IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    НЕ ни смятай за по глупави отколкото сме?
    Извинявай Монти, ако съм те засегнал с нещо.... скрийншотове искаш ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Няма да коментирам..... само прочети постовете ми и ще се осъзнаеш колко си неинформиран.... само виж Трейсчето: купувам го от 2.20 и съм купил петцифрена бройка, която започва с числото 4. Средна цена 2.80. Можеш ли да смяташ дотолкова?
      НЕ ни смятай за по глупави отколкото сме?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        По добре нищо не гадай, че 6 месеца нямаш улучени.
        Няма да коментирам..... само прочети постовете ми и ще се осъзнаеш колко си неинформиран.... само виж Трейсчето: купувам го от 2.20 и съм купил петцифрена бройка, която започва с числото 4. Средна цена 2.80. Можеш ли да смяташ дотолкова?

        Коментар














        • Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Намалих доста позициите там, но имам още. Играя го селл на 1,10+ като мине и бай около 1,03-04 като падне. Според мен ще задържи в тоя рейндж още известно време. Ако гласуват дивидент на ХИМ ще се качи на 1.20
            По добре нищо не гадай, че 6 месеца нямаш улучени.
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Днес на помощ на Уелкъма дойде и Слънцето.
              Работата става сериозна.
              Двигателят подпали, борсата набира обороти

              Коментар


              • И до кога така? До края на мандата! Тоест до Март!

                Извънредната обстановка ще бъде удължена до 15 юли. Това стана ясно на днешния Министерски съвет като предложението дойде от здравния министър Кирил Ананиев

                economic.bg
                Извънредната обстановка се удължава с 15 дни
                Извънредната обстановка ще бъде удължена до 15 юли. Това стана…

                Коментар


                • Държавата купува акции на ПИБ на 5.00 лв. а вие - тулупите търгуващи на БФБ я продавате на 2.62 лв.....тц, тц, тц...

                  Коментар


                  • Пепии, умната..Помни МОСТ и ХДПАТ..
                    Last edited by forman777; 24.06.2020, 10:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                      В Хима и ЦКБ -то стана дългосрочен ,нали ?
                      Намалих доста позициите там, но имам още. Играя го селл на 1,10+ като мине и бай около 1,03-04 като падне. Според мен ще задържи в тоя рейндж още известно време. Ако гласуват дивидент на ХИМ ще се качи на 1.20

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Последния месец съм над 10% +. Отиграване на ПИБ от 2.54 до 2.80 с почти 20т. Трейсчето ми върви супер - скоро 4 лв., а като влезе в Софка 5 лв. В момента влизам мощно в две позиции ама като напълня ще обявя. Иначе за ПИБ пак се замислям ако падне под 2.60 да купя пак 20на т. Печа си гъза и пия ципуро от 10на дни и не се оплаквам
                        В Хима и ЦКБ -то стана дългосрочен ,нали ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                          Да, най-вече по тези три и на Зърнените храни също.
                          Да видим до кога ПФ Съгласие и ПФ Бъдеще ще ги държат на тези цени, все пак идва полугодие, а после и резултатите за цялата 2020.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Мароооо, сигурно тая и предната седмица пак си много проценти на печалба.
                            Яко Ъп, а!
                            Голем разказвач на приказки беше.
                            Последния месец съм над 10% +. Отиграване на ПИБ от 2.54 до 2.80 с почти 20т. Трейсчето ми върви супер - скоро 4 лв., а като влезе в Софка 5 лв. В момента влизам мощно в две позиции ама като напълня ще обявя. Иначе за ПИБ пак се замислям ако падне под 2.60 да купя пак 20на т. Печа си гъза и пия ципуро от 10на дни и не се оплаквам

                            Коментар


                            • Мароооо, сигурно тая и предната седмица пак си много проценти на печалба.
                              Яко Ъп, а!
                              Голем разказвач на приказки беше.

                              Коментар


                              • Дженерал Илектрик, които искат помощ за оцеляване от американското правителство, щяла да бъде "един от инвеститорите" в АЕЦ Белене, която очаква държавна гаранция за изкупуване на тока от българската държава. Проектът се очертава сбирщина от участници - "инвеститори" и "гаранти", които нямат 2 лева да се снимат, но са си наумили да си приберат от данъкоплатеца 20 милиарда лева с печалба.

                                The government is keeping funds available despite both companies saying they don't need them.




                                fool.com



                                Report: US Treasury Weighs Keeping Bailout Funds Available for GE, Boeing | The Motley Fool


                                The government is keeping funds available despite both companies saying they don't need them.







                                Коментар

                                Working...
                                X