IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хубава промоция, най-хубавото е, че пазара я посрещна без катаклизми

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Спрямо пандемична година може всякакъв ръст да се отчете, реално нищо и половина.
      Че откога има временно правителство? Неговите мерки изобщо не са отразени тук, догодина някъде чак Да не говорим, че Киро Харварда се оказа незаконен на поста и всичките му подписи и решения са невалидни... такава каша никой още не е забърквал на Територията.
      Да де, но както казват - когато фактите говорят и боговете мълчат .
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        https://www.investor.bg/ikonomika-i-...-nasam-333825/

        Така като гледам е по - добре да караме на временно правителство май
        Спрямо пандемична година може всякакъв ръст да се отчете, реално нищо и половина.
        Че откога има временно правителство? Неговите мерки изобщо не са отразени тук, догодина някъде чак Да не говорим, че Киро Харварда се оказа незаконен на поста и всичките му подписи и решения са невалидни... такава каша никой още не е забърквал на Територията.

        Коментар


        • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...-nasam-333825/

          Така като гледам е по - добре да караме на временно правителство май
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Цялата пасмина на ГРОБ е за затвора, няма такова крадене и точене на средства !
            Проблемът е, че се приближава е към момента отново от същото. Много ме е яд на тези дето не можаха да се разберат.

            Коментар


            • кво става с тоя софикс нали тука едно еврейче каза че още от 500 щяло да пада
              по тъп технически анализ не бях виждал . RSI ми използвали . хяхяхяхяхяхя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                В.ПАНЕВ



                Банката за развитие пусна търг за БМВ-то на Мавродиев с начална цена 95 хиляди лева, само на 39 хиляди километра. Луксозната кола е с всички екстри, такава нова струва около четвърт милион. Изложена е пред офиса на банката до Народния театър.
                Смятайте за какви неща са харчени парите на данъкоплатците. Чудесна инициатива на новия управителен съвет на държавната банка да се отърве от скъпите и неносещи доходност активи. Това е начина, открити и прозрачни търгове. А не тайно, бе , без никой да разбере. Както се е случвало нерядко. Поздравления за целия състав, включително за изпълнителният директор..


                Цялата пасмина на ГРОБ е за затвора, няма такова крадене и точене на средства !

                Коментар


                • В.ПАНЕВ



                  Банката за развитие пусна търг за БМВ-то на Мавродиев с начална цена 95 хиляди лева, само на 39 хиляди километра. Луксозната кола е с всички екстри, такава нова струва около четвърт милион. Изложена е пред офиса на банката до Народния театър.
                  Смятайте за какви неща са харчени парите на данъкоплатците. Чудесна инициатива на новия управителен съвет на държавната банка да се отърве от скъпите и неносещи доходност активи. Това е начина, открити и прозрачни търгове. А не тайно, бе , без никой да разбере. Както се е случвало нерядко. Поздравления за целия състав, включително за изпълнителният директор..


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение

                    Аз не мога да разбера какви са тия мечета, след като тук на борсата къси няма. Ей така, просто ми е чудно що се мечат
                    ха ха то и дълги няма - само ню ню
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Готови ли са пръчките за боя на мечетата
                      Аз не мога да разбера какви са тия мечета, след като тук на борсата къси няма. Ей така, просто ми е чудно що се мечат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Предни лета имаше дни с по 50хил. оборот - сега е много по-добре
                        Ми "инвеститорите" не ходят вече по малякостан, а пък на родното черноморие им е под реномето да стъпят, та затова и връткат парите за закуски с мекичките на баба малячка на 10 км от плажа на бфб-то. Отделно се кешират и дребните печалбици от ипо-тата, а и се сбират кинти за това, дето чичикака ще го сипне, щото нали той е мега тайкууна и могула на всчики бфб-та от България до Молдова, и те така

                        П.С. наистина има дребно раздвиждане от някои фондове към банки, но само към определени акции тип нерискови и с достатъчно активи, че и дивидентни, тип бреф и атера, останалото е надлъгване у кого ще остане черния петър накрая
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          Фонодовете на банките тихо и методично купуват, почти като....... шшшшт да не чуе някой.....
                          Предни лета имаше дни с по 50хил. оборот - сега е много по-добре

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                            Хари, кои са 11те канибала ?
                            Другите - ТСБ, сгщ и т.н се сетих
                            Аз ще ти отговоря, че Хари не е по отговорите.
                            Илевън Кепитал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Така е тече тихо избухване. Ей така като ЦКБ примерно, без фанфари, тихо, тихо, цената и 2 лв. може да стане. Нито ще е скъпо нито нищо.
                              Другото добро е и че балоните на ментетата и те почнаха да се пукат - Лешерко, ТСБ, СГЩ, 11канибала и останалите т.н. "растежни"
                              Хари, кои са 11те канибала ?
                              Другите - ТСБ, сгщ и т.н се сетих

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Фонодовете на банките тихо и методично купуват, почти като....... шшшшт да не чуе някой.....
                                Така е тече тихо избухване. Ей така като ЦКБ примерно, без фанфари, тихо, тихо, цената и 2 лв. може да стане. Нито ще е скъпо нито нищо.
                                Другото добро е и че балоните на ментетата и те почнаха да се пукат - Лешерко, ТСБ, СГЩ, 11канибала и останалите т.н. "растежни"

                                Коментар

                                Working...
                                X