IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Да я листне на борсата в Букурещ,там досега да са я отнесли.
    Явно въпросът опира до отношение, а не до борса.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Ромфарм висят на 4,27 или поне така беше допреди време. Сега нямам представа какви са им плановете. Чичо бе така добър да сподели техните намерения с тяхното съгласие преди време, всички го оплюха и вече спря да казва. Е, ето сега гадаем всички, но тъпотията ни човешка няма граници
      Да я листне на борсата в Букурещ,там досега да са я отнесли.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Чичо ти купи ли акциите на мамалигата или все си стоят на 4,28?
        Ромфарм висят на 4,27 или поне така беше допреди време. Сега нямам представа какви са им плановете. Чичо бе така добър да сподели техните намерения с тяхното съгласие преди време, всички го оплюха и вече спря да казва. Резултатът е че сега всички невежи и дребни /които го хранихме/ само гадаем и страдаме от това, но тъпотията ни човешка няма граници
        Last edited by 15%; 18.06.2020, 19:36.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Не знаех, че ОД се оттегля. Бях, чел че ще дава път на младите. Явно е решил, че светът вече е друг, че промяната е неизбежна. Евала за това. От хората замислили кашата не може да се очаква промяната.
          А промяна аз виждам само по линия на ЕРМ2, което дава перспектива за промяна и на цялата държава, и вече дори видяхме първи положителни промени и стъпки. Дори и на БФБ. Вижте как една банка, чиято цена сега била под 1.50 се търгува на 2.70. Защо? Защото видяхме държавна подкрепа, защото влиза в Банков надзор от ЕЦБ, това се все стъпки в правилната посока, подобни на това което явно прави и ОД, че дава път на младите.
          Имах предвид, че Чичо се оттегля като купувач в края на този месец, а не за пенсията му. Последното е още твърде далеч и не "хвърлям дотам".
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Аз ги виждам нещата към момента, че няма купувачи. Продавачи също няма, но ако навън дръпнат спусъка с едни хубави потапяния, то и тук ще проима. Много е странно да го кажа точно аз /пълен с акции/, но предпочитам да има поне продавачи, отколкото да няма никой! Вече не врявам, че ще се появят купувачи дори ако вземат та ни приемат наистина в чакалнята на ЕЗ. По-скоро мисля, че при Хим групата без мажо нищо няма да стане, Чичо се оттегля в края на месеца и очаквам леки и дълги потапяния поради тоталната липса на подкрепа /поне на тези нива/ при неговите сателити . Без хим групата и Чичо, другото е резултативно.
            Чичо ти купи ли акциите на мамалигата или все си стоят на 4,28?

            Коментар


            • Не знаех, че ОД се оттегля. Бях, чел че ще дава път на младите. Явно е решил, че светът вече е друг, че промяната е неизбежна. Евала за това. От хората замислили кашата не може да се очаква промяната.
              А промяна аз виждам само по линия на ЕРМ2, което дава перспектива за промяна и на цялата държава, и вече дори видяхме първи положителни промени и стъпки. Дори и на БФБ. Вижте как една банка, чиято цена сега била под 1.50 се търгува на 2.70. Защо? Защото видяхме държавна подкрепа, защото влиза в Банков надзор от ЕЦБ, това се все стъпки в правилната посока, подобни на това което явно прави и ОД, че дава път на младите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                На мен ми харесва положението. То показва, че играта е изчерпана. Че трябва нова игра.
                Аз ги виждам нещата към момента, че няма купувачи. Продавачи също няма, но ако навън дръпнат спусъка с едни хубави потапяния, то и тук ще проима. Много е странно да го кажа точно аз /пълен с акции/, но предпочитам да има поне продавачи, отколкото да няма никой! Вече не врявам, че ще се появят купувачи дори ако вземат та ни приемат наистина в чакалнята на ЕЗ. По-скоро мисля, че при Хим групата без мажо нищо няма да стане, Чичо се оттегля в края на месеца и очаквам леки и дълги потапяния поради тоталната липса на подкрепа /поне на тези нива/ при неговите сателити . Без хим групата и Чичо, другото е резултативно.
                Last edited by 15%; 18.06.2020, 18:41.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • На мен ми харесва положението. То показва, че играта е изчерпана. Че трябва нова игра.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    От къде и как да дойдат тези влизащи и излизащи, този проблем е от години ! При тази незаинтересованост от Гербавите за борсата толкова !
                    Съгласен съм, че открай време имаме пробеми, но сега е направо плачевно положението. Единствения вариант да се навие някой да хвърля по бидовете е да види сривове навън от по 5%. Това не беше така преди...

                    Абе знаем си положението какво е...
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Аз не очаквам ръст, просто се надявам да има повече излизащи и влизащи.
                      От къде и как да дойдат тези влизащи и излизащи, този проблем е от години ! При тази незаинтересованост от Гербавите за борсата толкова !

                      Коментар



                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                          Вземете си малко дивидентни компании и изчакайте да отмине кризата,спекулативните ги оставете за по-късно,не разбирам какъв ръст очаквате на този етап.
                          Аз не очаквам ръст, просто се надявам да има повече излизащи и влизащи.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • За да има оптимизъм, трябва да се промени играта. Играта не само на БФБ, в цялата финансова система се променя, когато един ден, дай Боже 2023 г. сменим лева с евро. Но това не значи, че чак тогава ще дойде оптимизма, той може да дойде много по-рано, стига да са ясни параметрите на бъдещата игра. Затова стискайте палци. Иначе няма шанс.

                            Коментар


                            • Вземете си малко дивидентни компании и изчакайте да отмине кризата,спекулативните ги оставете за по-късно,не разбирам какъв ръст очаквате на този етап.

                              Коментар


                              • Днес имам време да отделя на борсата и като гледам стигам до извода, че наистина сме останали основно твърди "играчори". Играта явно стана, че се чака голям срив навън и се купува, а след това се чака Мажо да изкупи плячката. В останалото време просто е безнадеждно. Няма отчаяни да замерят бидовете, няма и мераклии да купуват от асковете...
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X