IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Мечките са готини създания, пък и от петък ще си получат дозата зимен студ, - да се свиват на кравайче и да зимуват
    Първо да изкльопат непредпазливите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Топлата и дъждовна зима развалила съня на мечките в Белица.
      Четирима от обитателите в парка изобщо не са заспали зимен сън

      Прочети още на: https://www.dnes.bg/?utm_source=inve...campaign=lenta

      Та да имате едно наум
      Мечките са готини създания, пък и от петък ще си получат дозата зимен студ, - да се свиват на кравайче и да зимуват

      Коментар



      • Топлата и дъждовна зима развалила съня на мечките в Белица.
        Четирима от обитателите в парка изобщо не са заспали зимен сън

        Прочети още на: https://www.dnes.bg/?utm_source=inve...campaign=lenta

        Та да имате едно наум

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Никога не съм разбирал хората, които правят връзка между номинал и борсова цена на акцията.
          След като цяла година се върти под лев или около него ти на колко мислиш ,че ще ти го отпишат ако решат?
          Да не мислиш ,че ще ти го смятат по цени от 2007?
          Last edited by Grosss; 08.02.2021, 15:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Те само това чакат,ще ги отпишат на номинал.
            Никога не съм разбирал хората, които правят връзка между номинал и борсова цена на акцията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              А онези старите флагмани какво да ги правим ? Освен да вземат да ги отпишат от борсата, за да не се мъчим и ние и те !
              Те само това чакат,ще ги отпишат на номинал.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Нали ги кръстиха новите флагмани
                А онези старите флагмани какво да ги правим ? Освен да вземат да ги отпишат от борсата, за да не се мъчим и ние и те !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  E*аси технологичната борса сме днес - само сделки с Алтерко, Телелинк и Илевън
                  Нали ги кръстиха новите флагмани
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • E*аси технологичната борса сме днес - само сделки с Алтерко, Телелинк и Илевън

                    Коментар


                    • Сега са на изчезване, застрашен вид.

                      Коментар


                      • Днес е подходящо време да ступаме някоя мечка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                          Ти ще ни светнеш ли за боба, очертал графиката 1-0.8-1.30?
                          ами боб (фасул) слагаш го в чаша за ракия и го тръскаш на масата и квот покаже

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
                            Светнете и мен на какво викате "бета",червенобрешката я знам
                            Ти ще ни светнеш ли за боба, очертал графиката 1-0.8-1.30?
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Светнете и мен на какво викате "бета",червенобрешката я знам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                СтафБондьо …. нещо за бета чул ли си ? Но не Червен Бряг.
                                Окси мороне... На теб успокоително ли ти действа бета-та? Дано си прав, щот съм догоре с въпросната акция. Не че имам бърза работа, но протакането видимо съсипа устрема точно както преди година преди вирус спада. Или пък флагмана казва кога е началото на ръста? Или пък вече не е такъв.. Сещаш ли се, че протакането ни доближава чувствително до датата на изборите, което автоматично значи още два месеца без рали и с високата бета тия с по слабите нерви ще я закършат..
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X