IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
    Няма да се плашите, и малко почивка е нужна !
    Точно!
    Както казвам в такива случаи - Трябва си лека корекция, преди бъдеща мощна ерекция!

    Коментар


    • Няма да се плашите, и малко почивка е нужна !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
        Няма как без корекции. Има участници на пазара, които са доволни, че са взели, примерно 4,34% печалба и си я прибират. Но може би номерът е да имаме по-дългосрочен поглед над пазара, цените и т.н.
        Колко ще го корегират Флагмана след като ЦКБ то им се опъва?То ако го смятаме ЦКБ-то на този етап трябва
        да струва двойно.

        Коментар


        • Няма как без корекции. Има участници на пазара, които са доволни, че са взели, примерно 4,34% печалба и си я прибират. Но може би номерът е да имаме по-дългосрочен поглед над пазара, цените и т.н.

          Коментар


          • Дежа вю
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Дакса коригира.
              Тука няма ли нещо да коригира.
              Те има какво да коригират, а ние какво да коригираме?

              Коментар


              • Dow Jones 30,303.17 -633.87 -2.05% 4 26
                S&P 500 3,750.77 -98.85 -2.57% 83 410
                DAX 13,347.75 -272.71 -2.00% 2 28
                S&P/TSX 17,424.43 -354.98 -2.00% 25 194
                Nikkei 225 28,197.42 -437.79 -1.53% 70 145
                S&P/ASX

                Коментар


                • Никита ли прави тия безобразия?

                  Коментар


                  • Дакса коригира.
                    Тука няма ли нещо да коригира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      Коя компания на БФБ е еквивалент на GameStop Corp или коя мислите, че ще бъде до края на 2021г. ?

                      https://www.investing.com/equities/gamestop-corp
                      Няма еквивалент тъй като на БФБ няма къси. Основния мотор за покачването са късите позиции (short squeeze), а делът на на скъсените акции е над 100%
                      http://forexnews.bg

                      Коментар


                      • Коя компания на БФБ е еквивалент на GameStop Corp или коя мислите, че има потенциал бъде до края на 2021г. ?

                        https://www.investing.com/equities/gamestop-corp
                        Last edited by Innocent; 28.01.2021, 10:34.

                        Коментар


                        • Време е за лупкане

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Мисля, че и за броя сделки това се отнася, което е много добре.
                            2018 са над 7500 сделки, което е даже повече от 2015. Сега са около 7100. Имаме 2 сесии да оправим нещата със сделките.
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              Между другото забелязахте ли, че този Януари има потенциал да е с най-големия оборот от 2015 досега? Силно положителен сигнал според мен.
                              Мисля, че и за броя сделки това се отнася, което е много добре.

                              Коментар


                              • Между другото забелязахте ли, че този Януари има потенциал да е с най-големия оборот от 2015 досега? Силно положителен сигнал според мен.
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X