IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Страхотна победа на ПП!
    Макар че лично според мен заслужават 40-45% вот!
    Вярвам че помните какво писах тук още когато Кирил и Асен обявиха проекта си.. Доста хора тогава ми се присмяха. Може би сега са ококорени или пък натъжени че белия кон се разминава на Тиквун
    Вярвам че тези резултати са силно позитивни за Борсата! Биковете могат смело да продължат атаката си!
    Така, тук е моментът да ти призная, че беше единственият, който го каза това нещо - факт! Е, ти мислеше, че ще вземат пълно мнозинство, или близо до него, но така или иначе тази победа е огромна изненада за всички, хеле пък за социологическите агенции - от победа с минимум 7-8% за герП до победа на ПП с 4-5% са грешки, дето са извън всякаква социология и говори само за платени проучвания и късане на дипломите на авсички социолози.

    да пожелаем успех на хората на Кире и Асен и да се надяваме, че този път правителство ще има макар че и в момента това е изглежда доста трудна задача.

    П.С. Кире да внимава какво говори за Северна фиромия, че една грешна стъпка там ще му изяде глава за 24 часа!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар




    • Това е страхотна новина - за Райфата и ОББ. Особено за ПИБ и ЦКБ - единствените две по-големи банки, извън трите мастодонта с по 20%, които се заформят (е, и пощенска ) Хари да каже, той ги разбира - при П/Е къмто 15, колко става ПИБ като цена? Или ЦКБ? За Чичан банк от приднестровието си знаем
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        На вчерашните избори българите дадоха неочакван изборен тласък на новата центристка политическа сила, която може да сложи край на политическата безизходица,

        SVOBODNOSLOVO.EU
        Медии от чужбина: Нов шанс за България след пробив в десетилетното управление на Борисов
        Някой засичал ли е представители на капиталовия пазар в листите им или изказвания по темата ?
        Last edited by tony1975; 15.11.2021, 10:37.

        Коментар


        • На вчерашните избори българите дадоха неочакван изборен тласък на новата центристка политическа сила, която може да сложи край на политическата безизходица,

          SVOBODNOSLOVO.EU
          Медии от чужбина: Нов шанс за България след пробив в десетилетното управление на Борисов

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Страхотна победа на ПП!
            Макар че лично според мен заслужават 40-45% вот!
            Вярвам че помните какво писах тук още когато Кирил и Асен обявиха проекта си.. Доста хора тогава ми се присмяха. Може би сега са ококорени или пък натъжени че белия кон се разминава на Тиквун
            Вярвам че тези резултати са силно позитивни за Борсата! Биковете могат смело да продължат атаката си!
            Това беше максимумът на ПП за момента според мен. В София листата им беше страхотна, но в по-голямата част от страната беше пълно с парашутисти, никому неизвестни лица или печално известни личности. Не разбирам оптимизма ти, 3-4 свестни човека не стигат за достигане на критична маса от хора в парламента, способни да променят нещо.

            Коментар


            • Сливането на двете банки ще създаде трети местен гигант от калибъра на Уникредит Булбанк и ДСК

              Коментар


              • Днес ще къртим мивки

                Коментар


                • ТИКВАТА И МУТРОКОМУНИСТИТЕ КРАДЦИ ЗАГУБИХА 12Г, НА БФБ И СПРЯХА РАЗВИТИЕТО И..

                  Да се надяваме, че вече ще дойдат чужди инвеститори , ще се промени икономическата среда и БЪЛГАРИЯ и БФБ ще наваксат загубеното..

                  УСПЕХ НА ХАРВАРД..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Страхотна победа на ПП!
                    Макар че лично според мен заслужават 40-45% вот!
                    Вярвам че помните какво писах тук още когато Кирил и Асен обявиха проекта си.. Доста хора тогава ми се присмяха. Може би сега са ококорени или пък натъжени че белия кон се разминава на Тиквун
                    Вярвам че тези резултати са силно позитивни за Борсата! Биковете могат смело да продължат атаката си!

                    Last edited by tony1975; 15.11.2021, 10:02.

                    Коментар


                    • Страхотна победа на ПП!
                      Макар че лично според мен заслужават 40-45% вот!
                      Вярвам че помните какво писах тук още когато Кирил и Асен обявиха проекта си.. Доста хора тогава ми се присмяха. Може би сега са ококорени или пък натъжени че белия кон се разминава на Тиквун
                      Вярвам че тези резултати са силно позитивни за Борсата! Биковете могат смело да продължат атаката си!

                      Коментар


                      • Хайде едно бързо рали след изборите в следващите два месеца на БФБ , което също ще се синхронизира с ралито при DJIA и крипто пазара.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Има и трети вариант "ослушваме се"
                          Залагам на "ослушваме се" поне докато няма ясен кабинет.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                            Е? Утре ще излитаме или потъваме?
                            Има и трети вариант "ослушваме се"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              Е? Утре ще излитаме или потъваме?
                              ще ти кажа към 17.00 часа - точно както и агенциите познаха за вота
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                                Е? Утре ще излитаме или потъваме?
                                Излитаме брутално яко следващата седмица!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X