IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Елана не работи при мен!


    п.п. От няколко дни не виждах сделките, а днес нищо не работи! БенчМарк си е ОК.
    Елана съвсем ваканционно го раздават. Интересно какво ще стане с платформата им в края на годината.

    Коментар


    • Оборота кърти, явно всички ваканцуват

      Тони, аз съм на каролската, напоследък и при мен се губят сделки

      Коментар


      • БНБ повиши прогнозата си за ръста на БВП до 4,1% за 2021 г.

        https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...2021-g-332286/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Елана не работи при мен!


          п.п. От няколко дни не виждах сделките, а днес нищо не работи! БенчМарк си е ОК.
          Вижте на Еверест да не се е развалило времето, сигурно нямат връзка с боса !

          Коментар


          • Елана не работи при мен!


            п.п. От няколко дни не виждах сделките, а днес нищо не работи! БенчМарк си е ОК.
            Last edited by tony1975; 23.07.2021, 11:12.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Спря рестото, комисионните и краденето и инвестициите започнаха да идват, преди ни един не искаше да идва... Следващите 3 години сме ъптренд тук, само да се опазим от делтата и да не ни излъжат пак политиците.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Прочетох , че министър Кирил Петков ще отговаря на въпроси във ФБ в петък, 23.07.2021г.
                Тъй като нямам регистрация, бихте ли го попитали, дали ще му стигне времето да разрови торището КФН, след преватизационни договори, състояние на преватизирани НАД, увеличаване на капитали, анулиране на акции на дребни и т.н.
                Според мен една комисия от брокери, може да му помогне в тази кочина.
                Благодаря !

                пп За дружествата на БФБ, за пени акциите и кражбите на мажовците и портфейлите на пенсионни и инвестиционни дружества...
                Утре Рашко ще бъде разпитван и в парламента

                Коментар


                • Прочетох , че министър Кирил Петков ще отговаря на въпроси във ФБ в петък, 23.07.2021г.
                  Тъй като нямам регистрация, бихте ли го попитали, дали ще му стигне времето да разрови торището КФН, след преватизационни договори, състояние на преватизирани НАД, увеличаване на капитали, анулиране на акции на дребни и т.н.
                  Според мен една комисия от брокери, може да му помогне в тази кочина.
                  Благодаря !

                  пп За дружествата на БФБ, за пени акциите и кражбите на мажовците и портфейлите на пенсионни и инвестиционни дружества...
                  Last edited by 4i40; 22.07.2021, 13:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    ЧИта, чИта и не вярвам на ушите си....
                    Лъчо - тъпото бил консултант на американо - българска фирма за лекарства и получил за услугата 20 000 000 акции по 0.0001 долар....
                    След "професионалната консултация" акциите скочили над 500 пъти и той продал част от тях за 1 600 000 долара и станал легален милионер ....

                    Депресиран съм....
                    Епа така се прави по Белия свят. Учат се нашите, не взимат вече в плик. Хиларито получава по милион на "реч".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                      Чиче така се прави по белия свет
                      Сигурно си прав, но аз малко се съмнявам...( ко да праиш - във всичко се съмнявам, нищо лично...)
                      Да си народен представител и да "консултираш" фирма...На това му се вика политическа корупция и по белия свят тези са при техния бай Ставри ( обикновенно - черен негър....)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        ЧИта, чИта и не вярвам на ушите си....
                        Лъчо - тъпото бил консултант на американо - българска фирма за лекарства и получил за услугата 20 000 000 акции по 0.0001 долар....
                        След "професионалната консултация" акциите скочили над 500 пъти и той продал част от тях за 1 600 000 долара и станал легален милионер ....
                        Депресиран съм....
                        Кой където му е експертизата... Някой станАха хидроинжинери от една книга.....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Чиче така се прави по белия свет

                          Коментар


                          • ЧИта, чИта и не вярвам на ушите си....
                            Лъчо - тъпото бил консултант на американо - българска фирма за лекарства и получил за услугата 20 000 000 акции по 0.0001 долар....
                            След "професионалната консултация" акциите скочили над 500 пъти и той продал част от тях за 1 600 000 долара и станал легален милионер ....

                            Депресиран съм....
                            Last edited by 4i40; 22.07.2021, 11:05.

                            Коментар


                            • https://www.mediapool.bg/bulgaria-st...ews324424.html
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/07...home_NaiNovoto
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X