IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Момчета, Без телефони няма басове..Ние сме мъже и сумата не е малка..Да не вземе някой да се крие и да сменя никове.. Даже , ако искате да ги депозираме при адвоката Груйчо..

    Груйче, съгласен ли си..Ти нали си по басовете..Моля те приеми..

    Груеца може да потвърди и гарант да стане - никакъв проблем-и сметката ми има!

    пп.- не, не съм по басовете, но ти ме правокира с тези 17,70 за алтерко,- при обявени резултати!
    За това и те подсигурявам -вервай ми!
    Last edited by inta53; 05.10.2022, 16:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Кире подсигурявам те дори местя офертата на 1,00лв.+=18,70 какво не ти харесва,- прибирай кяра???
      Вече съм хванал бас за тази акция..Ти недей толкова да се лакомиш..Нали прие за БФБ..

      Коментар


      • Момчета, Без телефони няма басове..Ние сме мъже и сумата не е малка..Да не вземе някой да се крие и да сменя никове.. Даже , ако искате да ги депозираме при адвоката Груйчо..

        Груйче, съгласен ли си..Ти нали си по басовете..Моля те приеми..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          За Алтерко вече съм хванал бас.За БФБ на 23,12.2023г. ако е над 9 лева -ти печелиш..Ако е под 9 лева печеля аз..

          Кире подсигурявам те дори местя офертата на 1,00лв.+=18,70 какво не ти харесва,- прибирай кяра???

          Коментар


          • За Алтерко вече съм хванал бас.
            За БФБ на 23,12.2023г. ако е над 9 лева -ти печелиш..Ако е под 9 лева печеля аз..
            Това до не го разбирам -говорим за датата 23,12,2023г.- за 1000 лева

            Изпрати си телефона и аз ще изпратя моя- да имаме връзка за баса..
            Last edited by Kiro; 05.10.2022, 16:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

              С тебе може да е за твоите акции на БФБ..Ако са над 9 лева за 23,12,2023г. печелиш..На каква сума..
              По 1 000.00лв. и за за двете ,=2000лв.- те това е работа, че нещо ми доскуча!
              Имаш цитата тук,- от мен е вързано;
              1, БФБ над 9,00лв./1акц. до 23,12,2023г.
              2,Алтерко над 18,50/1акц. до 23,12,2023г.

              -Цитирай щом си съгласен!

              Коментар


              • Скоти - прати си телефона на лични и аз ще ти върна моя..Да имаме връзка за баса..

                Разбира се тук не става дума за манипулации на края на търговията нали..За деня 23,12.2023г...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  Може ли и аз (ако да съм жив) за 23,12,2023г. да е Алтеркото над 18,50лв.- вързано от мен!!!

                  поне да си малко сейфти!
                  С тебе може да е за твоите акции на БФБ..Ако са над 9 лева за 23,12,2023г. печелиш..На каква сума..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Варнааааа нне се меси... печеля пари от Кирето бе ми се бъркай в сделката.... и двамата убиваме скуката.... ти нямаш ли внуци да гледаш ми с нас се занимаваш
                    Еее, ти си готов, аз просто да го подсигоря

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Съгласен..2023 на коледа да е над 17.70..

                      Кире, обядваш ли? Чакам отговор с цитат- възможност!
                      " за 23,12,2023г. да е Алтеркото над 18,50лв./1акц.- вързано от мен!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Може ли и аз (ако да съм жив) за 23,12,2023г. да е Алтеркото над 18,50лв.- вързано от мен!!!

                        поне да си малко сейфти!
                        Варнааааа нне се меси... печеля пари от Кирето бе ми се бъркай в сделката.... и двамата убиваме скуката.... ти нямаш ли внуци да гледаш ми с нас се занимаваш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Съгласен..2023 на коледа да е над 17.70..

                          Може ли и аз (ако да съм жив) за 23,12,2023г. да е Алтеркото над 18,50лв.- вързано от мен!!!

                          поне да си малко сейфти!

                          Коментар


                          • Съгласен..2023 на коледа да е над 17.70..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение


                              Сега ми обясни - мислиш ли, че продажбите на Амазон са спаднали и затова пада..Да заложим басче на 1000 лева, че след една година независимо от продажбите и обещанията цената ще е по ниска от 17,70..Мен какво ме интересуват продажбите и Митко..Аз печеля на Борсите от разликата в цените.. За мен цената е важна..То продажби има и Гагарин, но каква е цената..
                              Съгласен... догодина на Коледа ще е доста над 17.70 лв по 1000лв...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                ....та ако искаш тънко басче да заформим за догодина.... тази година смятам че има голям шанс да ударят 100 мил продажби...а за догодина очаквам ръст между 35% до 50% значи ако ти предвиждаш спад на продажбите да сложим по хиляда лева....
                                Груйче номер 2

                                Коментар

                                Working...
                                X