IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво ви интересува Софикс? Това нещо никой не го търгува. За последният месец оборота на дългият индек е 54 хиляди лева а на късият хиляда и четтиристотин. Наблегнете на избора на компании. Дето се казва в Германия оборота му е повече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      виждал ли си скоро структурата на сификс? Движи се от еврохолд, атера, Софарма и алтерко, другите са без значение почти
      Съгласен съм. Мисълта ми е, че всяка от тези единици си има граница и възможности, които като че ли започват да се изчерпват... А останалите 11?
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

        А наполовина може ли да се фалира?
        Може, питай Иван Давидков по тоя повод

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Като технически анализатор бих казал следното: Не са важни имената на елените които теглят шейната, важно е шейната да се движи
          Само че в нашата си БГ реалност печелившите са главно тези познали "ИМЕНАТА на елените" отколкото тези познали дали тя ще се движи или не

          Коментар


          • Като технически анализатор бих казал следното: Не са важни имената на елените които теглят шейната, важно е шейната да се движи
            Last edited by Агресивен бик; 08.11.2021, 21:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Дали ще може да продължи нагоре, ако не се включат Хима и Пиба, като големи % от Софикс? Или ще се включат и те най-после?
              виждал ли си скоро структурата на сификс? Движи се от еврохолд, атера, Софарма и алтерко, другите са без значение почти

              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Ще се включат естествено.

                Коментар


                • Дали ще може да продължи нагоре, ако не се включат Хима и Пиба, като големи % от Софикс? Или ще се включат и те най-после?
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Ма как ша е проблем, ти 2008а фалира нацяло - тогава не беше проблем, та сега ли
                    А наполовина може ли да се фалира?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Не мисля че ще е проблем! Е, какво стана като направихме корекция през Октомври.. Портфейла ми върна крачица назад, за да направи цели 4-5 напред само за седмица след това
                      Ма как ша е проблем, ти 2008а фалира нацяло - тогава не беше проблем, та сега ли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Абе не е добре като си тръгнал за някъде да се връщаш
                        Това може да го каже някой новобранка, дето не е наясно как функционират капиталовите пазари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                          Това надуто ипо за коя дата беше обявено , - направо го игнорирах и не запомних датата
                          11.11.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Дали Смарт Органик са причина - не знам, но е факт желанието за продажби тук-там
                            Това надуто ипо за коя дата беше обявено , - направо го игнорирах и не запомних датата

                            Коментар


                            • Ей това му се вика крепене на индекса с по 3-4 акции при сума ти позиции. Този дето го прави не може ли поне с по 20 лв да играе на позиция. Много мизерно така.

                              Коментар


                              • Колкото и да не ми се искаше, ми се наложи да постъпя по този начин. Да видим...

                                Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Дали Смарт Органик са причина - не знам, но е факт желанието за продажби тук-там

                                Коментар

                                Working...
                                X