IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Мите, много си наежил перушината - поуспокой се малко!
    11 ХЕС-а едно време ми продаде на 8лв, а сега искаш да ги купиш на 19лв пък и се периш!?!?
    Ти си преди мен тук 2004-05 колко ви е бил оборота?
    Я се вземи малко в ръце и се успокой, на запад ще ти измачкат кУстУма за секунди високочестотните кУмпУтри, ела си тук дето знаеш кое какво е, че ще плачеш!
    я ми припомни за кой бизнес Импето знае нещо ??? защото при толкова дрямане на борсата в най-добрите години - досега трябваше да има поне 3 милки, ама няма и 50 хилки
    Last edited by fortiss; 08.06.2016, 20:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Мале-е-е - какви скандирания тука - и емоции - и туй-онуй - и кеф - и мечоци и бици... и всичко това за 0.5 КБ оборот...

      Опитах да си взема малко хесовици, да шитна малко жабоци - няма кой да застане отсреща - а и в двете сделки исках съвсем нормални цени... взех си само мъничко агрокредитчета - и то само защото не се пазарих...

      ...това не е борса вече - циркаджийска работа. Сигурно борсата на Танзания прави повече оборот само за един час, отколкото нашата за ден...
      Импе, мери оборота в брой сделки а не в обем. Една договорена сделка за 300К не е оборот.
      Има ли смисъл да се "пазариш" за сделка от 11 агрокредита на 1,19? та сделката е за 13 лева. Какво ще изкараш от пазаренето? Максимум 10-20 стотинки. Според мои познати точно такива сделки карат борсата ни да прилича на тази на Танзания, така че да бъдем умерени в критиките. Между другото някой гледал ли е танзанийската борса? Да не ги обиждаме незаслужено.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Мале-е-е - какви скандирания тука - и емоции - и туй-онуй - и кеф - и мечоци и бици... и всичко това за 0.5 КБ оборот...

        Опитах да си взема малко хесовици, да шитна малко жабоци - няма кой да застане отсреща - а и в двете сделки исках съвсем нормални цени... взех си само мъничко агрокредитчета - и то само защото не се пазарих...

        ...това не е борса вече - циркаджийска работа. Сигурно борсата на Танзания прави повече оборот само за един час, отколкото нашата за ден...
        Мите, много си наежил перушината - поуспокой се малко!
        11 ХЕС-а едно време ми продаде на 8лв, а сега искаш да ги купиш на 19лв пък и се периш!?!?
        Ти си преди мен тук 2004-05 колко ви е бил оборота?
        Я се вземи малко в ръце и се успокой, на запад ще ти измачкат кУстУма за секунди високочестотните кУмпУтри, ела си тук дето знаеш кое какво е, че ще плачеш!

        п.п. аз лично днес нямам сделки
        Last edited by tony1975; 08.06.2016, 20:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Тука ако напъна мине 460 може да стане интересно
          Дали има заредени толкова пушки ще видим Сезона за лов на мечки може би започна.
          Мале-е-е - какви скандирания тука - и емоции - и туй-онуй - и кеф - и мечоци и бици... и всичко това за 0.5 КБ оборот...

          Опитах да си взема малко хесовици, да шитна малко жабоци - няма кой да застане отсреща - а и в двете сделки исках съвсем нормални цени... взех си само мъничко агрокредитчета - и то само защото не се пазарих...

          ...това не е борса вече - циркаджийска работа. Сигурно борсата на Танзания прави повече оборот само за един час, отколкото нашата за ден...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • преци, колко мечки ступа днес?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Даже много добър
              Нямали пари спекулантите, как не!?!?
              А в спекулантските автобуси, да не би багажниците да са празни!!?!)))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Днес беше добър ден.
                Даже много добър

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                  Ей големи цинцари сте били на това БФБ бе? Чакате "деня за акции" да си напълните гушките и после... до следващия "ден за акции". Така ли ще я караме вече?
                  Тъй, тъй, това им остана.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Днес беше добър ден.
                    Ти ли купи Една Мона три пъти по-скъпо!

                    Коментар


                    • Днес беше добър ден.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Биете ли ги?

                        Ухааааа, от сутринта! Здраво. И тука и на вънка ги бием здраво.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Биете ли ги?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                            Това беше... май?
                            Сега дечурлигата ще поспят следобеден сън и от 15,30ч. до 17,00ч. пак ще полудуват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Не съм търгувал днес но мисля че разходите се възстановяват до час по сметката ти.
                              Цяла сутрин малките търчат по баира няма ли вече да излезе някой голям така да видим сделки над 2000лв ?
                              Това беше... май?
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
                                само аз ли не съм очарован от факта, че реално си има комисион просто ще го възстановят накрая на месеца.....

                                като цяло е добра инициатива де, качихме се малко на Флагмана да видим в каква посока ще откара
                                Не съм търгувал днес но мисля че разходите се възстановяват до час по сметката ти.
                                Цяла сутрин малките търчат по баира няма ли вече да излезе някой голям така да видим сделки над 2000лв ?

                                Коментар

                                Working...
                                X