IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Ако тия дето ги изброи се скофтят какво ли ще стане с любимата ти баМка? Нея кой ще я купува? Колко е процента "шанс" за паника при нея? Нали схващаш разликата межди шанс и вероятност?
    Бамката и ХДПАТ ще излетят в космоЗа с македонския астронавт

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      Има 50% шанс за паника на големите пазари. Нашият малък, неразвит и бандитски пазар ще бъде за пореден път изненадан. Интересно ще стане , като всички решите да си вземете "печалбите" от Лещреко, СГШ, ТСБ, 11Канибала и останалите растежни Бийн шитни - кой ще ги купува?
      Искаш всичко да изгърми ли Хари? Щото не разбират от бамки?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Сега Август, докато всички гледат Олимпиада и си пекат задниците.
        E да ама все още не е....или се мислиш за визионер изпревалил времето си?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Има 50% шанс за паника на големите пазари. Нашият малък, неразвит и бандитски пазар ще бъде за пореден път изненадан. Интересно ще стане , като всички решите да си вземете "печалбите" от Лещреко, СГШ, ТСБ, 11Канибала и останалите растежни Бийн шитни - кой ще ги купува?
          Вероятността за всичко, Хари, е фифти-фифти. Или че стане или нема стане.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Има 50% шанс за паника на големите пазари. Нашият малък, неразвит и бандитски пазар ще бъде за пореден път изненадан. Интересно ще стане , като всички решите да си вземете "печалбите" от Лещреко, СГШ, ТСБ, 11Канибала и останалите растежни Бийн шитни - кой ще ги купува?
            Ако тия дето ги изброи се скофтят какво ли ще стане с любимата ти баМка? Нея кой ще я купува? Колко е процента "шанс" за паника при нея? Нали схващаш разликата межди шанс и вероятност?
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Сега Август, докато всички гледат Олимпиада и си пекат задниците.

              Коментар


              • Има 50% шанс за паника на големите пазари. Нашият малък, неразвит и бандитски пазар ще бъде за пореден път изненадан. Интересно ще стане , като всички решите да си вземете "печалбите" от Лещреко, СГШ, ТСБ, 11Канибала и останалите растежни Бийн шитни - кой ще ги купува?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ако съм кибик, като как съм на червено? Апропо, що пада Доверие - ти ли продаваш? Че обикновено, щом хвалиш нещо, значи разкешваш
                  Еми щото таксите за интернет и ток си вървят

                  Да, както отбелязват колегите, малко се изложи за ДОХ. Просто от днес е без включени права вече.. Типично изказване без подготовка, като за кибик

                  Хваля ДОХ, Алтерко и Агрия от близо година.. ако съм ги продавал през това време, как щях да имам мазни пакети сега и доходността ми да свети на +155% от началото на 2021-ва!?

                  Питам аз и отговор не искам!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Юлска търговия, всичко отровно зелено, не ми се мисли септември какво ще става
                    В момента пазарите са пределно набалончени.



















                    Въпросът на който никой не знае отговорът е, не дали, а кога ще се случи ГОЛЯМОТО БУУУМ, което предстои.
                    Така че имайте едно на ум...
                    Last edited by Frosty; 26.07.2021, 21:01.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Здравейте,

                      Време е за ново поскъпване на акциите на БФБ Чака ни много път нагоре
                      Не се отчайвайте

                      Успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Ако съм кибик, като как съм на червено? Апропо, що пада Доверие - ти ли продаваш? Че обикновено, щом хвалиш нещо, значи разкешваш
                        Пореден бисер на груйо. Пак доказва, че не внимава достатъчно и пише наизуст.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Единия брадат брат даже се самооценил на 1.8 млрд Щото трябвали 4000 дрона. Хубаво, ама няма налице нито един Да не говорим, че 1. ДХЛ не са публикували новината и 2. дори и да е вярна, не е договор а проста публикация в медии, от което пари не падат

                          Е, както и с велосипедите - дръжки. Щяло, можело - те така върви от времената на Булгаррено насам всичко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Мисля че и двамата ще излезете прави!
                            За нас биците - зелено, за Груйчо и кибиците - червено!

                            Нищо лично, кой както си го направи
                            Ако съм кибик, като как съм на червено? Апропо, що пада Доверие - ти ли продаваш? Че обикновено, щом хвалиш нещо, значи разкешваш
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Мисля че и двамата ще излезете прави!
                              За нас биците - зелено, за Груйчо и кибиците - червено!

                              Нищо лично, кой както си го направи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                                Юлска търговия, всичко отровно зелено, не ми се мисли септември какво ще става
                                Червено, разбира се - ние винаги сме наопаки Апропо, това не е единичен случай за зелени сесии през лятото - та именно сега с малки обеми се правят най-големите спекулации
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X