IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Аз единственото което правя е да казвам открито, че пазара пада. Пазарът пада вече почти една година, ако чак сега го е забелязал някой е малко странно

    Още от края на миналата година се говори че със Сириза Гърция ще фалира. За това че коефициентите на български акции са високи всеки го вижда стига да си направи труда да отвори профила на дадена компания да кажем в този сайт. Българската икономика расте супер анемично - вече доста години. Печалбите на компаниите не растят - отново елементарно поглеждане на отчети го показва.

    Изобщо констатацията на очевидното не би трябвало да плаши никой. Освен ако преднамерено не си е затварял очите за очевидното.

    Добре си го написал. Учудващо е отхвърлянето на действителността от болшинството. Няма да е учудващо обаче, че никой няма да си признае грешката. При следващата корекция на низходящия тренд отново ще започнат да ни "спукват от бой" и да пеят мантри.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      Както ми казаха навремето в първия ден първата лекция на университета, cash is king. Идват интересни времена.

      Нямам препоръка.
      Те за това професорите преподават а не търгуват Щото може и да знаят че печалбите идват от събиране на рискови премии, ама това знание веднага бива отричано от страхливата им природа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Мажо досега подкрепяше ,но после от импулса на подкрепата , продаваше на дребните с 10-20 % нагоре ...
        сега вече няма импулс и той акумулира липса на кеш.....
        до кога ще издържи не знам ,да пита мажо на Енемона.....

        Коментар


        • Както ми казаха навремето в първия ден първата лекция на университета, cash is king. Идват интересни времена.

          Нямам препоръка.
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Ще видим но не ми се вярва да паднем под дъното от Март Имам малко акции на ТИМ но дано да има подкрепа от мажо
            Мажо досега подкрепяше ,но после от импулса на подкрепата , продаваше на дребните с 10-20 % нагоре ...
            сега вече няма импулс и той акумулира липса на кеш.....
            до кога ще издържи не знам ,да пита мажо на Енемона.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
              Аз нито имам сделка до момента през 2015 г., нито имам отворена поръчка. Мисля да изчакам поне още едни 15-20% на индекса преди да купувам.
              Ще видим но не ми се вярва да паднем под дъното от Март Имам малко акции на ТИМ но дано да има подкрепа от мажо

              Коментар


              • Аз единственото което правя е да казвам открито, че пазара пада. Пазарът пада вече почти една година, ако чак сега го е забелязал някой е малко странно

                Още от края на миналата година се говори че със Сириза Гърция ще фалира. За това че коефициентите на български акции са високи всеки го вижда стига да си направи труда да отвори профила на дадена компания да кажем в този сайт. Българската икономика расте супер анемично - вече доста години. Печалбите на компаниите не растят - отново елементарно поглеждане на отчети го показва.

                Изобщо констатацията на очевидното не би трябвало да плаши никой. Освен ако преднамерено не си е затварял очите за очевидното.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Mоже би вече го прави, по доста негови позиции има сел.
                  Или просто някои от по дребните негови фенове са решили да сменят тактиката...
                  Много ги наплаши Равния тия дни биченцата, треперят им ръчичките..
                  Някой вярвал ли е във фалита на КОРП е сега има други планове в други насоки.....
                  малко остана да се краде и боят е жесток за кокала....
                  така каза една жена на женския пазар ..кеша е живот....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Mоже би вече го прави, по доста негови позиции има сел.
                    Или просто някои от по дребните негови фенове са решили да сменят тактиката...
                    Много ги наплаши Равния тия дни биченцата, треперят им ръчичките..
                    Плачем, тръшкаме се и молим мечките за милост!

                    Коментар


                    • С Morgan Stanley сме били на едно мнение... Няма да е за пръв път.

                      Нямам препоръки
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Единственият въпрос в момента е кога Батката ще реши, че е принуден да ви довърши. Или е по-добре да го изпреварите?

                        Разбира се, не е препоръка за вземане на инвестиционни решения. Вече даже е малко късно да се вземат.
                        Mоже би вече го прави, по доста негови позиции има сел.
                        Или просто някои от по дребните негови фенове са решили да сменят тактиката...
                        Много ги наплаши Равния тия дни биченцата, треперят им ръчичките..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
                          И тази тактика притеснява ли те?
                          Вече им хванах цаката - сега и аз съм на 50 % кеш.
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                            Ами на БФБ в последните 5 г. се печели само ако продадеш и после купиш по евтино. Огладняха от Фодновете и почнаха пак с тази тактика.
                            И тази тактика притеснява ли те?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                              Ами на БФБ в последните 5 г. се печели само ако продадеш и после купиш по евтино. Огладняха от Фодновете и почнаха пак с тази тактика.
                              След като продадеш и после купиш по-евтино, после какво правиш, за да спечелиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Брей днес пишат само армагедонци хем пишат за големи спадове и хем пускат бидове не ми се вижда много коректно поведение но такава явно им е играта
                                Аз нито имам сделка до момента през 2015 г., нито имам отворена поръчка. Мисля да изчакам поне още едни 15-20% на индекса преди да купувам.

                                Коментар

                                Working...
                                X