IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Еубг, Хим и ЦКБ забелязах ...
    Да, най-вече по тези три и на Зърнените храни също.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

      Некви окопни действи се разиграват по 4-5 позиции, ама все тая. Не големите аскове са това, което би отказало сериозни купувачи да подигнат цените.
      Еубг, Хим и ЦКБ забелязах ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
        Логично обяснение наистина няма, освен ако бавничко пълнят на тези нива и разчитат бързо да махнат офертите продава, ако някой започне агресивно да купува.
        Некви окопни действи се разиграват по 4-5 позиции, ама все тая. Не големите аскове са това, което би отказало сериозни купувачи да подигнат цените.

        Коментар


        • Логично обяснение наистина няма, освен ако бавничко пълнят на тези нива и разчитат бързо да махнат офертите продава, ако някой започне агресивно да купува.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

            И на мен ми е минавала таква мисъл, но до момента до рационален отговор "защо" не съм стигнал, така че по-скоро се излиза в големи обеми, които не могат да бъдат посрещнати адекватно на бида.
            Добре, но аз ако тръгна да излизам няма да изпльоскам една камара акции през 1ст. и да се надявам, че по този начин ще ми ги вземат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
              Имам усещането, че някой тенденциозно манипулира БФБ. На много от най-ликвидните позиции има нарочно големи бройки продава. Или голям се опитва да излезе, но по-вероятно е умишлено да се натиска пазара надолу.
              И на мен ми е минавала таква мисъл, но до момента до рационален отговор "защо" не съм стигнал, така че по-скоро се излиза в големи обеми, които не могат да бъдат посрещнати адекватно на бида.

              Коментар


              • Имам усещането, че някой тенденциозно манипулира БФБ. На много от най-ликвидните позиции има нарочно големи бройки продава. Или голям се опитва да излезе, но по-вероятно е умишлено да се натиска пазара надолу.

                Коментар


                • Нали и в Италия беше много зле. Оня ден на един финал за купуата хората бяха по улиците и се прегръщаха, все едно нищо не е било, значи страшното е било само на числа и по телевизора, не и в главите на хората.

                  Коментар


                  • Не знам какво е в Бразилия, има някаква далавера и там с числата, ама не знам каква. Не вярвам на числата и там.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Алоо трола, а в Бразилия какво е, че има 1 милион болни.. Давай със спама, може още..
                      Този е специалист по всичко, няма нещо от което да не разбира !

                      Коментар


                      • Алоо трола, а в Бразилия какво е, че има 1 милион болни.. Давай със спама, може още..

                        Коментар


                        • Друго, спечете ли се още малко, ще видите какви пари ще се налят. Каква Ковид рецесия? Парите които се наливат са в пъти повече от негативите от Ковид. Ще ви тъпчат безлихвени кредити в ръцете, еврофондове и т.н.

                          Коментар


                          • В цяла Европа беше необичайно или обичайно студено и влажно, месец и половина само дъждове и студено време. Това е причината все още да има тема и разговори за т.н. Ковид. Сега като почнат горещините от следващата седмица, като настане сушата, ще видите, как за две седмици Ковид ще изчезне от новините. Нито на някой ще пука, нито ще го има даже.

                            Коментар


                            • България, Румъния и Хърватска са държавите с най-висок икономически риск в Източна Европа.
                              Източник: Oxford Economics

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                айде еврейчето асан бутай софка надоле че имам къси на демото . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяя
                                Няма защо да се бута.Софка агонизира.

                                Коментар

                                Working...
                                X