IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • дано греша но хуя дойде и е дебел... да не стане 2008-2009 сценарии че натам върви

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      На мен ми стана криво.... Един Син карс ме крепи, но до кога ли?

      Въпросът е някой голям ли закрива или много заювци/по Импа/ се надпреварват?
      Питай Батя, той ще ти каже, а може и аз - тези, дето оцеляха 2008 (единици) и имат по-големи портфейли от 50К (смешни портфейли, но за лафа), днес разпродават това, което не успяха да шитнат в уговорени сделки с мажовците в септември. Те увличат дребосъка (заювците) и става това, което става. Не за пръв път, няма да е и за последен
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        На мен ми стана криво.... Един Син карс ме крепи, но до кога ли?

        Въпросът е някой голям ли закрива или много заювци/по Импа/ се надпреварват?
        Е на никой не му е кеф да гледа как губи пари, но такава е играта и ще играем . Според мен просто се струпаха много на брой кофти фактори наведнъж на БФБ. Мисля, че много предпазливо продават и малки, и големи. Все още не виждам паника.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
          Мдаааа, борсите явно забавят, но не забравят... Нищо де, поне е интересно.
          На мен ми стана криво.... Един Син карс ме крепи, но до кога ли?

          Въпросът е някой голям ли закрива или много заювци/по Импа/ се надпреварват?

          Коментар


          • Мдаааа, борсите явно забавят, но не забравят... Нищо де, поне е интересно.

            Коментар


            • При 45% инфлация на производител и 18% официална инфлация за потребителите за година - борсата хич няма как да падне.

              Освен това БФБ релано никога не се съвземала от краха от 2008г. Така че - няма как да падне нещо, което реално не е поскъпвало.

              И трето - от 2008 г до сега броят на компаниите на БФБ намаляха с 70%. Останаха десетина - петнадесет читави компании, които фондовете с лекота ще подкрепят.

              Да, в тези условия идиотите може и да разпродават акциите си. От опит знаем, че глупостта човешка е безмерна. Но има кой да им ги вземе!!!

              Единствената хипотеза опасна за БФБ е ако самозабравилия се диктатор натисне ядреното копче. Но дори и идиот като Путлер знае, че веднага след това буквално ще го изпепелят в бункера му. Така че ядрена война е твърде малко веропятна.

              Така че аз спокойно си чакам и лекинко си допълвам от любимите си позиции.

              Успех на всички!





              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Поздрави от Б.Борисов и мутрокомунистите крадци..
                Нищо де, сега чакаме 2 лв бензина, обещано

                Коментар


                • Голям смях на нашата борсичка!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                    Дано не съм прав, защото кешът ми е малко, но ми се привижда спад. Защо според мен:

                    1. Сериозно изоставане от спадовете на водещите борси.
                    2. Вдигането на лихвите. И тук нямам предвид само ФЕД, ЕЦБ и т.н., а вече и в България. Мернах във Фейсбук писма от банки, които вдихват лихвите по кредити си с 0,5% от 1 ОКтомври. Тоест вече са в сила. Мисля, че и БНБ ги вдигна с 0,49%.
                    3. Според мен НЯМА да имаме правителство след днешните избори.
                    4. Вероятността за употреба на ядрено оръжие във войната според мен се вдигна много рязко след анексиите, интервютата на диктатора и лошият за Русия развой на фронта.
                    5. Малко по-слаба причина, но все пак - от утре не би трябвало да има изкупуване на акции от мажоритари...
                    Напълно съгласен с аргументите ти! Очакват ни тегави месеци, преди отново да погледнем нагоре. Малко късно усетих студения фронт, но все пак не твърде късно, и се подсигурих с близо 20% кеш в портфейла. Нещо което не съм правил от много години. Ще дойдат пак бичи времена, но до тогава ще дебнем на дънна

                    Коментар


                    • Поздрави от Б.Борисов и мутрокомунистите крадци..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                        БФБ свободно падане
                        Така е, когато тиквите си изберат тиква...

                        Коментар


                        • БФБ свободно падане

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Голям срам
                            "Не сме народ, не сме народ, а мърша..."

                            Жалък, но с много "масови" Юнаци,- цели над 60% Герои на личното благо;- ша ходят да им гласуват
                            на тия лешпери превилегии, заплати и власт! И сам Юнак с коне си е баш!!!
                            Виж боковата местнабюровластна чета си е в строя иии даже ще е бъде и пребъде даже,
                            и в следващи преброявания няма кой да ги рине!

                            Не знам младежи, как и къде прорасна това грамотно юначество..., най вероятно е липсата на глад и
                            не ми се списва другата причина за събуждането на 60те%,-да пази Господ да се стига до там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Голям срам

                              Всеки народ си заслужава управниците,
                              и
                              прост народ слаба държава

                              това е положението, едва ли има изненадани

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                                Герб печелят изборите....
                                това е достатъчно..
                                Голям срам
                                "Не сме народ, не сме народ, а мърша..."
                                Last edited by tony1975; 02.10.2022, 20:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X