban...poveche-zlato/

                            https://money.bg/finance/kade-izchez...di-dolari.html

                            https://admiralmarkets.bg/analytics/...entralni-banki
                            Киро, аз ти цитирах статия в която ясно ти е написано, че преди половин година Сърбия е купила 9 тона злато за средна цена $1500/унция и по този начин златния им резерв е станал 30,4 т.

                            Киро, ако искаш прегледай назад темите и покажи някакъв надежден източник, че Сърбия е купила 31 тона злато за последните 6 месеца!!!

                            Киро, в посочените линкове няма нито дума за Сърбия!!!
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • [QUOTE=Монти;n3570276]

                              Изглежда какъв смислен дебат търсиш когато наричаш продавачите Ахмаци от 550 пункта......а сега 420......Верно големи ахмаци...[/QUOT

                              Първо съм поздравил купувачите на АКЦИИ и в следващите седмици по някои позиции съм си дал технически нива които ако не са -би трябвало(според мен) да са близо до дъна .Софикс се сгромоляса с толкова и благодарение на разпиздването на Доверие-там свалям шапка на ПРОДАЛИТЕ. За мен всички които така рзпродават около дъна са Ахмаци .Точка

                              Коментар


                              • При сценарий на продължителна криза, Дойче Банк очаква 10% спад на икономиката в Германия през 2020 г., 14% във Великобритания, 15% в Италия, 18% в Испания. 13.3% в цялата Еврозона, почти 8% в САЩ. Възстановяване - през втората половина на настоящата година и през 2021 г.











                                Ние сме супер..Според Горанов сме по добре - Горанов очаква 3% спад на икономиката и рецесия

                                https://www.economic.bg/bg/news/12/g...retsesiya.html


                                Last edited by Kiro; 31.03.2020, 16:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X