IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Тоя Марк Твен не е ли философствал преди 2 века,какво общо има с настоящето
    на БФБ?
    Хъкълберифин ми бе фаворита....тогава нямаше още интернет...те затова и не четат сегашните диванета...

    А иначе гореупоменатия си е явно мъдър пич - крилатата му фраза за земята си е тотално валидна и днес.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
      "Октомври е от най-опасните месеци за спекулации на фондовия пазар. Останалите са юли, януари, септември, април, ноември, май, март, юни, декември, август и февруари."
      Казал го е още Марк Твен.
      Тоя Марк Твен не е ли философствал преди 2 века,какво общо има с настоящето
      на БФБ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
        Знам, че ни е нужен оптимизъм за да печелим, но аз лично бих бил много внимателен през септември месец, дори и през октомври...
        "Октомври е от най-опасните месеци за спекулации на фондовия пазар. Останалите са юли, януари, септември, април, ноември, май, март, юни, декември, август и февруари."
        Казал го е още Марк Твен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
          Знам, че ни е нужен оптимизъм за да печелим, но аз лично бих бил много внимателен през септември месец, дори и през октомври...
          А през ноември !??
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            къде сме по онази графика, как мислите?
            имаше някаква точка - "какво прави правителството!? защо не се намесва", или нещо такова
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Ташуняка е палячо.
              -1

              Коментар


              • Знам, че ни е нужен оптимизъм за да печелим, но аз лично бих бил много внимателен през септември месец, дори и през октомври...

                Коментар


                • къде сме по онази графика, как мислите?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Ей ся че се появи Ташуняка и че ви охлади страстите
                    Ташуняка е палячо.

                    Коментар


                    • Ей ся че се появи Ташуняка и че ви охлади страстите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        БОЙ..БОЙ..
                        Кире, биеш ли ги?

                        Коментар


                        • БОЙ..БОЙ..

                          Коментар


                          • ще ги скъсам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Вече не падаме, просто няма кой, да купува. За сега. Винаги са ми били интересни такива моменти. Стои се, правят се оглушки, протака се, оборотите са мижави, интерес няма. Само след месец примерно, се избиват, да купуват на цени вече с по 30% нагоре. Странни хора.
                              От малък знам, че първо се обира каймака преди да се разбъркат мляко
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Вече не падаме, просто няма кой, да купува. За сега. Винаги са ми били интересни такива моменти. Стои се, правят се оглушки, протака се, оборотите са мижави, интерес няма. Само след месец примерно, се избиват, да купуват на цени вече с по 30% нагоре. Странни хора.
                                Колко истина има в това дето си написал

                                Коментар

                                Working...
                                X