IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • То много такива лаладжии има в този форум.. Демо играчи и коментатори..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      На мен ми е интересно Хари дали ще продаде или ще чака 5 лева...
      Хари няма кьорава акция, той е само лаладжия

      Коментар


      • На мен ми е интересно Хари дали ще продаде или ще чака 5 лева...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          СЕГА ОЧАКВАМ ПО СТАРА ФОРУМСКА ТРАДИЦИЯ ДА ПОЧНЕТЕ ДА ОБЯВЯВАТЕ КАК СТЕ ПРОДАЛИ НА ПИКА ПОЗИЦИИТЕ КОИТО ПАДАТ

          И ДА ЗНАЕТЕ, ЧЕ АЗ ЩЕ СЪМ ПЪРВИЯТ, КОЙТО ЩЕ ВИ ПОВЯРВА
          Не се нерви излишно. Изчакай, пиленцата сами ще ни клекнат на волето
          Скоро късият фонд ще удари дъно. И ще го купим със сатисфакшън

          Коментар


          • СЕГА ОЧАКВАМ ПО СТАРА ФОРУМСКА ТРАДИЦИЯ ДА ПОЧНЕТЕ ДА ОБЯВЯВАТЕ КАК СТЕ ПРОДАЛИ НА ПИКА ПОЗИЦИИТЕ КОИТО ПАДАТ

            И ДА ЗНАЕТЕ, ЧЕ АЗ ЩЕ СЪМ ПЪРВИЯТ, КОЙТО ЩЕ ВИ ПОВЯРВА

            Коментар


            • Трябва да се признае че нашата борса заприлича на истинска борса последно време. Много съм доволен от управлението на БФБ!

              Коментар


              • Добро утро пиленца. Днес ще се разпродаваме ли?
                Някои хартишки се позасилиха напоследък

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Ако изобщо станем...
                  Хипер инфлация и сме готови.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                    Смятай,след като станем милиардери......много време ще мине.
                    Ако изобщо станем...
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      И на кой месец ще ни дойде реда?
                      Смятай,след като станем милиардери......много време ще мине.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                        Ами .........Путин всеки месец да напада някога да да станем българите милиардери.
                        И на кой месец ще ни дойде реда?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          2. Путин яко се прецака с този конфликт, от което има много ползи за БГ според мен, но това е друга тема.
                          Не разбрах какви са ползите за България от скъпото гориво /което по веригата се отразява на всички отрасли/ ,къпите храни........Намалял туристически поток,продажба на жилища от руснаци......Ами .........Путин всеки месец да напада някога да да станем българите милиардери.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Б. МАНОЛОВ

                            Повечето финансисти се наслаждаваха през последните години на нулевите лихви и разпищоленото поведение на търговските банки най-вече по отношение на ипотечното финансиране. Бе издигнато в култ „играенето на борсата“, бих казал, че това бе стимулирано абсолютно целенасочено от страна на регулаторните органи, защото покачващите се цени на финансовите активи създава илюзията за „богатство“, което пък създава емоционални стимули за харчене. До края на годината Федералния резерв на САЩ ще повиши поне 6 пъти лихвата. Вече активно се говори, че глобалната икономика е пред „твърдо кацане“ и предстои период на рецесия. Компаниите с огромни кредити определено ще имат съществени проблеми и това ще се случи след първата половина на годината. Както казват финансисти – предстои процес на деливъридж (активна разпродажба на активи придобити с кредити). Винаги съм считал, че за една компания капиталовото бюджетиране е по-важно от самия бизнес, т.е. и най-добрата бизнес идея, ако е неправилно финансиране се проваля. Много тежки времена предстоят и за пазарите на недвижими имоти. Между другото от БНБ се опитаха да подготвят обществото с много консервативни анонси, че предстои обръщането на вятъра, но нямаше ефект. Хората още не вярват, че тенденцията ще обърне, просто защото на никой не му се иска, но е неизбежно. И да не забравяме, че централните банки са с изпразнени амуниции.
                            Да много интересно и според мен ключово за бъдещето изказване,ще ми се да чуя повече мнения на специалистите във форума.Много бих се радвал и ако dddd сподели как вижда нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              SOFIX се възстанови до нивото, на което беше седмица преди войната в Украйна


                              Т. Е. V - образно възстановяване!
                              В такъв момент мъжкаря казва Евала Батя!
                              Нека да видим сега пявилите се надежди за отплата на банковите акции ще се осъществи след години суша. Това АКО се прояви, може да отприщи нещата поне краткосрочно...
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Айде гледайте и утре задължително пак да ме питате за чертичката

                                SOFIX се възстанови до нивото, на което беше седмица преди войната в Украйна


                                Т. Е. V - образно възстановяване!
                                В такъв момент мъжкаря казва Евала Батя!
                                От началото на годината досега индексът достигна максимална стойност от 650,71 пункта през януари

                                Коментар

                                Working...
                                X