IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ма разбира се!
    Аз над 20 години си плащам интернета, за да ви чета мненията и въобще и през ум не ми е минавало да търгувам на борсата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      дръж си левчетата за последната година си 30% надолу от инфлацийка. до края на 2022 може още едни 10%-20%.
      Абе аз се съмнявам и левчета дали има.. тук май се изявяват много хора които притежават само ...Интернет връзка и свободно време

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
        Привет Балонери! Държите ли бомагите
        Вали, гърми, хартишката си остава хартишка! Така че, стискайте, да не се намокрят
        дръж си левчетата за последната година си 30% надолу от инфлацийка. до края на 2022 може още едни 10%-20%.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Парите и те са хартишки и се мокрят, така че пълно щастие няма !
          Безналичните стават за стискане, без да мокрят Освен ако не се харзулнат по пистата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
            Привет Балонери! Държите ли бомагите
            Вали, гърми, хартишката си остава хартишка! Така че, стискайте, да не се намокрят
            Парите и те са хартишки и се мокрят, така че пълно щастие няма !

            Коментар


            • Привет Балонери! Държите ли бомагите
              Вали, гърми, хартишката си остава хартишка! Така че, стискайте, да не се намокрят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Тия форумни мечкадарчета не разбраха че само с приказки и драсканки не става.. Да купуват в късия и да свалят индекса, така се прави.. Но пък за целта само интернет връзка не стига, трябват пари и топки
                Е как да има топки, на елхата са !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Искаш да купиш малко по евтинко ли ? На баба ти Меца и се видя колко е тежка лапата щом не успя да свали Софикса дори до 500 !
                  Тия форумни мечкадарчета не разбраха че само с приказки и драсканки не става.. Да купуват в късия и да свалят индекса, така се прави.. Но пък за целта само интернет връзка не стига, трябват пари и топки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                    С Хари или без Хари, индексът подгъва краката. Колос на глинени крака.
                    Чуват се мечи стъпки. Пукат сухи съчки и скоро баба Меца ще ни поздрави с тежката лапа
                    Искаш да купиш малко по евтинко ли ? На баба ти Меца и се видя колко е тежка лапата щом не успя да свали Софикса дори до 500 !

                    Коментар


                    • С Хари или без Хари, индексът подгъва краката. Колос на глинени крака.
                      Чуват се мечи стъпки. Пукат сухи съчки и скоро баба Меца ще ни поздрави с тежката лапа
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • То много такива лаладжии има в този форум.. Демо играчи и коментатори..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          На мен ми е интересно Хари дали ще продаде или ще чака 5 лева...
                          Хари няма кьорава акция, той е само лаладжия

                          Коментар


                          • На мен ми е интересно Хари дали ще продаде или ще чака 5 лева...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              СЕГА ОЧАКВАМ ПО СТАРА ФОРУМСКА ТРАДИЦИЯ ДА ПОЧНЕТЕ ДА ОБЯВЯВАТЕ КАК СТЕ ПРОДАЛИ НА ПИКА ПОЗИЦИИТЕ КОИТО ПАДАТ

                              И ДА ЗНАЕТЕ, ЧЕ АЗ ЩЕ СЪМ ПЪРВИЯТ, КОЙТО ЩЕ ВИ ПОВЯРВА
                              Не се нерви излишно. Изчакай, пиленцата сами ще ни клекнат на волето
                              Скоро късият фонд ще удари дъно. И ще го купим със сатисфакшън

                              Коментар


                              • СЕГА ОЧАКВАМ ПО СТАРА ФОРУМСКА ТРАДИЦИЯ ДА ПОЧНЕТЕ ДА ОБЯВЯВАТЕ КАК СТЕ ПРОДАЛИ НА ПИКА ПОЗИЦИИТЕ КОИТО ПАДАТ

                                И ДА ЗНАЕТЕ, ЧЕ АЗ ЩЕ СЪМ ПЪРВИЯТ, КОЙТО ЩЕ ВИ ПОВЯРВА

                                Коментар

                                Working...
                                X