IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес пак някой фонд ли разпродава артишките си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Най добрия вариант за БФБ и за България е Боко Тиквата, Каскета, Сокола и Прасчо мамин златен се изметат час по скоро !
      + 1 !

      Aбсолютно съгласен,но си мисля ,че едно различно управление от това на меркантилния Тръмп би способствало за подобряване на справедливостта и демократичността по света.

      Но постигането на справедливост и възход в България си е грижа на първо място на нас българите !!!

      Коментар


      • Как искате да върви тази държава след като имаме компания която при приходи от над 3млрд евро обявява загуба от 41 млн евро?
        Last edited by RUBLA; 05.11.2020, 12:30. Причина: Линк към конкурентна медия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Тръмп/Байдън - някой размишлявал ли е, кой е по-удачен вариант за пазаритена ЦК в ЕС и в частност БФБ(колкото и нищожни да сме)?

          Иска ми се Байдън да е по-малкото зло - да видим.

          Най добрия вариант за БФБ и за България е Боко Тиквата, Каскета, Сокола и Прасчо мамин златен се изметат час по скоро !

          Коментар


          • При тези пазари навън и рехавият аск тук сякаш в скоро време може да мръднем леко нагоре. Дано тези дето шортиха където трябва да са покрили навреме късите. Идват доста интересни времена.

            Коментар


            • Тръмп/Байдън - някой размишлявал ли е, кой е по-удачен вариант за пазаритена ЦК в ЕС и в частност БФБ(колкото и нищожни да сме)?

              Иска ми се Байдън да е по-малкото зло - да видим.

              Last edited by tony1975; 04.11.2020, 21:36.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                То при този оборот ... цветовете - без значение
                40 хил до момента ... дано не направим нов рекорд
                Е тя нашата борсичка не е подвластна на нищо, тя е като свободен електрон.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                  Те са в пряка зависимост според мен. Ако е синьо, ще е зелено и ако е червено, ще е яко червено навсякъде.
                  То при този оборот ... цветовете - без значение
                  40 хил до момента ... дано не направим нов рекорд

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение

                    Да ти кажа честно,ще ми се да е 1:0 за зеленото
                    Те са в пряка зависимост според мен. Ако е синьо, ще е зелено и ако е червено, ще е яко червено навсякъде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                      Затова написах навсякъде.
                      Да ти кажа честно,ще ми се да е 1:0 за зеленото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение

                        Червено срещу зелено или срещу синьо
                        Затова написах навсякъде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                          Мисля, че днес ще е яко червено навсякъде.
                          Червено срещу зелено или срещу синьо

                          Коментар


                          • Мисля, че днес ще е яко червено навсякъде.

                            Коментар


                            • Trump vs Bidan. Кой според вас ще спечели? Как би повлияло това на нас?
                              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                              Коментар


                              • Големите днес хвърчат и летят! Явно ще трябва да почакаме с покупките. Кешът се трупа / тик-так, тик-так/, дано само резултатите на публичните от БФБ се подобрят малко, че са ужасни!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X